Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blaneczkaaaa

Jakich facetów szukają kobiety?

Polecane posty

Gość jakiej choroby
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieuleczalnej choroby. Niedawno oglądałem film \"helikopter w ogniu\" , na końcu sierżant Eversmann mówił do zabitego kolegi:to nie była niczyja wina po prostu w życiu czasem tak wychodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aids
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niektóre dziewczyny są trochę dziwne. Najpierw szukają przystojnych, czarujących mężczyzn do kochania się z nimi. Następnie są o nich zazdrosne. A na koniec, gdy zostają same (najczęściej z dziećmi) wmawiają sobie, że to była wielka miłość (ale się skończyła??). Widać kobiety (nie wszystkie) też są wzrokowcami:/ W sumie to ja nie szukam nikogo, czekam na tego jedynego, bo cierpliwy dostaje więcej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniek z bramy
andrzej-nie pieprz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niektóre
? ja myślę że zdecydowana większość!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 423523451345325
wiecie co? przypomniał mi się dobry seks... ogólnie to podobają mi siebardzo faceci w garniturze fajnym i bylam kiedys na weselu z ówczesnym facetem, on nigdy nie nosił gajerka, dopóki nie został świadkiem na owym weselu i nie musiał sie przebrac, po odtańczeniu kilku tancow poszlismy na gore sprawdzic pokoj hotelowy, jak wyglada itd. no i fajnie bylo tylko krotko.... poza tym :D hehehe wiecie, co dziewczyny, kochałyście sie z facetem jak mieliscie prawie pełny pęcherz? ja wowczas mialam isc do toalety ale zaczelismy sie o siebi ocieraz i tak sie podniecilam, jak nigdy chyba, mysle ze to przez to, bo z jednej strony jest ucisk na cewke moczowa, a zd rugiej na inne narzady :D mmmmmm fajnie bylo .... pamietam ze sie nie robieral tylko robilismy to w ciuchach, potem poszlismy sie dalej bawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odpowiem za siebie, wrazliwych a jednoczesnie meskich i odwaznych, o dobrym sercu musi byc moim najlepszym przyjacielem i chcialabym aby kochal tak mocno jak ja dzieci i zwierzaki, nic wiecej nie potrzebuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej wiem ze nie powinnam sie interesowac ale chcialabym Ci jakos pomoc sympatyczny chllopak z Ciebie ale jak piszesz o tej chorobie to robi mi sie tak strasznie smutno, chcialabym Ci pomoc jakos pocieszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja myśle
ze Endrju ściemnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wychodzę z założenie, że jeżeli \"on\" będzie potrafił kochać siebie to nie będzie dla niego problemem pokochanie mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żadna kobieta nie pokocha faceta który jej się nie podoba z wyglądu,miałem kiedyś przyjaciółkę gadaliśmy o wszystkim,ja mówiłem jej o swoich sprawach ona mówiłą mi o okresie,pewnego razu gdy byłem u niej i gadaliśmy probowałem ją pocałować ona powiedziała mi że jestem fajnym facetem ale brzydkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w takim
razie co powiesz o zakochanych w sobie "narcyzach"?:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 423523451345325
andrju to chyba prawda ja kiedys bylam z facetem ktory byl idealem moim z charakteru, bratnia dusza, rozumial mnie, byl czarujący, szarmacki, mielismy te same poglady i rozumielismy sie bez słow, historia jak z bajki, tyle zebyl troche grubawy ..i jak przyszlo co do czego, jakiegos seksu, chyba byl dobry w tych sprawach ale ja nie moglam sie przemóc, wlasnie ze względu na jego wyglad, na to ze jego bylo tak duzo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś brzydale się zemszczą
zobaczycie a zemsta będzie okrutna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzeju czy powodem dla którego założyłeś, że nigdy nie będziesz miał kobiety jest choroba i związane za nią niepełnosprawność. Uważam, ze w tym momencie budujesz sam sobie barierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 423523451345325
kiedyś brzydale się zemszcza - hahahahah dobry tekst :) pozdrowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i owszem
Aha, już się boję. Co zrobią? Nasikają mi do jogurtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeciez nie wszystkie dziewczyny patrza na wyglad, dajcie juz z tym spokoj mam mnostwo kolezanek ktore sa z niezbyt urodziwymi facetami ale za to naprawde maja fajny charakter z takim lepiej sie żyje wiem cos na ten temat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zauroczyłam się w mężczyźnie starszym ode mnie o jakieś 20 lat, łysiejącym i troszkę okrągłym. To całkiem świeża sprawa, ale już chyba zakończona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Andrzej, jesli bedziesz potrzebowal pomocy to wiesz gdzie mnie szukac:) moze fizycznie Ci nie pomoge ale dobre slowo tez jest cenne, dzieki za kwiatuszka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się, ze głównie na wygląd uwagę zwracają dziewczyny niedojrzałe, które potem sromotnie i samotnie spijają trudy macierzyństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stańczyk! ten temat miał być o tym jakich facetów szukają babki, a nie o tym kto jest brzyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×