Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wercia...27

Ślub październik 2008, jest ktoś?

Polecane posty

Gość inez_81
No cóż, trudno... Widział suknię, ale nie widział zapewne Ciebie "w pełnym rynsztunku" tzn. ze wszystkimi dodatkami, z wykonaną fryzurą i makijażem... Nie przejmowałabym się tym aż tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny a napiszcie jak planujecie spedzic panienskie. Moze znacie jakies fajne knajpki w obrebie katowic gdzie mozna zorganizaowac taka impreze pozdrawiam ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka7
Ja jestem, mamy ślub 18 października 2008 w Katowicach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka7
I mam 26 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej karolaka Ja też mam ślub 18 pażdziernika i jestem z Myslowic czyli niedaleko. i w tym roku bede obchodzic 26 ur. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka7
Aniu a mogę wiedzieć jaki zespól będzie u Was grał, bo z tym mam nie lada problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja w dniu ślubu będę miała (jeszcze) 23 lata ;) Do aniap_p: widzę, że się odchudzasz... Napisz proszę co robisz żeby zrzucić zbędne kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny z końca października: jak przygotowujecie się na ewentualną niepogodę? Ja mam dylemat z 24 pażdzienikiem ale 2009 - po prostu jakoś nie umiem się przełamać do tego dnia, chociaż ten termin jest już wstępnie zarezerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_81
W takim razie dlaczego zdecydowałaś się na październik? Masz jeszcze ponad 1,5 roku, więc jakieś terminy letnie powinny być wolne. Ja biorę w październiku, bo to był pierwszy wolny termin w lokalu jaki wybraliśmy... A co do 24.10.2009 - termin jak termin ;-). Byłam na 4 letnich ślubach w 2007 roku i tylko na 2 była ładna pogoda. A patrząc na tegoroczny luty z 15 stopniami ciepła to chyba wszystko się już może zdarzyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inez_81
To świetnie :-). Ja na szczęście problem dekoracji mam z głowy - restauracja w której jest wesele sama w sobie jest strojna, poza tym kierowniczka zajmuje się kwiatami, obrusami, świecami itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) no no no coraz więcej nas jest:) i widzę że dużo z 18 października :) oj będzie co opowiadać :) agda fajnie że masz już dekoracje z głowy:) ja tak jak inez sale mama piękną samą w sobie, nie trzeba dodatkowych zdobień a jakimiś szczegółami zajmuje się właścicielka :) jutro u nas targi ślubne, ciekawa jesem jaki kicz znowu pokażą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! NIE!!!! Zamówiłam dekoratora nie do sali.... ale do stołów, podziękowań dla gości, przystrojenia kościoła, samochodu którym pojedziemy i dobrania do tego wszystkiego mojej wiązanki ślubbnej :) (w sumie Pani właścicielka przystraja żywymi kwiatami stoły... ale od dawna marzyłam o tym, aby właśnie ten Pan sie tym zajął. 3 lata temu spotkałam go na targach slub. i obiecałam sobie, ze jesli będe brać ślub, to na pewno chcę aby On się tym zająła ;) Sala jest w stylu zamku królewskiego...... Nie odwazyłabym się prosić Go, aby coś do niej dodawał...Nie ma potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja będę śłubować 11.10.2008r....boję się trochę o pogodę i kilka innych rzeczy ale mam nadzieję, że wszytko sie uda i będzie to jeden z najpiękniejszych dni w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, my wczoraj byliśmy u księdza, co się okazało ze troche za wcześnie :P, kazał przyjść nam w połowie kwietnia, wtedy nas skieruje na nauki przedmałzeńskie. No i upatrzyłam sobie suknie :D dziewczyna chce ją sprzedać za 1000zł, nawet nie wiem gdzie ją kupywała, wazne że misie podoba jest w miare skromna i prosta, ta dziewczyna co ją kupywała ma 170cm, ale miała do niej obcasy, ja natomiast bede miała balerinki płaskie wiec powinna byc dla mnie dobra (ja mam 175cm), jak myslicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do owsianki: nie wiem jaki u Ciebie jest ksiądz ale przecież na nauki przedmałżeńskie nie trzeba żadnego skierowania... Ja już mam zaklepany termin w Kościele i nauki też mam za sobą, dziwię się że ksiądz Wam nie pozwolił zarezerwować w tym Waszym dniu jakiejś odpowiedniej godziny bo przecież może się zdarzyć że będzie więcej niż 1 ślub w tym dniu. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może zle sie wyrażiłam z tym \"skierowaniem\" :) chodziło mi o to ze nam powie do której parafii mamy dokładnie iść na nauki (u nas nie ma), do którego kościoła itd., chodziło o to że za wcześnie jeszcze z naukami. Parafia w której bedą sie odbywać organizuje je w maju. Oczywiście zapisał nas już na która godzinę i kiedy, a na dalsze działania jeszcze czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ps. mój kosciólek jest mały, w malej miejscowości, takze nie ma takiego pospiechu jak w miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem. My postanowiliśmy odbyć nauki już teraz bo to jednak 10 spotkań, każde co tydzień i trochę się schodzi z tym tematem. Później będą inne sprawy na głowie i to już będzie załatwione...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak leci
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie, co sądzcie na o wódce Absolwent? opłaca się ją kupowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem. u nas zbytnio jej nikt nie lubi, ale jest w miare tania. my wybralismy juz wstepnie smirnofa. jakos najbardziej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na wódkach sie nie znam..ale u nas zamawiają ABSOLUT\'a czy coś takiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edytka1980
u nas absolwent. załatwiliśmy taki z zakrętkami slubnymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MillenkaS
Witam Wszystkie Koleżanki, Jestem nowa na tym portalu, ale z zaciekawieniem przeczytałam Wasze wypowiedzi. Ja również mam ślub 11.10.2008 (juppi!) i jak Wy wszystkie zaczynam odczywać gorączkę przedweselnych przygotowań ;) Mam już salę, zespół i kucharkę, został mi teraz najważniejsze fotograf i kamerzysta ;) I rzecz jasna sukienka, ale to planuję za jakiś miesiąc załatwić. Pogodę będziemy na pewno miały, musimy tylko wszystkie mocno w to wierzyć ;) Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawno tu nie bylam :) dla przyponienia ja 11.10.2008 jestem z dolnego slaska u mnie przygotowania stoja w miesjcu mam nauki zaliczone i sale a reszta szukam dopiero znalazlam na innym forum zdjecia dziewczyny ktora brala slub 6.10.2007 http://www.przewodnikmp.pl/forum/topic2691.html piekne zdjecia :) i jak ladna pogoda była

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmonka 81
Witam wszystkie parzdziernikowe panny mlode!!!!!!! Dopiero teraz znalazlam to forum, dosc dlugo juz istnieje... hehe... Moj slub jest 11.10. 08. Fajnie, ze jest nas juz troche na pazdziernik. Wstepnie planowalam na lipiec 2008, ale wszystko co mnie interesowalo, bylo pozajmowane- za rezerwowanie wszystkiego wzielam sie juz w lipcu 2007. Slub bedzie w Szczawnicy, mieszkam w niemczech i wszystko zalatwiam w czasie urlopu. Istne szalenstwo. Od 9 miesiecy mam zarezerwowana sale( z dekoracja,powitaniem tj. szampan, jedzonkiem- obiad,3 gorace posilki,napoje, zimna plyta)- 120 zl. za osobe. A... jeszcze w tym apartament na 1 dobe. Wesele na 100-120 osob. Wodka tez czeka w piwnicy od 9 mies. Orkiestra jest- swietna, 5 osob, 2 saksofony, ( terminy pozajmowane na 3 lata do przodu). Udalo sie, bo mieli wolny 11.10. 2008:-)) Kamerzysta i fotograf zaklepane. Obraczki za tydzien odbieramy od zlotnika, w sklepach nie bylo takiego modelu jak chcielismy. ...............:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie :) U mnie z nowości tyle że zamówiłam już suknię ślubną :) cudeńko ;) pierwsza przymiarka 5 sierpnia z bucikami i biustonoszem :) a pozatym to wszystko narazie jeszcze stoi w miejscu :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigmonka 81
Poczytalam dokladniej wasze wypowiedzi............i nie mam pojecia jaka suknie chce. Jeszcze pol roku temu chcialam ecru, teraz mysle o bialej.... Zazdroszcze tym, ktore maja juz suknie!!! Wczoraj zarezerwowalam termin na 2 dniowy kurs przedmalzenski, na czerwiec. Taki byl pierwszy wolny termin. W czerwcu planuje tez, isc do ksiedza- 4 mce. przed slubem, ale nie mam zamiaru specjalnie jechac do polski. Juz raz bylam w kancelarii, w wielkanoc rok temu, dowiedziec sie co do slubu z obcokrajowcem potrzebne. A Wasi przyszli mezowie sa z polski???? Czy sama jestem z obcym:-) ?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×