Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

asasas

szukam dziewczyny zaopiekuje sie toba i bardzo mocno pokocham pisz czekam

Polecane posty

ja mam za niedługo bardzo okrągłe urodziny i strasznie staro się czuję jak emerytka właśnie, jak próchno stare młódką już nie będę :( dobrze, że chociaż nie wyglądam na tyle ile mam :D na to co teraz jest na ulicach, to chyba nie ma mocnych. może kalosze. współczuję tej śliwy:( na kolanie to już szczególnie🌻 ja dla odmiany nie przejechałam się dziś, ani na lodzie, ani na śniegu, ani na tej głupiej farbie jaką malują pasy na przejściach... na foliówce się przejechałam. niezapomniane przeżycie. Do tego szeleści :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śniło mi się dziś że na trzaskałyście dwie strony na topiku i się cieszyłam ze mam co czytać;) A potem mi się śniło że chodziłam z moją siostrzenicą do gimnazjum:D Qwertz nie przejmuj się:) Ja od czasów L.O. marzyłam żeby być już poukładaną ...tką;) Do mojej rodziny za tydzien z hakiem wstąpi osobnik płci męskiej. Będę go bacznie obserwować czy nie należy przypadkiem do tech niechlubnej częsci swojego 'narodu'. Na razie zapowiada się całkiem nieźle. Fanka to co? Skitralaś już jakieś ochraniacze na kolanka żeby drugiej śliwuchy nie było?;) Najlepsze są właśnie przejścia dla pieszych- poruszam się po nich kurcgalopkiem i bywa że nie zdążam przejść na zielonym;) Prześladuje mnie wizja rozjechanej kulaj na pasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czukireczku -aby twój sen się spełnił musiałby pojawić się na tym topiku amant albo kilku qwertz- ja okrągłe urodziny obchodziłam pól roku temu i jakoś mnie to nie zmieniło.Wygladam na 10 lat mniej i na tyle się czuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej hooo hej iii
a ile macie lat?:) Qwertz fanka kulaj? No i ukulele oraz kabel byli w tym temacie tajemniczy:( oni sa parą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, na tym forum nie mamy już chyba co liczyć na amantów:( W ogóle zauważyłam że internet zszedł na psy. Parę lat temu miałam pełno internetowych znajomych, paru z nich spotkałam w realu a teraz? Garstka osób z którą od czasu do czasu wymienie wiadomości i koniec. A w realu jakoś nie widać żeby ludzie chętniej zawierali znajomości. Ja się czuję jakbym miała 15 lat:O No góra 18 ale to i tak za dużo. I ciągle się wkurzam bo nikt mnie nie pytał o zdanie czy chcę dorosnąć czy nie:( Moje ulubione: :) "To już ładnych tyle lat jak do życia się przymierzam nie wiem nic nie umiem żyć a zamierzam, a zamierzam. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nasze oczekiwania wobec internetu się zmieniły w sieci wszystko jest takie fajne(np lans na nk) rzeczywistość nas przytłacza,uciekamy mnie zadziwia to jak ludzie nie potrafią ze sobą rozmawiać,a przez telefon,gg nawijają jak najęci qwertz zasypało cię,melduj się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noooon
właśnie!czy oni byli/są tzn ukulele i kabel parą????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
żyję, ale wcale nie mam czasu :( pierwszy raz od ładnych kilku dni wróciłam do domu o normalnej porze a to wszystko przez obowiązki raczej niż przez przyjemności 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak:( i jeszcze parę innych rzeczy wyskoczyło w międzyczasie czekam świąt jak zbawienia, bo będę miała ponad tydzień wolnego... chyba, że będzie trzeba iść do pracy jak Wasze przygotowania do świąt?:) fanka... a może przeniesiemy się na maile? hm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzroście000
hej baby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiezniczka ale inaczej
ej qwertz kojarzysz mi sie z tego filmu 'blekitny deszcz' ale on byl chyba qwerty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owzroście
hola hola :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak idą ćwiczenia ja bardzo intensywnie ćwiczyłam tulupy chodnikowe że mam teraz piękne sino-czerwone kolano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość owzroście
znowu zima prawie wiosna było niedawno i tulupy tzeba wywijać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pierdacze sesja mi się ciągnie od początku grudnia i nie chce się skończyć a wszytko wskazuje na to że potrwa do połowy marca:O Jakie macie/mieliście sposoby na ściąganie? Ja jestem boidupa i ściągać nigdy nie umialam (chyba że sposób na drapanie się w kolano->podwijanie spodniczki i przy okazji lookanie na ściąge ukrytą pod rajtkami.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdziescie są?????????????
no gdzie?????????????:( kulaj qwertz kabel ukulele ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppppppppppp
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krakra92
podniosę bo szkoda że was nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość appealinggirl
Dwie różne wróżki zapowiedziały mi jednakową datę mojej śmierci. Przestraszyłam się, spróbowałam przejść test na przepowiedzenie życia na http://poznajdate.com i otrzymałam znów tę datę! (( Co mam robić? Wierzyć albo nie? Dlaczego wszędzie jest ten sam wynik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o wzrscie
jest tu ktoooooo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprawdzam czy pamiętam jeszcze hasło a przy okazji jestem ciekawa czy ktoś tu jeszcze zagląda (pewnie nie) a jeśli tak to jak bardzo zmieniło się Wasze życie. Ja np znalazłam męża:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×