Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

A znacie taką sieć sklepów PEPCO? CO o niej sądzice? Jest tam wszystko takie tanie? Ale czy warte kupna? Ja do tej pory dużo tam kupiłam rzeczy dla niemowląt i troszeczke większych dzieciaczków. Kupowałam także szkło na prezenty ślubne (zamiast kwiatów), imieniny czy urodziny, a także szklanki i kubki do codziennego użytku w domu. Ostatnio też była wyprzedaż art. do grillowania za grosze można kupić kratkę do pieczenia mięs, ryb, szczotę do czyszczenia grilla itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 100
a skad jestescie? ja kiedys pracowalam w takim sklepie w Gdansku to moge cos na ten temat wam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia 100 pisz co możesz na ten temat wart czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 100
mozna smialo kupowac te rzeczy-ja mam bluzki dla dzieci kupione kilka lat temu i sa naprawde dobre nic sie z nimi nie stalo od prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym tygodniu moja koleżanka kupiła tam fajną długą niebieską spódnicę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze panie pracujace
lub ktore pracowaly wypowiedza sie doradza co dobrego w dobrej jakosci i za rozsadna cene warto tam kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej kupowac szklo. to jest dzial ktory przynosi najwiecej zyskow plus odziez dla dzieci. z pozostala odzieza jest roznie. trzeba uwaznie patrzec na rodzaj materialu. czasem jest tak ze rzeczy ktore pezychodzily w dostawie tak smierdzialy stechlizna ze nie byly wywieszane od razu. przyznam tez ze po paru praniach nie nadawaly sie do noszenia. jesli sie trafi na cos co po praniu bedzie ok to wtedy mozna mowic o prawdziwym szczesciu. mimo ze mialam znizke w tym sklepie nie kupowalam wiele. towar jest adekwatny do ceny. chociaz znam ludzi ktorzy sa zachwyceni tym sklepem. macie jakies pytania to prosze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
naszczęście moja mama bardzo dobrze zna sie na materiałach i dobrze mi doradza na początku maja kupiłam sobie fajną bluzkę czerwoną w paski dobrze się trzyma jak za 14,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 100
avene-pracowalam w gdansku a ty? napisz koniecznie gdzie i jak dlugo pracowalas i czemu juz nie pracujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia ja pracowalam w swiebodzinie, bylam zca kierownika. a czemu juz nie pracuje? przestan, roboty dla 10 osob a wyplata? poza tym te buce w centrali dodatkowo umilali nam czas bzdurnymi wymyslami w biuletynach. no i sie zwolnilam. niech ktos inny ryje za tak mala kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kicia 100 może ty coś nam zdradzisz na temat tych rzeczy co warto kupić i czy w waszym sklepie też były śmiedzące ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 100
u mnie nie bylo smierdzacycgh rzeczy-to pewnie zalewy ile na cle staly -poza tym ja tam pracowalam jak to nie bylo Pepco tylko Stretcher-ale mam tam znajome wiec wiem jak teraz jest a propos centrali avene-na glownej stronie pepco jest ogloszenie ze poszukuja do centrali pracownikow nawet od plac i kadr to Janusz r juz nie pracuje? A Radek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pracuja dalej. przeciez radek i janusz to zalozyciele wiec gdzie tam oni zrezygnuja z takiej kasy! rezygnuja inni. odchodza do lepiej platbych prac bo za takie pieniadze nikt nie chce pracowac. poza tym siec sie rozrasta i do konca roku ma byc 100 sklepow. wiec potrzebuja nawet do centrali zeby to wszystko obsluzyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 100
jak zobaczylam te oferty to pomyslalam ze wlasnie zrezygnowali a Janusza to nie lubilam Radek byl ok a ile ci placili? bo kasjerom zawsze najnizsza karajowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie lubilam ani janusza ani radka. radek tylko patrzyla jak tu zrobic wiecej kasy nie liczac sie z ludzka praca a janusz to jakis erotoman. kasjerom placili najnizsza krajowa. ja jako zca mialam 850 bez zadnej premii bo nie robilismy budzetu. wiec sie nie dziw. odpowiedzialonosc wielka, ciagle problemy z klientami i nic nie mozesz powiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 100
no to przeginaja -za moich czasiw kierownik mial 1400 a zastepca 1000-widze ze coraz gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia 100
ja sie po propstu przeprowadzilam i niestety kolezanki tez byly w pracy nieciekawe-a ja lubie z fajnymi ludzmi pracowac poza tym zmienili umowe na poczatku bylo wiecej a potem aneks do umowy i mniej placili a ta premia to byla tylko na papierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś kupiłam tam antyramy 4 szt. z tego 3 miały szkło a 4-ta była plastikowa i co śmieszne w tej samej cenie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupuje tam
w bydgoszczy, wczoraj kupilam spiwór na 17,99 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole zle wspominam prace w tym sklepie. pelno towaru, nie ma gdzie upychac i ciagle te dostawy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 25
ja tez-towar byl nawet fajny i tani -nie kazdy ale bajzel straszny a pracownikow jak na lekarstwo i niezdrowa atmosfera ale dzieki nim wyleczylam sie z handlu-juz nie szukam pracy w sklepach a ty co teraz robisz= ja jestem sekretarka za 1000 ale od 7-15 i duzo czasu na kafe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super, ja narazie nie pracuje. a dlaczego niezdrowa atmosfera? bo u nas tez bylo strasznie. takie kablowanie ze juz nie mialam sily. jak nie bylo co kablowac to wymyslaly....tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 25
Hej-ale zesmy sobie pogaduche o bylej pracy zrobily niezdrowa atmosfera byla bo wlasnie jedna na druga kablowala,przed kierownicza a nawet przed radkiem nie wiem czemu -moze dlatego ze tak malo zarabialy? a musialy tak duzo robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina 25
ja tez ten sklep omijam-ewentualnie ide jak wiem kto pracuje a sama sie zwolnilas czy ciebie zwolnili? wiesz w tym kraju to ludzie sa okropnie zawistni a pepco ma szczescie do takich ludzi bo ja znalam kilka osob -jezdzilam na inwenaryzacje i mowiono ze pan Janusz ma reke do zatrudniania dziwnych ludzi-zdarzylo mu sie nawet kilka dziewczyn w ciazy zatrudnic-byly w ciazy w momencie zatrudnienia ale nic nie mowily-wyszlo dopiero jak po miesiacu z nimi umowe przedluzono:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zwolnilam sie sama. mialam juz dosc wszystkiego. z ta rekrutacja masz racje. zatrudnia dziwne osoby. ale z drugiej strony kto chce przyjsc i tyrac za takie pieniadze? wiec bral co bylo. dziwny system panuje w tej sieci. ludzie sie nie licza, najwazniejsza tylko ekspozycja tych szmat. to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to już wiemy że nie warto pracować w pepco ale chyba warto kupować co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka 32
napewno warto jak sie nie ma duzo kasy to mozna bo jest tanio i niektore rzeczy sa ok ja tez tam pracowalam w Tczewie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×