Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość mysiaaa2384

Jaki najlepszy żel do mycia twarzy?

Polecane posty

Gość Łucja

Ten żel jest z Bielendy 😛 zapomniałam dodać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

polecam żele ze sklepu hedoni.pl same profesjonalne kosmetyki. mi bardzo służy żel gruszkowy 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Zdecydowanie ten: ava-kosmetyki.pl/sklep/dermokosmetyki/hygenic-line/hygienic-line-antybakteryjny-zel-do-mycia-twarzy/, przetestowałam go właśnie i już wiem, że się polubimy 😉 Warto teraz kupować, dużo produktów w sklepie tej marki jest na promocji, a te, co nie zostały przecenione, to z kodem #zostańwdomu będą kosztować -15% :))

Edytowano przez Dudzia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spróbujcie żel Solverx Sensitive Skin, bardzo przyjemny, usuwa makijaż, nie wysusza, nie szczypie w oczy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam skórę mieszaną i ze skłonnościami do wyprysków przed tymi dniami i jedyne co mi pomaga i od lat stosuję to Nivea żel do mycia twarzy ten zielony, ma delikatny peeling. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MOI

 Żadnych żeli nie używam.Tylko delikatne mydło nawilżające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Solverx Sensitive Skin bardzo dobry, kupiłam ostatnio w naturze. Myślałam, że poradzi sobie z makijażem, ale całkiem dobrze zmył nawet tusz do rzęs. No i skóra po nim nie była sucha ani ściągnięta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też kupiłam sobie ten żel od Solverx jest świetny, mam wrażliwe oczy a on ich nie podrażnia, makijaż usuwa dokładnie, skóry nie wysusza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio bardzo się polubiłam z żelem do mycia twarzy marki Purito 😊 Lekki, dobrze oczyszcza. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Qince
Dnia 9.03.2021 o 17:03, Kulfon napisał:

Myje mydlem.

Też. delikatnym kremowym. żele to dla gruboskórnych tłustych cer. Żel wysusza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skadi

Zależy jaka cera. Do normalnych i sucvhych, delikatnych żeli się nie używa. Do oczyszczania przy tłustych, mieszanych cerach słyszałam że Pysiogel był dobry z apteki i z Ziai z lisćmi manuka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Nivea

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu używam żelu do twarzy marki Dermaglin. U mnie idealnie sprawdza się przy porannym myciu buzi, ponieważ jest delikatny i nie powoduje podrażnień. Daje duży plus za naturalne składniki, krótki skład i przystępną cenę. Produkt jest dość wydajny i przyjemny w użyciu. Żel jest warty polecenia i prawdopodobnie kupię go ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko Solverx senitive, jedyny żel który nie podrażnia i nie wysusza a wręcz nawilża moją skórę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo lubie nawilżająco kojacy żel do mycia twarzy z Bielendy z Eco Nature. Seria eko, 99 % składniki pochodzenia naturalnego. Z jasminem, mango i sliwką kakadu w składzie. Super jest , skóra po nim jest taka delikatna, nawilżona

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rano - Norel żel oczyszczający z kwasem migdałowym (często na promce np. w sephorze), wieczorem olejek do demakijażu (ostatnio kokosowy ze skin79) i żel z zieloną herbatą z Bielendy. Dla mnie (cera tłusta) - połączenie idealne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.08.2021 o 13:37, Linkana napisał:

Jest wiele dobrych żeli do mycia twarzy, np. od MIYA, resibo czy SVR.

Kupiłam na próbę lekki peeling enzymatyczny od Miya i jest genialny, stosuje go zamiast żelu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ktory? j tez od nich uzywam wlasnie ale moim faworytem jest żel nawilżający do oczyszczania twarzy z Bielendy z linii Eco Nature

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cerave oleje i emulsje oraz ostatnie odkrycie to olejek Shiseido 180ml- bardzo dobry produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×