Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
kas_i_ula

dobry fryzjer - WROCŁAW

Polecane posty

szukałam już wcześniej postów na ten temat i znalazłam, z tego co piszecie, paru fajnych fryzjerów. Problem tkwi w tym,że jużparę razy próbowałam zmienić fryzurę ale kiedy mówię,że chcę ściąć włoski ale nie wiem w jakiej fryzurce bedzie mi dobrze, a jestem gotowa na wszystko(nawet na asymetrie ;)) to tylko mi je podcinają i inaczej układają, a po myciu efket taki,że wyglądam tak jak wcześniej tylko mam krótsze włosy. Szukam fryzjera który sam będzie wiedział jaka fryzurka pasuje do kształtu mojej twarzy i po prostu ją zrobi. Chciałabym wejść do salonu powiedzieć ze chcę zmienić fryzurkę a fryzjer spojrzy na mnie i będzie wiedział jak mnie ściąć. POMOCY, jak znacie kogoś takiego piszcie PROSZĘ!! :) nie zapomnijcie o cenach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystyna z gazowni_new
mój mąż Alfred Włochaty ma zakład fryzjerski, zjedzie ci glacę na łyso i będzie ci się układac bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam tak pomocnych ludzi jak Ty powyzej, moze swiat bylby bez was lepszy?? hmmm :) nie z wami jest zabawniej, jest sie z kogo posmiac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natuśka22
Mnie tez przydałby się taki fryzjer :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam dziewczyny z Salonu Urody Beata Trawińska, chodzę do Pauliny ale dwa razy nie była dostępna i trafiłam do kogoś innego i również byłam bardzo zadowolona. ale to co Paulina zrobiła z moimi włosami to istny cud, mam wrażenie, że z każdą wizytą mimo,że podcinamy włosy regularnie jest ich więcej! Plus kosmetyki na których pracują, farba utrzymuje się na moich włosach bardzo długo, a kosmetyki do pielęgnacji Kevin Murphy, które kupiłam rewelacyjnie odżywiły moje włosy, naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Zakrzewska

Polecam Pracownię Fryzjerską Michał Chabza & Team. Robią prawdziwe cuda na włosach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Zgadzam się z Panią Iwoną. Fajne strzyżenie i farbowanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Pracownia fryzjerska Pana Michała Chabzy to prawdziwi profesjonaliści w swoim fachu. Byłam w wielu salonach i nie zawsze wychodziłam zadowolona a nawet czasami wręcz załamana efektami jakie zostały " poczynione" na mojej głowie. Tutaj jestem spokojna,że to co chcę uzyskać będzie perfekcyjne i udane tak jak to sobie wymarzyłam. Polecam koloryzację w moim przypadku perłowy blond wygląda zjawiskowo. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam u Chabzda & Team, pomogli mi w zregenerowaniu włosów, a jednocześnie doszli do odcienia blondu na którym już dawno mi zależało, polecam z całego serduszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój chłopak chodzi do Chabzda & Team i jest bardzo zadowolony tak samo jak ja, wykonują naprawdę dobra robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością polecam Chabzda & Team to najciekawszy salon w całym Wrocławiu, mają naprawdę szeroką ofertę usług dla każdego rodzaju włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zadaniem w salonie Gnatyshyn pracują świetni fryzjerzy. Mieści się na Kazimierza Wielkiego 39 i moim zdaniem jest to ścisła czołówka wśród Wrocławskich salonów. Pracuje tam między innymi Pani Paulina, która jest niesamowicie kreatywną stylistką potrafiącą doskonale doradzić klientowi. Ostatnio u niej kolor robiłam i wyszło świetnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod tym co koleżanka powyżej napisała. Salon Gnatyshyn to najlepszy salon we Wrocławiu. Ja tam chodzę do Pani Irenki, jest świetna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyny fryzjer godny polecenia we Wrocławiu to Pracownia Fryzjerska Chabzda & Team, zrobią tam wszystko jak trzeba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem Gnatyshyn na Jana Kazimierza jest najlepszy. Byłam tam kilka razy u Pani Ewy i zawsze byłam bardzo miło zaskoczona efektem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super salon mieści się na Kazimierza Wielkiego - Gnatyshyn. Ja zawsze u Pani Ewy się ścinam, jest świetna w tym i zawsze ma świetne pomysły na fryzurę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

We Wrocławiu korzystam tylko z Chabzda & Team, bo są najlepsi, nie ważne czy chodzi o farbowanie czy fantazyjne upięcia włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako jeden z niewielu mężczyzn zawsze przykładam uwagę do tego jak wyglądam, a moje włosy zawsze muszę być idealne, jeśli chodzi o strzyżenie, farbowanie i odżywianie to z pewnością mogę powiedzieć jedno Chabzda & Team zrobią to najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na 5 gwiazdek z plusem zasługuje Pracownia Fryzjerska Chabzda&Team Korzystam od kilku lat i zawsze jestem obsłużony z pełnym profesjonalizmem, miło i uprzejmie. Z zadowoleniem będę korzystał nadal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na ul. Tęczowej salon Gnastyshyn się mieści. Moim zdaniem jedne z najlepszych salonów we Wrocławiu.  Pani Paulina jest świetna. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak mam iść do fryzjera tp tylko do Chabzda & Team, tam mam pewność, że będę miała zrobione wszystko tak jak sobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×