Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zahir 21

Najładniejsze komplementy jakie otrzymaliście....

Polecane posty

to ja moze z innej beczki, kiedyś koleś w knajpie podszedł do mnie i mówi ON "Masz 5 minut" Ja "Na co?" ON "Masz 5 minut na to żeby się ze mną umówić bo za 5 minut moje boskie ciało opuszcza ten lokal" Do dzisiaj sie z tego smieje, niestety się z nim nie umówilam bo byłam wtedy w zwiazku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj fotele
Szukanie dziury w całym "Masz najładniejsze dłonie jakie w życiu widziałam." dawaj fote:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skromna kobietka
Usłyszałam tak : jesteś, byłaś i będziesz cudowną osobą. Jestem zdumiony Twoją niesamowitą radością życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shsjsj
Masz ladne stopki takie malutkie dlonie tez i mala pipe:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piegus-ki
ja kiedys uslyszalam,ze : dziewczyna bez piegow jest jak niebo bez gwiazd :) od tamtej pory inaczej patrze na moje pieguski na nosie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanica 82
ja usłyszałam : masz urok szatna wręcz jeste ś diaboliczna a od gościa z którym nie chciałam się umówić : Powinnaś być wdzięczna faceto ,ze im sie podobasz hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szatanica 82
miało być szatana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ussłyszałam
"rzadko się zdarza, żeby takiej urodzie towarzyszył taki rozum"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do skromnisia
taka skromna jestes ze BOG piszesz z malej litery a CIEBIE z wielkiej !! zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smurtuq
No dobra ,a teraz napiszcie kiedy was olali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedna studencina
mój wyjeżdzając ode mnie pociągiem do swojej warszawy ( a jechał wetdy 3 godziny) i stojąc na peronie nie mogl znalezc miejsca siedzacego w pociagu, i szlam wzdłuż peronu i znalazłam przedział dalej i napisalam mu smsa zeby poszedl tam a on mi na to: "Kochanie moge już stać, robić wszystko tylko abys ze mna była". albo kiedyś były chłopak napisał mi ze jestem dla niego Nefretete:) też było przyjemnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janeczka1234
ze mam ładne paznokcie, ładnie pomalnowane i ładny kształt ( niektórzy myśla ze to sztuczne) -ze mam super rzęsy, raz mi znajomy powiedział ze mi chyba pezszjadzaja bo do brwi siegają - kol. że mam ładne usta, a kolega ze baaardzo miękkie - kolega, że mam ładne uda (hehe-fazer_ -ten sam koega że super sie ubiram - innym, ze jestem mega kobieca i że każdy facet, na którego spojrze może być mój, chciałabym..:/ -kandydat na chłopaka, żę dobrze zajebiście lodzika robie hehe - BYŁY powiedział mi po rozstaniu,że był dumny wtedy ze miała tka dziewczynę, a jak byliśmy razem to że jestem mądra itd a na jśmieszniejsze ,że" mam ładne i takie proste żeby , żę powinnam występować w reklamie pasty do zębów" , że ładnie pachne itp.itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowe długie włosy
"jesteś dla mnie jak uczucie lekkości od razu po wyjściu z kibla " :D hahahahahahahahaha kiedyś tak na jajca sobie wymyślaliśmy wypaśne komplementy :D nie działają na mnie jakieś tam typu : śliczna, piękna stere tete wolę coś oryginalnego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hytryah
komplementy typu masz ładne usta, oczy to jakieś okrutne banały dla naiwnych, ja jestem bardzo ładna a takie teksty mnie nudzą i ziewam, wolę takie że mam ładny uśmiech, albo ze jestem dobra i inteligentna, albo nie bezpośrednie, tylko np, powtórzenie mojego zdania z przeszłości czyli że mnie słucha i pamięta co mówiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Edwrad Kulen
Masz naslodsza sline na swiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uppppppppppppppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo: moje serce nie wytrzymuje, zaraz dostane zawału, masz najbardziej kocie oczy na świecie hehe, śmieszne a pocieszne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pappapa
że mam fajce "cycki" szkoda, ze okazal sie dupkiem i mnie zostawil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xcgbdgdf
a mi kiedys chłopak powiedział ze chciałby zebym była matką jego dzieci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko jaaa20
"jesteś boginą" :) "yo mama jestes przeje....bana :)) (mam dziecko hehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pare razy od obcych facetów słyszałam, ze mam piekne oczy ;) Jeden nawet powiedział, ze osoba, przez która te piekne oczy uronia łzę jest zbrodniarzem ;) Kiedys jeszcze od kolegi, ze mam piękne dłonie :) Możliwe, ze jeszcze coś było, ale ja nie przywiazuje uwagi do takiego gadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aha i achh
od nieznajomej baby pukajacej do moich drzwi: "Poproś mamę, albo kogoś starszego." Byłam wtedy juz starą męzatką i miałam 2 dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli mam być szczera to najwiecej przyjemnosci sprawił mi komplement bardzo poważnego pana lekarza ordynatora Pani u mnie już 2 pamiętam panią raz tak pięknych pacjentek sie nie zapomina. A było to po 5 latach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani u mnie już 2 raz pamiętam panią, tak pieknych pacjentek sie nie zapomina tak to miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×