Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Liiiiliii

Zabawa w doktora czyli nowe metody wychowawcze..

Polecane posty

Gość Liiiiliii

Co o tym sądzicie???????? Ojcowie nie poświęcają łechtaczce i waginie córki wystarczająco uwagi. Zbyt rzadko ich pieszczoty obejmują te rejony ciała. A tylko w ten sposób dziewczynki mogą rozwinąć poczucie dumy ze swej płci" - czytamy w broszurze "Miłość, ciało i zabawy w doktora" wydanej przez Federalne Centrum Oświaty Zdrowotnej (BZgA). Jest skierowana do rodziców dzieci w wieku od roku do trzech lat. - podaje Rzeczpospolita. Dlatego też pracownicy federalnej instytucji podległej pod Ministerstwo ds. Rodziny wydali broszurę, w której to namawiają ojców do masowania organów płciowych córek. Według autorów dla zdrowego rozwoju dziewczynki istotne jest, żeby ojciec okazywał jej, jak bardzo jest dumny z tego, że jest dziewczynką. Najlepiej za pomocą rąk: "Dziecko dotyka wszystkich części ciała ojca. Czasami podniecając go. Ojciec powinien robić tak samo". Z broszury można się dowiedzieć, że matki często nadają penisowi syna pieszczotliwe nazwy. Organy seksualne dziewczynki pozostają jednak bezimienne. W ten sposób dziewczynka ma się czuć gorsza od chłopca. Ojcowie powinni więc z czułością mówić o waginie córki, nazywając ją na przykład "kubeczkiem miodu." Autorzy broszury radzą rodzicom, aby pozwalali dzieciom na"nieograniczoną masturbację". "Kiedy dziewczynka wkłada sobie przedmioty do waginy, rodzic powinien tylko wtedy interweniować, kiedy istnieje ryzyko, że zrobi sobie krzywdę. Na przykład kiedy jej wargi sromowe są już spuchnięte od ocierania się o fotel. Wtedy trzeba powiedzieć dziecku, że nie powinno się kaleczyć. Tłumacząc równocześnie, że stymulacja genitaliów jest całkowicie w porządku" - czytamy. Masturbacja i dotykanie genitaliów przez rodziców ma zapobiec zahamowaniom seksualnym dziecka w wieku dorosłym: "Dzieci powinny się nauczyć, że nie ma czegoś takiego jak wstydliwe części ciała. Ciało to dom, z którego trzeba być dumnym". BZgA ma także dobre rady dla rodziców nieco starszych dzieci. Niedawno urząd wydał poradnik na temat rozwoju seksualnego przedszkolaków. Rodzice dowiadują się, że naśladowanie ruchów kopulacyjnych jest wskazane dla rozwoju czterolatka. Wraz z poradnikiem urząd rozsyła książeczkę z piosenkami pod tytułem "Nos, brzuch i pupa". Jedna z nich, brzmi następująco: "Kiedy dotykam mego ciała, odkrywam, co mam. Mam waginę, bo jestem dziewczynką. Ona nie tylko służy do siusiania. Kiedy ją dotykam, czuje przyjemne mrowienie". Broszura BZgA należy do lektur obowiązkowych w dziewięciu landach niemieckich. Stosuje się ją podczas szkolenia wychowawców w żłobkach, przedszkolach oraz szkołach podstawowych. Poleca ją nawet wiele organizacji oficjalnie walczących z pedofilią. Tak jak Niemiecki Związek ds. Ochrony Dzieci (Kinderschutzbund). BZgA, która jest podporządkowana Ministerstwu ds. Rodziny, co roku rozsyła miliony egzemplarzy 40-stronicowej książeczki. Odmienne opinie można jednak znaleźć na licznych niemieckich forach internetowych. "Przerażające", "perwersyjne" lub "szokujące" - te słowa pojawiają się najczęściej w wypowiedziach internautów. Podobnego zdania są psycholodzy. - To patologiczne spojrzenie na rzeczywistość. Dzieci nie powinno się uświadamiać w taki sposób. Trzeba mieć perwersyjny umysł, żeby coś takiego napisać -powiedział Rz jeden z wykładowców psychologii klinicznej Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. BZgA odpiera zarzuty. - Dzieci są stworzeniami seksualnymi i szukają ciągle zaspokojenia swych potrzeb - powiedział Rz urzędnik BZgA Eckhardt Scheffer. - Źli nie są rodzice, którzy na to pozwalają, lecz ci, którym się to źle kojarzy. źródło wiara.pl Nowa metoda wychowywania dzieci czy propagowanie zachowań nazywanych pedofilią? I czemu nie ma ani słowa o masowaniu penisa u chłopców? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brrrrrrrrrrr
to jest chore z dziewczynek chcą zrobić przyszle prostytutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podpowiedzcie
szoooooooooooook

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od małego uczy się dziecka masturbacji. Nikt nie myśli o tym, że często właśnie przez to jest tyle gwałtów. Bo ludziom nudzi się już wyładowywanie napięcia seksualnego samemu... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to szokujace az niewiarygodne
a pózniej zrobia z ojców pedofili, a co gorsza pewnie wielu z nich nie bedzie potrafiło przestać masowac kubeczka miodu i na prawde zostanie pedofilami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasdag
ZBOCZONE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide pomasowac moja mala
coreczke po lechtaczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide pomasowac moja mala
tata ostro mnie zapinał w odbyt masowanie łechatczki to przy tym nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość diabełłłłłłłł
a fuuuuuuuuuuuuujjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem oburzona, nie dziwie sie jednak w takim razie ze w Niemczech jest taki a nie inny poglad na sprawy seksualne .. (a jaki wszyscy wiedza..) skoro ich od kolyski namawiaja do takich rzeczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ceeeeeeeee
No tak......Niemcy! I alles klar :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość margines spoleczny
jesli to niemcy to nie dziwota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boi się
no cóż...państwo niemieckie to stręczyciel, który poprzez legalizację prostytucji, czerpie zysk z cudzego nierządu więc nic dziwnego, ze pracuje nad wciągnięciem do tego niezwykle dochodowego procederu kolejne "pracownice". Szwaby mają jednak poj.eb.ane we łbach :O :O :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baal555
Che che -najpierw myślałem że to ściema , potem wbiło mnie w fotel i myślałem że mnie szlag trafi . A teraz sobie myślę : 1 .Niemcy jako naród wymierają -tam już nie ma prawie rdzennie niemieckich dzieci (w porównaniu do stanu z przed 40 lat ). 2. Takie pomysły świdadczą o ich skrajnej degeneracji !!!. Ale cynicznie spytam -czy to niedobrze ? Jeżeli wychowają pokolenie zboczeńców ,a rodzice zajmą się gwałceniem dzieci . Jeżeli chlopców wychowają ( a już tak jest ) na pederastów . to jest nadziej że za kilkadziesiąt lat ten chory naród wymrze i będziemy mieli spokój z tamtej strony .. . Byle tylko dbać aby eurokolaboranci nam tej zarazy nie wszczepili , i będzie dobrze .. !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To powinny przeczytać Feministki i kobiety które tak oskarżają podejrzewają ojców kiedy pogłaska córkę ,to powinny przeczytać matki które urodzą syna nie ośmiela sie go przytulić pomalować penisa popieścić bo sa do tego nie zdolne by dać dziecku miłość następnie mam lesbijki i kochających inaczej !!! Ja uważam ta cała histeria którą lewactwo toczyło z rodzicami wreszcie powoli sie zakończy ojciec będzie mógł przytulić córkę matka syna bez strachu ze dziecko powie tatuś mnie pieścił ub mama mnie pieściła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawa w Doktora z corka i ojcem wręcz zalecana matka powinna masować penisa chłopcu jak chce by był zdrowy http://f.kafeteria.pl/temat/f10/zabawa-w-doktora-czyli-nowe-metody-wychowawcze-p_3529543 Jesteście zupełnie zdeinformawani co dzisiaj jest na świecie i w Europie - brukowce szukają skandali Zgadzam sie jest przemoc w rodzinie jest alkoholizm ale sa tez jak widać stosunki kaziorodcze w całej Europie bez sensacji i skandali mało tego nie sa karane prawem / państwo nie miesza sie do rodzin kto z kim spać może !!! Przytoczę Belgia ,Holandia ,Francja Hiszpania portugalia Szwajcaria pozwala za porozumieniem matka syn córka ojciec brat siostra te sa jak wynika z badań najczęstsze !!w Niemczech toczy sie dyskusja i do końca roku będzie zniesiony zakaz wspołżycia w rodzinie ! Teraz zalecenie ojcowie powinni od najmłodszych lat masować córkom łechtaczki tak samo matki synom prącia . Co w Japoni jest stosowane mastrubacja i współżycie z synem za dobre stopnie w szkole szczęki spadły ? Teraz jak to wyglada w świecie USA w niektórych stanach dopuszczalne Argentyna ,Brazylia Afryka prawie cała . Polecam artykuły nie zawsze sex z dzieckiem jest złym nie jestem za wykorzystywanie dzieci sexualnie nie jestem za pedofilia to zupełnie inny temat . Prawie nikt nie wie w Polsce toczy sie dyskusja czy zezwolić na sex w rodzinie ? Wcześniej czy pózniej zostanie ten paragraf zniesiony jak kara śmierc***aństwo nie może sie wtrącać kto z kim śpi zastawia sie uszkodzeniami genetycznymi - to jest prawda tylko częściowa i nie do końca prawdziwa / dzieci rodzą sie z wadami genetycznymi w związkach ludzi niewidomych ludzi którzy maja genetyczne wady im powinno sie tłumaczyć ze ich dzieci mogą z wielim prawdopodobieństwem być chore genetychnie tu jest wielkie zadanie dla ludzkości wyeliminowanie pewnych chorób genetycznych które kosztują miliardy ,sex w rodzinie okazuje sie niczym w stosunku do tych problemów ,czytam wypociny ludzi którzy nic nie widzieli nic nie przeczytali powtarzając jak papugi za klerem nauki które nijak maja sie do obecjej wiedzy potęg światowych ,wszyscy wiemy sex jest okazaniem miłości buduje więzi relaksuje i ma wiele zalet wiec stałe siły czarnoksiężników próbują demonizować by nie utracić władzy nie wychylić sie za daleko .uwazam ludzkość ma wiele innych poważnych problemów nie zajmować sie ludzkim sexsem jak sie z tych sensacji dowiadujemy te dziewczynki które maja dzieci z ojcami nie wszystkie były gwałcone ,co ciekawe długotrwałe stosunki były budowane z córkami od najmłodszych lat jedna opisuje zaczęło sie od zabawy w doktora powoli rosło zainteresowane i ochota na współżycie czytałem wypowiedzi wielu dziewczynek które opisywały opowiadały jak doszło do zbliżenia z ojcem wiec przygotowane były od miesięcy mastrubacja wzajemna całowanie genitalia powolne proby wprowadzenia penisa do pochwy coraz więcej stopniowo i dziewczynki 5-6 letnie nie mówiły o gwałcie o przemocy bólu mówiły o zabawie w doktora z ojcem i mimo któregoś dnia zobaczyły ze cały penis je wypełniał ,teraz co ciekawe sacposdro nich dziewczynki które czekały na ojce wieczorem były rozczarowane kiedy ojciec nie przyszedł z nimi sie kochać za zwyczaj kończy sie ta zabawa kiedy dziewczynka poznaje partnera ,teraz opinie sa podzielone jedne mówią to był piękny okres inne nie mogą sie odnaleźć jak w życiu ,jeden kończy studia zarabia pieniadze inny po tych samych studiach klepie biedę gdzieś w ciepłym. Urzedie . Sa tez wypadki pijany ojciec gwałci córkę to powinno być 100% piętnowane karane bo to jest prawo każdego nie tykalnisc cielesna !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z badań wynika - w Holandi jest największy procent kazirodczy ,co z tego wynika / nie robi sie sensacji nie ma zwiększonej ilości genetycznie chorych dzieci nie słyszy sie o przemocy w Rodzinie prawie do standardu nalezą stosunki Brat Siostra co ciekawe te stosunki trwają latami inna ciekawostka Holendrzy są wzrostem najwyższymi ludźmi świata . Nie demonizować stosunków w rodzinie jak kiedyś homoseksualistów / prawo powinno być respektowane przemoc w rodzinie pedofilia wykorzystywanie dzieci seksualnie jestem za takim prawem ale jak brat z siostra maja ochotę sie kochać niech robią jak matka chce sypiać z synem powinna mieć powinni bez piętnowania sie kochać jak córka chce ojca dlaczego jej tego zabronić tak jest w wielu krajach Europy tylko Polska jest pod kontrola mafi KK . Czy Holandia Hiszpania Szwecja jest najbardziej liberalna jeżeli chodzi o stosunki w rodzinie Portugalia Szwajcaria ,Turcja cały świat arabski dziewczynki maja mężów od 12-13 rok życia i co nie widać by te kobiety czuły sie krzywdzone nie widać by im szkodziło wręcz przeciwnie rodzą zdrowe dzieci jest selekcja naturalna w Europie mamusie po 40 roku życia rodzą patologie genetycznie słabych potomków to jest problem nie kazirodztwo tylko starzejące sie społeczeństwa bo sie ludź szykanuje wchodzi sie do domu z policją tam gdzie niema potrzeby w Japoni nie słyszałem by matka była piętnowana w gazecie za sex z synem wręcz odwrotnie to samo Holanda Szwecja tam matki nie maja depresji bo maja syna który jej ból głowy leczy . Zapraszam kiedyś do Hiszpani jak matki na ulicy w kościele całują swoich synów nie mogłem sie napatrzeć w miejscach publicznych okazują im tyle miłości tak samo ojcowie do dziewczynek nik nie tam nie mówi o molestowaniu mało tego dziewczynki od 13 roku żucia maja prawo jak chcą współżyć z ojcem czy bratem czy z członkami rodziny Gdzie sa feministki polskie strach ze dostaną konkurencje i skończy sie handel starym dupskiem o to sie tak boja ,dziś już wiadomo sex w rodzinie to tylko kwestia czasu kiedy nie będzie karany karana musi być przemoc tak fizyczna jak i psychiczna . Alkoholizm gwałty morderstwa to sa problemy nie sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z badań wynika - w Holandi jest największy procent kazirodczy ,co z tego wynika / nie robi sie sensacji nie ma zwiększonej ilości genetycznie chorych dzieci nie słyszy sie o przemocy w Rodzinie prawie do standardu nalezą stosunki Brat Siostra co ciekawe te stosunki trwają latami inna ciekawostka Holendrzy są wzrostem najwyższymi ludźmi świata . Nie demonizować stosunków w rodzinie jak kiedyś homoseksualistów / prawo powinno być respektowane przemoc w rodzinie pedofilia wykorzystywanie dzieci seksualnie jestem za takim prawem ale jak brat z siostra maja ochotę sie kochać niech robią jak matka chce sypiać z synem powinna mieć powinni bez piętnowania sie kochać jak córka chce ojca dlaczego jej tego zabronić tak jest w wielu krajach Europy tylko Polska jest pod kontrola mafi KK . Czy Holandia Hiszpania Szwecja jest najbardziej liberalna jeżeli chodzi o stosunki w rodzinie Portugalia Szwajcaria ,Turcja cały świat arabski dziewczynki maja mężów od 12-13 rok życia i co nie widać by te kobiety czuły sie krzywdzone nie widać by im szkodziło wręcz przeciwnie rodzą zdrowe dzieci jest selekcja naturalna w Europie mamusie po 40 roku życia rodzą patologie genetycznie słabych potomków to jest problem nie kazirodztwo tylko starzejące sie społeczeństwa bo sie ludź szykanuje wchodzi sie do domu z policją tam gdzie niema potrzeby w Japoni nie słyszałem by matka była piętnowana w gazecie za sex z synem wręcz odwrotnie to samo Holanda Szwecja tam matki nie maja depresji bo maja syna który jej ból głowy leczy . Zapraszam kiedyś do Hiszpani jak matki na ulicy w kościele całują swoich synów nie mogłem sie napatrzeć w miejscach publicznych okazują im tyle miłości tak samo ojcowie do dziewczynek nik nie tam nie mówi o molestowaniu mało tego dziewczynki od 13 roku żucia maja prawo jak chcą współżyć z ojcem czy bratem czy z członkami rodziny Gdzie sa feministki polskie strach ze dostaną konkurencje i skończy sie handel starym dupskiem o to sie tak boja ,dziś już wiadomo sex w rodzinie to tylko kwestia czasu kiedy nie będzie karany karana musi być przemoc tak fizyczna jak i psychiczna . Alkoholizm gwałty morderstwa to sa problemy nie sex .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×