Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kaori

kurs tańca

Polecane posty

Witam wszystkie kobitki. Czy macie moze jakiekolwiek kursy tanca. Na pierwszy taniec chcialam wziasc walca wiedeńskiego z filmu \"Noce i dnie\" ale jest jeden problem Nie Umiem go tańczyć i w ogole jestem noga z tej dziedziny :( Jeśli miałby ktokolwiek jakis kurs tańca to byłabym na prawde bardzo, ale to bardzo wdzięczna. Jeśli miałybyście jeszcze inne kursy to tez bedę bardzo wdzieczna. Pozdrawiam. Hej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już niedługo...
Ja i narzeczony zapisaliśmy się do szkoły tańca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My niestety nie mamy za bardzo możliwości :( Bo narzeczony różnie kończy zazwyczaj jest to praktycznie 17, a nieraz to i do 18 czy 19 robi i ostatnio to w soboty tez ale troche krócej. Wiec Nauka tańca odpada no i w naszym mieście nikt nie prowadzi owych nauk :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkastach

Ja z narzeczonym chodziłam na kursy do Perfect Dance https://www.facebook.com/Kursy-Tańca-Perfect-Dance-Elżbieta-Sarna-1513597828955887/ i nie żałuje. Nasz pierwszy taniec zrobił mega wrażenie i zostanie nam w pamięci do końca życia  Polecam Panią Elżbiete ma wspaniałe podejście i tworzy na zajęciach super atmosferę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olena

Świetne kursy tańca są w Rybniku w CTO www.cto-taniec.pl Mega fajna szkoła tańca. Mają świetnych instruktorów i dobry wybór tańców, także będziecie zadowolone jak tam traficie. Ja jestem baaardzo zadowolona, aktualnie chodzę do nich na trzeci kurs, tym razem na Latino Dance 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memiko

Kocham taniec. Jak chcecie dobrą szkołę tańca w Lublinie to odsyłam was do Akademii Promocji Tańca na Kiepury apt.lublin.pl Mega fajni instruktorzy, fajny klimat, dużo się nauczycie i tak samo jak ja będziecie tylko zaliczać kolejne style taneczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×