Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Oleczkaaaa
Witam mile Panie :) Na wstępnie erdecznie życzenia z okazji nowego nam najszczesliwszego 2008 roku ;) prosze o dopisanie mnie do listy na 18.10.08 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wercia...27 - 4.10.2008r monika- 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r powazna12345 ja pamiętam -4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r alicja-alicja- 11.10.2008r Madziara1987- 11.10.2008r Magda W.- 18.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r iwa. 4- 18.10.2008r oleczkaaaa- 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny chyba pooli zbliza sie czas wyporu sukienki (wielklie przymierzanie i w ogóle) marzyłam o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam was serdecznie po dlugiej nieobecnosci...no nie moge sie doczekac kiedy pojde do salonu obejrzec upatrzona juz suknie slubna ale zamiar mam isc dopiero w maju bo jeszcze sporo czasu a narazie to co trzeba pozalatwiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi powiedzeli w salonie ze w marcu musze miec pierwsze pomiary bo na ten rok jest mnustwo zamówień na październik wiec racze sie pośpieszyć i nie odkładac tego na ostatnia chwile... ta suknia musi być jedyna i niepowtarzalna!!! taka jak ja :) hehe :D i każda z nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naprawde juz w marcu?? wlasnie sie zastanawialam kiedy zaczac lazic po salonach i kiedy zamowic juz suknie do szycia...myslalam zeby zaczac pod koniec kwietnia/na poczatku maja ale widze ze tu niezle ruszenie jest jak kaza zamawiac w marcu :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też mam zamiar pójść do salonów ślubnych gdzieś w maju. Mi znajoma powiedziała żebym sobie zamówiła suknię na jakieś 4 miesiące przed ślubem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli o małe salony gdzie szyja kilka sukienek na miesiadz to jasne ze 4 miesiace wystarcza ale nie w salonie firmowym dobrej firmy!!! kazdy ma swoje plany :) wiec spoko pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja bede szyla w salonie renomowanej firmy i dzwonilam i powiedziala mi pani ze 4 przed wystarczy ...zalezy od miasta nie od salonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca bo nie wiedząca
ja mam ślub w grudniu, też sie zastanawiam kiedy pomyslec o sukni. dzziewczyny, Wy szyjecie suknie czy kupujecie gotowa w salonie? Cos mi sie wierzyc nie chce Ze na suknie kupiona w salonie musialabym czekac jakies 6-7 miesiecy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca bo nie wiedząca
o to szycie to chodzi mi ze u krawcowej - taka jedyna, niepowtarzalna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda W.
Czesc dziewczyny... Dawno tu nie zaglądałam :( .. Co do października, to tez sie chyba przekonalam, ze moze byc fajna pogoda... Ja niezbyt dobrze znosze upały, wiec gorace miesiace odpadały. Ślub 18.10.2008r. Mam juz podpisana umowa z wlascicielami sali, z zespołem... a w czwartek jedziemy z Michałkiem załtwic kamerzyste.. Za chwilke zadzwonie do fotografa i mysle, ze to koniec .. przynajmniej do marca :) Tak wracajac do zespołu... Czy któras z was zna moze zespoł "Capri New Beat" z Krakowa??? Chcialabym jakies opinie.. w sumie ktos mi go polecil.. Co do sukni (widzialam wątek..) to będę myslec dopiero w maju :) POZDRAWIAM WSZYSTKIE PAŹDZIERNIKOWE SZCZĘŚCIARY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda W.
Przepraszam,,, "Czy któraś z Was..." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może...ja tam nie wiem... Ja będę miała suknię w salonie szytą na miarę i praktycznie zawsze tak robią przymierza sie tylko wzór chyba ze wzór bedzie pasował na ciebie idealnie wtedy możesz się zdecydować na nia....(ja bym jednak zworu nie kupowała-tyle razy tę sukienkię przymierzano...) suknia w moim guście wyjdzie około 2,5 tys bez dodatków...Nam do załatwienia zostało tylko znaleść cukiernika który upiecze nam ciasta na wesele kołacze którym bedziemy dzielić sie z najblizszymi przed weselem i drobne cisteczka również na wesele. Alkohol także musimy jeszcze załatwić, obrączki:) i inne drobiazgi, poza tyym wszytsto już załatwione:) Jakim autem jedziecie do ślubu?? (My audi A6 srebrne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie...niby mam jeszcze trochę czasu ale nie mam pojęcia na fryzurę. będę miałą diadem, ale nie wiem jak pospinać włosdy, chce rozpuszcone, ale co dalej niie wiem, jak któaś z was ma pomysł i zdjęcie, poproszę, podam wtedy mojego maila!! oki?? wogóle to już sie denerwuje.... sale mam załatwioną, orkiestrę.. jeszcze fotograf i iobrączki i garnitur dla mojego misia.... a jeżeli chodzi o sukienkę to wypożyczam... mam taką z przodu przed kolanko, z tyłu tren ale będzie podpięty i mam koronkowe kozaczki, już w domku!!! kochane pomóżcie mi proszę z tą fryzurą!!! buziaczjki szcz ęściary!!! ale kocham tego mojego faceta!!!!!!! mój misiaczek;-) MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak wiec podsumowujac
Wercia...27 - 4.10.2008r monika- 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r powazna12345 ja pamiętam -4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r alicja-alicja- 11.10.2008r Madziara1987- 11.10.2008r Magda W.- 18.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r iwa. 4- 18.10.2008r oleczkaaaa- 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r umcyk umcyk - 25.10.2008r nom, tyle osób a tylko kilka się wypowiada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda W.
Cześć! Wczoraj podpisalismy umowy z fotografem i kamerzysta... Juz nie moge sie doczekac:). Jestem zachwycona fotografem... zobaczcie same: www.bdziedzic.com ... Bardzo miły Pan ! A dni mijaja i mijają,,,,, U nas zostało ich "tylko" 252 :) Pozdrowienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dzisiaj śnił mi się mój ślub. moi znajomi biora ślub za dwa tygodnie. zazdroszczę im... a ja dopiero marzec... chciałbym już być żoną... bardzo, obudzić się przy moim misiu... wspaniałe uczucie.... buziaczki i życzę miłęgo. a tak poza tym chciałabym wiedzieć jak wcześnie umówić sie z fotografem bo tego jeszcze nie mam załatwione. pozdrawiam buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety czas płynie bardzo wolno jak czeka sie na wlasny ślub, wreszcie tego doświadczylam ;) Nawet sesja ciagnie sie jak krew z nosa :/ A co do pogody.. hmm wiecie co ja pomyślałam że tak czy siak kupie jakies futerko-bolerko a noz spadnie snieg? ;) Moj brat bral slub 12 pazdziernika i wtedy bylo juz bielusienko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie śniegu!!! nie kraczmy:| ale ooczywiscie bolerko jest konieczne... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-->Oleczkaaa jezeli chodzi o bolerka to około 150 zł.. chociaż ja ci powiem że chcę sobie kupić tylko że w kolorze ecru lub capucino i mnie to wyniesie około 60 zł.. w normalnym sklepie. tylko ja chcę takie krótkie i z paseczkiem i w rozm. 34. poweim jedno kupując w sklepie śubnym to przepłacisz.. wiem że np. w orsay miają ładne białe i ecru futerka... ja mam ślub w marcu.. już się denerwuje i po nocach mi sie śni............ pozdrawiam trzymajcie się cieplutko a! byłam zamówić zdjęcia u fotografa.... bez problemu ustaliłam godzine. ----------> buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> mała amanada a wiesz to ty chcesz takie w formie zakietu, kurteczki tak? Ja sobie wymyśliłam takie na same ramiona taki pas białęgo futra zapinany na jakas haftke z przodu no i białe koniecznie... ciekawe czy nie padne jak mi rzuca cene ;) a ty amanda jak masz ślub juz w marcu to napewno bedzie cudne słonko świeciło i będzie upał :) tego Ci życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinka1983
Hej dziewczyny!!! Długo mnie też nie było bo jakoś tak nic się nie działo związanego ze ślubem. Dziś temat powrócił ponieważ Ksiądz dziś był u mnie w domu na święceniu i rozmawialiśmy z nim o ślubie. Zamówiliśmy godzinę 16 bo stwierdziliśmy, że 17 to już trochę późno. Mieszkam na MAzurach i tu tak się ustala na takie godziny. Najwcześniejsza to chyba 15, a potem już późniejsze godziny. Ja też już bym chciała być mężatką i nosić w brzuszku dzidziusia:) Pozdrawiam wszystki szczęśliwe kobitki, które już niedługo wychodzą za mąż! Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Co do śniegu w październiku to nigdy nic nie wiadomo. Np. moja ciocia brała ślub w połowie października, jakoś w latach 80' (chyba 1980) i mówiła że było tak ciepło że chodzili w krótkich rękawkach :) tak więc jest 50/50 % U mnie narazie nic nowego - jest termin w Kościele, sala, kamerzysta i fotograf... Na resztę przyjdzie czas :) pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×