Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

No tak.. racja. Do Kościola mozesz miec z palcami, a juz na przyjeciu bez:) Na pewno bedzie Ci wygodniej :) Ja natomiast mysle o sukience w tym stylu: http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=dial&nr=1 http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=desert http://madonna.pl/pl/pronovias.php?s=dacio Nie wiem czy w realu będzie ona fajnie wyglądać.. Zobaczmy Wolałabym raczej lekko przykryte ramiona. Ty masz białą suknię?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo ładne sukieneczki, napewno bedziesz pieknie wygladac :) tak ja mam śnieżnobiałą sukienke, niestety nie toleruje ecru ale co kto lubi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie lubie ecru ! Wole tradycyjna BIAŁĄ SUKNIĘ (i czarny frak u Pana młodego) obserwowane przeze mnie sukienki te sa białe ;) ..... Pozostało nam liczenie dni do ślub :) Oj... u mnie moze to byc bardzoooo nerwowy dzien. Ja i moj (przyszły:) maz juz teraz umieramy ze strachu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13.10.2007
az mi wspomnienia wrocily , jeszcze 5 miesiecy temu tak jak wy prosilam o rade na forum , lsub mialam 13 pazdziernika , pogoda byla piekna, na poprawinach wszyscy chodzili w krotkich rekawach, dziewczyny nie bojcie sie ze bedzie wam zimno , bo z tych emocji nie czuje sie chlodu, zycze wam pieknej pogody i udanego wesela aha i nie stresujcie sie bo to nic wielkiego , pozdrawiam was gorąco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekujemy za pocieszenie :) Madzia don\'t worry damy rade kto ma dac rade jak nie my ? ;) wkoncuy jestesmy najbardziej zakochane na calym swiecie;) reszta to tylko dodatek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny ja 25 X bede miala 25 lat. Wlasnie najwiecej stersuje sie pogoda bo nie wiem co dac do uszycia na gore sukni. Moja krawcowa powiedziala ze jezeli chce to uszyje mi 2 bolerka jedno z koronki a drugi z grubszego materialu. Niestety 18 paxdziernik to dość poźno. Co do suknie nadal nie wiem co wybrac. W lipocu ide do krawcowej na szycie halki. Na dzien dzisiejszy prowadzer wlke sama soba aby zaczac sie SOLIDNIE ODCHUDZAC. POZDRAWIAM ANIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Oleczkaa :) TO chyba normalne.. Każa z Nas chciałaby aby ten dzień był NAJPIĘKNIEJSZY i aby nikt i nic go nie zepsuło :) Pozdrawiam... Życzę wszystkiego najjjj ;) (nie wiem kiedy bedę na KAFETERII, bo zaczal sie semestr i niezbyt fajnie się zapowiada..;( Pewnie w weekendy bede wpadac).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co normalnie mam doła buuuuuuu:( zaczęłam przegładac suknie slubne (wolałabym kupić uzywaną bo taniej troszke), patrzałam na allegro i innych stronach, wszystko fajnie pieknie ale na mój wzrost (175cm) jest taki wybór że płakać się chce, moze zdecyduje się na szycie bo już wole kase wydac ta samą na nową niż wypożyczyć, a wy jak szyjecie wypozyczacie czy kupujecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magda u mnie tez semestr i to ostatni buuu musze prace pisac :/ Ania_p masz racje 18 pazdziernik to jednak dosc pozno i dlatego ja wybrałam futerkową etolkę ;) zawsze to troche cieplej. Owsianka a co do wypożyczania i szycia to zalezy od modelu za wymyślne materiały i wzory napewno zapłacisz wiecej przy szyciu niz wypozyczeniu a co do wzrostu to wiem cos o tym (tez mam 175) ale DAMY RADE KOBITKI PRAWDA? ;) Pozdrowienia dla was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owsianka.... no to mnie pocieszyłas ;( !! Ja wybieram sie z mamą w piatek na przeglad sklepow z sukniami w Krakowie.. Tez mam 175 .. Jest az tak zle?? Są wyzsze dziewczyny i One tez kupuja suknie ... Mam nadzieje, ze znajdziemy cos dla siebie. Wolalabym ją kupic i ewentualnie w miare mozliwosci dopasowac. Boję się szycia, tego ze efekt nie bedzie zadawalający... a po jej odbiorze bedzie juz zbyt pozno na wybor innej :( Byłam na targach ślubnych (17.02) w niedzielę... Szkoda gadac (bylo mniej tego wszystkiego niz w listopadzie). NIc ciekawego nie znalazlam.. umowilam się tylko z dekoratorem i na tym sie skonczylo. Suknie byly przytłaczajace. Aaaa... wogole jestem zła!!!!! Ta głupia zima znow wrocila .. /z tego co wiem, to na krotko/, ale zdazyla popsuc humor nie jednej osobie :( Papa... październikowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do szycia to ciocia mojego przyszłego kiedyś sie w to bawiła i w ogóle połowa kobitek w jego rodzinie to krawcowe wiec Iicze ze uda mi sie po kosztach szyć:D bo jak sobie myślę że mam wydać 1500zł nie daj boże 2000zł za to że raz będę miała na sobie suknie to aż mnie ściska, tak to mogłabym odsprzedać po kosztach oczywiście ale zawsze sie coś zwróci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość big210
11.10.2008 :) Prawie wszystko pozałatwiane teraz tylko jeździć po sklepach :) Lepiej załatwić większość spraw duzo wcześniej, jest mniej stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny!! Nie wiem czy to nie za wczesnie...ale sukienkę juz mam ;) -- tzn. zaplacilam juz zadatek i jest zamowiona ... Jejku straszna męczarnia w tej przymierzalni! ;( mierzylam kilka modeli.. Niektore byly zbyt ciezkie i masywne .. Zostałam przy pierwszym z nich. Mam nadzieje, ze to dobry wybor. Postawilam na lekkosc i wygodę. . .koronki itp. Teraz pozostaje kupic jakies fajne butki, swiecidelka i inne dodatki. Mowilyscie kiedys o narzutach na ramiona.. (w koncu to październik). Ja wybrałam cos w stylu \"bialego lisa\".. mam nadzieje, ze to bedzie wystarczajaco cieple ?! Powodzenia w wyborze sukni!!! :) Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sukienke tez juz wybralam :) jestem mowiona z krawcowa na wplate zaliczki pobranie miary na 10 marca :) Madzia podaj link do tego swojego cudeńka :) a co do etolki to bardzo dobrze zrobilas, pewnie i tak bedzie ci goraco z emocji wiec nie martw sie nie zmarzniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_81
Witam wszystkich! Dołączam do październikowych panien młodych :-) Nasz ślub 25.10.2008 :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_81
MagdaW - prześliczna sukienka! :-) Możesz zdradzić jaki jest jej koszt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj inez :) Magda no no no fiu fiu kochana bajer, narzeczony padnie na kolana z wrazenia jak cie zobaczy :) dziekuje za link :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholerka... Strasznie zmartwiło mnie to, ze przymiarka bedzie miesiac przed weselem.. NIe wiem czy to nie za późno :( W sumie ta sukienka jest troszke za duza.. (widac to na zdjeciach).. Ma byc rozmiar mniejsza. Dlatego się obawiam, czy we wrześniu nie będzie na zmobilizuje mnie do odchudzania ;) hehe Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego się obawiam, czy nie będzie na mnie zbyt mała.. a nawet wesele nie zmobilizuje mnie do odchudzania ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! jesli macie taka mozliwosc, to wyslijcie linki do Waszych sukienek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_81
Naprawdę przepiękna suknia... Ja jestem jeszcze niezdecydowana, chociaż mam swoje typy (również z Madonny :-)). Mówiąc szczerze, jeszcze nie byłam w żadnym salonie... Chyba jest jeszcze czas, co myślicie? do 25.10. jeszcze 8 m-cy, więc mam trochę czasu na schudnięcie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inez_81 .. myslę, ze masz jeszcze czas :) Ja mam slub 18.10.2008r. Chyba wybór sukni wolałam juz miec juz to za soba... i to, ze jestem niecierpliwa, mialo wpływ na decyzję :) Mam jeszcze problem natury \"przesądowej\" ;) .., mój przyszły mąż widzial na zdjeciach suknię :( buuuuu ... Czy to bardzo xle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_81
Nie, no bez przesady ;) Mój narzeczony też widział suknie na zdjęciach (fakt, że ja jeszcze nie wybrałam konkretnej). Nie sadzę, że to ma znaczenie - przecież nie widział Ciebie "na żywo" w tej sukni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu
dołączam do październikowych panien młodych, 25.10.2007r. Sala , orkiestra, kamerzysta, fotograf, załatwione.Teraz w marcu zamówienie sukni, ksiadz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze dodac, ze widzial zdjecia (moje) w sukni)...nie ze strony ;( NIe bedzie juz niespodzianki ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzeba podsumować
Wercia...27 - 4.10.2008r monika- 4.10.2008r biała porzeczka - 4.10.2008r imili86 - 4.10.2008r mala_kobitka - 4.10.2008r michulka - 4.10.2008r powazna12345 - 4.10.2008r nenee - 4.10.2008r minty - 4.10.2008r owsianka - 4.10.2008r nataliaaa85 - 11.10.2008r madzianietka - 11.10.2008r lucka28 - 11.10.2008r kurde blaszka - 11.10.2008r Karolinka1983 - 11.10.2008r pazdziernikowa panna młoda - 11.10.2008r alicja-alicja- 11.10.2008r Madziara1987- 11.10.2008r madziarka_j - 11.10.2008r cytrynkka - 11.10.2008r big210 - 11.10.2008r Magda W.- 18.10.2008r aniap_p - 18.10.2008r arcia - 18.10.2008r iwa. 4- 18.10.2008r monluk-18.10.2008r oleczkaaaa- 18.10.2008r gosiag88 - 25.10.2008r michalinka26 - 25.10.2008r umcyk umcyk - 25.10.2008r Agusieńka...XxXx - 25.10.2008r jolaaaaaaa- 25.10.2008r inez_81 - 25.10.2008r ilu - 25.10.2008r nasz topik ożył w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×