Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

a więc za namową białej porzeczki \"wcinam się\" :) wychodze za mąż 4 pazdziernika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik83
Hej dziewczyny-dlugo tu nie zaglądałam. A więc w miniony weekend kupiłam moją wymarzoną sukienkę- pronovias Lorna http://www.madonna.pl/en/pronovias.php?s=lorna. Jutro odbieram obrączki, tak jak wczesniej pisałam- kamerzysta, sala, orkiestra jest już zaklepana.Wstęnie rozmawiałam z Panią która bedzie nam dekorowała kościół. Mam również już zaproszenia- dostałam 100 zaproszeń od kolegi który pracuje w drukarni.Wstepnie miałam robić sama recznie, ale jak już są- jeden szczególik z głowy;)A więc bede będe musiala w swoim czasie usiąśc nad winietkami i zawieszkami na wódkę. A odnosnie wódki-to się czaje na jakaś promocje w makro. Podobno mozna trafić, ze do kazdej butelki jest dołączony sok, lub napój gazowany itp. Przeglądm mnóstwo stron odnośnie fryzuru, oraz bukietu ślubnego-A czas leci..... Pamiętam jak zapadła decyzja ze pobieramy się 04.10, a tu już prawie luty...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monik83 - Ty już właściwie wszystko masz :) Zabawne bo u mnie poza zamówionymi: salą, orkiestrą, kamerzystą i fotografem nic się nie dzieje i raczej w najbliższym czasie dziać się nie będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarka_j
11.10.2008 :) hehe, ja też mam narazie salę i orkiestrę. kościół, kamerzystę i fotografa zaczynam załatwiać od soboty. Co myślicie o podziękowaniach dla gości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik83
Hmmm też mam wrazenie ze zbyt szybko zaczełam się organizowac, ale bardzo hce te wszytkie koszty rozłożyć w czasie. A poza tym radze Wam sie rozglądać za naukami przedmałżeńskimi. Moje akurat trwaly 2,5 m-ca, a jszcze musimy odwiedzić poradnię małżeńska. Narazie również przystopuje z przygotowaniami, najwięcej biegania będzie 4 m-ce przed slubem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monik83
Szczerze powiedziawszy ja myślałam o karykaturzyście. Goście mieliby fajną pamiątkę- kwestia tylko tego ze za bardzo nie wiem gdzie go znaleźć we Wrocławiu. Widziałam ze ogłaszają sie na allegro, ale w Krakowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do cytrynkka: nie dajmy sie zwariowac damy rade ze wszystkim, ja jakos luzacko do tego podchodzę, jakaś bezstresowa ze mnie kobieta :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie sala,kościół, fotograf, kamerzysta, orkiestra zaklepane na 100% wybieraliśmy niedawo zaproszenia dostaliśmy nawet próbki ale Pan od zaproszeń powiedział żeby się nie spieszyć i że czerwiec to będzie idealny czas na złożenie zamówienia :) Tak się zasanawiam kiedy pojść oglądać suknie? i kiedy zamówić? poradzcie kobitki ;) a na obrączki takie grawerowane i bardzo nietypowe długo się czeka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość październikowe panny młode
Wercia...27 - 4.10.2008r monika- 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r powazna12345 ja pamiętam -4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r owsianka - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r alicja-alicja- 11.10.2008r Madziara1987- 11.10.2008r madziarka_j - 11.10.2008r cytrynkka - 11.10.2008r Magda W.- 18.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r iwa. 4- 18.10.2008r oleczkaaaa- 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r umcyk umcyk - 25.10.2008r okazałe grono ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam...ja tez nie wariuje /...mamy sale kosciol kamerzyste fotogrsfa zespol i kucharki ...o obraczki sie pytalismy u jubilera normalnego nie w jakims apracie czy kruku bo znalezlismy identyczne i o polowe taniej a i czeka sie krocej bo do 8 dni roboczych..grawerowane... suknia w maju i cala reszta tez pozniej po co sie spieszyc eh...:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja pamiętammam już wszystko
Ja pamiętam!! Mam już wszystko załatwione tylko została suknia ślubna:-)))))) powazna12345

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja szukanie tej jednaj wymarzonek sukni mam juz za soba w dwa dni obleciałam wszytskie salony w moim bliskim otoczeniu. Mam trzy asony upatrzone teraz tylko wybrac (wszystkie bardzo podobne) ja juz teraz rozgladam sie za sunia bo sa w styczniu i w lutym duze rabaty nawet do 500 zł !!! a poza tym wyjeżdzam w lutym i wracam dopiero na świeta wiec torsze mnie nie bedzie . wole mie to już za soba. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niusi
my bierzemy slub 4 .10 .008 i juz nie moge sie doczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozanne
dziewczyny macie pomysł na bukiet ślubny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam chyba pomysł na bukiet ślubny... Chciałabym żeby to był wachlarz ułożony z białych róż, takie zielono-biały wachlarz z jakimis doatkami np w formie bielutkich zwisających leciutkich piórek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z białych róz albo pistacjowych cos w tym stylu. jeszcze tak nad tym nie myslałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, jakies postepy w przygotowaniach??ja dzis albo jutro rezerwuje orkiestre, sale i kamerzyste juz mam, zastanawiamy sie jeszcze nad fotografem ale nie wiem jak to finansowo wyjdzie, poza tym ten kamerzysta to nasz znajomy i porobi nam pare zdjec, wiec nie wiem czy jest sens zamawiac osobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postep jest:) załatwione auto i kierowca który bedzie nas woził w dzień ślubu. AUDI A6 kolor srebrny. Bradzo sie nam podoba i cena odpowiednia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My wybraliśmy już zaproszenia. Nie umiem wklejać linków więc tylko podam adres najwyżej jak ktoś bedzie chciał to skopiuje do przeglądarki ;) Zamówiliśmy próbkę żeby zobaczyć jak to wygląda \"na żywo\". Firma wydaje się być bardzo solidna bo nie dość że przysłali dwie różne próbki całkiem za darmo to jeszcze Pan z firmy kontaktował się z nami telefonicznie w sprawie różnych technicznych rzeczy. Jak narazie wrażenie niesamowite. Nie ma żadnych głupich wierszyków każdy z innej parady, gołąbków, łabądków i namalowanych obrączek ;) Oczywiście co kto lubi :) http://www.papierczerpany.com.pl/zapr_slub1.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmmmmmmmmm
my wzielismy ślub 6.10.2007 Zaczlismy przygotowania od maja ( rezerwacja sali) reszta szybko poszła. Impreza była super! a co do października...nie ma reguły całe lato ubiegłoroczne było obrzydliwe a my mielismy super jesien w górach...te kolory...super zazdroszcze wam ze macie to przed soba pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na prawde sie jakoś za bardzo nie stersuje, dla mnie to jeszcze duzo czasu do pazdziernika, o sukni to jeszcze nie mysle, a innymi pierdołami takimi jak kolor baloników czy bukietu nawet się nie zajmuje, jutro spotykamy sie z orkiestrą a reszta jakoś tak wychodzi sama \"w praniu\", także dziewczynki odstresujcie sie, i trzymajcie sie cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile czeka się na obrączki??? przypomnę że mam ślub 29 marca br. a więc jeszcze troche tylko że obrączek jeszcze nie mam?? niby w tę sobotę mamy jechać, ale.... trozhę późno co nie?? a wogóle to jakie wy wybieracie z białeym złotem, czy tylko żółte?? pozdrawiam przysżłe panny młode...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda zależy w jakim mieście mieszkasz, z tego co wiem u mnie czeka się od 3 tygodni do miesiąca na obrączki, ale może to być różnie. My chcemy obrączki klasyczne półokrągłe złote beż żadnych dodatków i szerokie takie jak mają nasze mamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogladalam ostatnio wesele z 6 pażdzierni tego roku i bardzo ladna pogoda była młodzi mieli piekne zdjecia w plenerze pieknie o tej porze czerwone listki ślicznie bedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos jest ktos moze z dolnoślaskiego bo ja poszukuje zespolu kamerzysty i fotografa mama tylko sale :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×