Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

muka_muka

Nietypowe imiona jak się nazywacie i dlaczego???

Polecane posty

Gość a co powiecie
na moje imię i LEOKADIA - straszne,jestem juz stara,gdybym teraz była mloda - to bym zmienila.Ale Ci moi starzy wymyślili,mam 5 siostr,więc chyba mieli problem.Imię greckie - ale obrzydliwe.Proszę nazywać mnie Lidią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babcia kolegi - Leonarda lekarz, u którego byłam - Jaromir drugi lekarz - Ziemowit

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tratatataa
Moj maz ma na imie Ludomir a jego brat to Bozydar Fajnie co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie!! Ale żeście pięknie się rozpisali!! :) pomimo, że niczego nie dopisuję, ciągle Was czytam 🌻 cały topik czytam czasem kilka razy te same i imiona... :) super!! Pozdrawiam wszystkich nietypowych i typowych oczywiście też :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 - - - 🌻 🌻 🌻 - - - 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fifififi
slyszalam niedawno ze dziewczynke rodzice nazwali TEMIDA uwazam ze to kompletna glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Astrid mam na imię
mój tata stoczył walkę z USC, żeby w końcu lat siedemdziesiątych mnie tak nazwać. To imię jego przyjaciółki z dzieciństwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alvion
A, przypomnialo mi sie: Narzeczony mojej kolezanki ma na imie Rajmund, a jego brat - Zygfryd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira_k
milutko tu jest :) Keira jestem :) ładnie, prawda? hehe :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem LUDMIŁA, miałam byc Jagoda ale wszyscy stwierdzili ze ksiadz ochrzci mnie Jadwiga Wiec zostałam LUDMIŁKA Kiedys mi przeszkadzało moje imie ale teraz przynajmniej jestem orginalna a nie jak wszystkie Kasie Basie i Magdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolezanki - Dobromiła, Samanta i Róża kuzyn - Jonasz tata koleżanki - Longin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nicolas_f
🌻🌻🌻🌻 --🌻🌻🌻-- 🌻🌻🌻🌻 też umiem!! :) 🌻 hehe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARKETA CZ Skąd znasz Eunikę? Bo ta co ja ją znam tez ma siostrę, nawet chyba dwie. Eunika studiuje we Wrocławiu na Politechnice-albo nawet juz skoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pryncypał
niestety niektórzy choć nazywają się ładnie, charaktery mają paskudne i wtedy do nich niewiele miłych imion pasuje... Pryncypał jest świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina22
Ja mam na imię Justyna,ale bardzo nie lubię tego imienia! W mojej rodzinie można spotkać imiona: Milena,Paula,Maksymilian,Amadeusz,Teodozja,Eudokia,Nina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tina22
Spotkałam się również z takimi imionami: Iweta,Ariadna,Kama,Inga,Pola,Marietta,Norman,Cyryl,Bazyl,Prakseda,Marika,Berenika,Oktawia,Judyta,Jowita,Ksenia,Sonia,Eryk,Olaf, jak sobie jeszcze kogoś przypomnę to napiszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzankos
ja nazywam sie Klaudia i nawet mi to pasuje:)ale chcialabym miec jakos fajniej,marzy mi sie w przyszlosci mala Iga albo Amelka:D:D:Dnie popieram natomiast zadnych Jessic.Pameli,Alexis itp a Polikarpow tym bardziej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imiona
Ziemowit, Gwidon, Kaja, Sonia, Izyda, Zyta, Domicela, Niwin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moje to Angelika
mama nadala mi je po obejrzeniu jakiegos romansidla ktore bylo przed moim urodzeniem "angelika i krol" podono byla jego kochanka... imie mi sie podoba, nie nalezy do typowych, chociaz znam juz inna Andżelike, pisze sie roznie ale wymawia tak samo :) w kosciele sie caly czas burza, ze pisane nie po polsku i spolszczyc zawsze probuja, ale im to zgrabnie wybijam z glowy (czasami mniej zgrabnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem Ewa:):P Imie stare, poznalam w zyciu tylko 2 Ewy - nastolatki, bo jesli chodzi o stare baby to jest ich calkiem sporo . I to tylko praktycznie z widzenia je znalam, wiec praktycznie jestem jedyna z tym brzydkim imieniem:P Mi sie nie podoba... Chociaz inni wcale nie uwazaja tego imienia za brzydkie;) Zostalam Ewa, poniewaz moi rodzicie marzyli by miec chlopca - Adasia. No coz, gdy na swiat przyszlam ja... rozczarowani nie zadali sobie trudu by znalezc jakies ladne imie zenskie, tylko stwierdzili: \"Jak nie Adam, to Ewa.\". No coz... I oto jestem;) Pozdrawiam:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, albo przypomnialo mi sie, ze kiedys tez znalam jedna... JAGODE. Jeju, nie chcialabym sie nazywac tak jak owoc:/ To ja juz wole swoje imie:P Moze niektorym sie podoba, ale mi - wogole. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×