Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

:):):)heh to moze na gg bliższe o mnie info???????5876542

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żaba, przez gg to on raczej drzwi nie założy... no, chyba ża prawdziwy z niego Houdini ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no coś ty? jam młoda dupa... no dobra z młodą dupą przesadzilam;) A Ty ile masz lat Qwertz? może kiedyś mi juz mówiłaś ale ja mam sklerozę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na codzień pracuje wkrótce mam zamiar kontynuowac studia:) spotykam sie z przyjaciółmi jeżdze na rowerze i mam wiele planów które sukcesywnie staram sie realizowac a u ciebie jak leci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
a kogo tutaj obgadujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na codzień obecnie się lenię. Z pożytecznych rzeczy robie obiad a tak czas upływa mi na podczytywaniu sobie to kafe to jakąś ksiązkę dorwę. Od października zaczynam studia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
ale wy sobie tu slodko gadacie az glupio mi sie wtracac - plany na przyszlosc juz sie rozmarzylem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm na 10 lat? bardziej stawiam sobie cele i je realizuje wiec czas ich realizacji to w pewnym sensie rzecz abstrakcyjna napewno chce założyc w przyszłości rodzine skończyc studia i jak zawsze liczyc na siebie a nie na los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość franek z budowy
socjolodzy sa romantyczni ilez oni ksiazek czytaja :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
23:06 franek z budowy socjolodzy sa romantyczni ilez oni ksiazek czytaja :d A myślisz że Ci z administracji to wulkany romantyzmu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romantyczne owszem jestem natomiast jesli szukasz \"intelektualisty\" to raczej sie na mnie zawiedziesz poniwaz stawiam zdecydowanie na doświadczenie a nie na wywody wiejskich filozofów bez urazy żaba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×