Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
carmex

carmex jest super balsamem do ust

Polecane posty

Moje odkrycie!! Używam już 2 lata i nie zdradzilam go z zadnym innym balsamem do ust. :P Nie mam juz zajadow, spierzchnietych ust itd Cudo!!! Kocham moj Carmex! Uzaleznilam sie i muszę sie tym z Wami podzielic!!:) Polecam Wam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi.
a czym on pachnie i sakuje bo ja jestem na to strasznie wrazliwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi.
*smakuje he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, wersja podstawowa pachnie bardzo dziwnie, jakby ziołami, kamforą...Ale są tez wersje: truskawkowa, wiśniowa i miętowa. Smakuje dosyć neutralnie. Mimo tego dziwnego zapachu ziołowo-kamforowego uważam,że to najlepszy balsam do ust, jaki jest dostępny. Miałam taaakie problemy z ciągle spierzchniętymi ustami...I te powracające zajady...Blee, a teraz już 2 lata nie mam tego problemu! AA, po nałożeniu czujesz takie lekkie mrowienie, bardzo ciekawe uczucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisi.
hmm w takim razie trzeba sprobowac :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny! Ile kosztuje ten balsam i gdzie można go kupić,bo nie znam tej nazwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! Kosztuje ok. 10 zl, nawet mniej, a kupic go mozna tylko za granica albo na allegro. Ja albo prosze znajomych zza granicy o przywiezienie albo kupuje na allegro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez lubie carmex, ale nie jest dostepny w Polsce (ja mam go z usa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam z Anglii, Francji i z allegro.:) Polecam ten w tubce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam na allegro ten balsam,ale nie mogę się zdecydować bo jest ich kilka rodzaii(sa w tubkach,sztyftach,różne smaki).Czy możecie polecić jakiś?Dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam w tubce - łatwo się nakłada i duza pojemnośc - tylko pachnie kamforą:) Fajne są truskawkowe i wiśniowe (mięta pachnie jak pasta do zębów), ale mają mniejszą pojemność, jak zwykłe balsamy np.Chapstick. Polecam tubkę pomimo zapachu kamforowo-ziolowego. Na poczatku byl dla mnie dziwny, ale teraz po prostu uwielbiam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
ja też mam i wolę zdecydowanie Tisane. Generalnie balsam jakich wiele, nic ciekawego. Mam ten w "słoiczku", podstawową wersję. Pachnie aptecznie, no jakoś działa, ale jest pełno innych dobrych balsamów, dla mnie nie jest wart ceny (produkt + przysyłka). Na spierzchniete usta zdecydowanie lepszy jest Tisane, co do zajadów do nie wiem, nie mam takich problemów, ale myślę, ze w wypadku zajadów warto wypróbować, bo podobno pomaga. Podsumowując - szukasz dobrego balsamu na spierzchnięte usta - lepszy Tisane, tańszy, ma zdecydowanie lepszą konsystencję, zapach i działanie. Poważniejsze problemy jak zajady - warto spróbować carmexu. Jak szukasz tylko jakiegoś fajnego balsamu do ust to raczej radzę poszukać czegoś innego, bo carmex jest średni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie e e, Tisane był dla mnie beznadziejny! Miałam bardzo spierzchnięte usta, a po Tisane nie odczuwałam żadnej ulgi! Zupełnie jakbym nakładała Tisane na usta, a balsam się nie wchłaniał, tylko pozostawał NA ustach. Efekt zerowy. Carmex jest najlepszy (próbowałam już prawie wszystkiego, co dostępne jest na naszym rynku, nawet z wyższej półi), ale to tylko moja subiektywna opinia.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
wiesz, zależy jeszcze czego oczekujemy, najwyraźniej co usta, to inny efekt :) ja tisane używam zimą, jesienią, grubszą warstwą nakladam jak wychodzę albo o kazdej porze roku jak mam spierzchnięte usta, dla mnie rewelacyjnie chroni przed mrozem/wiatrem i świetnie radzi sobie z pękającymi, spierzchniętymi ustami. Czyli u mnie efekt rewelacyjny, usta miękkie, ładnie błyszczące, nawilżone - jak mało przy którym balsamie. co do carmexu - mogę powiedzieć, ze nie jest zły, ale rewelacyjny też nie jest. Kupiłam bo poczytałam opinie, ale generalnie się zawiodłam - może i niweluje spierzchniete usta, ale dla mnie Tisane radzi sobie o niebo lepiej i szybciej z tym problemem :) natomiast polecam carmex do zajadow, podobno jest skuteczny. Nie wysusza jak niektore balsamy, które stosowałam. Generalnie - balsam ok, jest na pewno lżejszy od tisane (tisane z tego co pamiętam jest na bazie wosku pszczelego, ma taką "tłustawą" konsystencję, dlatego właśnie jest rewelacyjny na jesień/zimę :)) W każdym razie obecnie noszę carmex w torebce, bo na lato jest dobry, fajnie się go czuje na ustach (za sprawą kamfory i mentolu, które zawiera, no i jak już pisałam nie jest tłusty). Na pewno wart spróbowania, ale myślę, ze w aptece dałoby się znaleźć coś tańszego i równie dobrego bez konieczności czekania na przesyłkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carmex tez zawiera wosk:) Najlepiej kupić pare sztuk na zapas i potem nie czekać. Ja kupilam Tisane z polecenia kolezanki, ktora swiata poza nim nie widziala. Bylam rozczarowana:) Ale jak juz pisalam - to moja subiektywna ocena, na kazdego ma prawo dzialac inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
ja bym polecala carmex na cieplejsze pory roku, a tisane na zimę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgoda :) ale ja polecam Carmex w tubce na kazda pore roku hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfdfdfd
na allegro oszusci sprzedaja podróbki!!!!!!niestety!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To moze kolezanka Tisane trafila na podrobke??:) Znasz jakies nicki sprzedajacych podrobki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareckiiii
super balsam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ___________
podrobki na pewno nie mam, nie wykluczałam takiej możliwości dopóki nie porównałam z carmexem, który kolezanka dostała z usa :) no jak widać na mnie rewelacyjnie nie działa, ale jest na pewno ok. Koleżanka też była średnio usatysfakcjonowana, widać zależy od osoby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antoniaaaa
zgadzam sie w 100 procentach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carmex w Super-Pharm
Tak, mozna kupic Carmex w aptekach Super-Pharm (www.carmex.info.pl)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja dalej wielbię Carmex. :) Nie polecam nowej wersji balsamu wiśniowego w tubce - nie nawilza i nie leczy tak dobrze, jak wersja podstawowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×