Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
ha ha ha dobre:):):) i prawdziwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma gorszej rejonowej niż ta "bogini" w południowej Polsce... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby dającej "rady" żeby zmienić pracę jak się nie podoba : o to chodzi żeby zmieniać w swym miejscu co się da aby nie było to miejsce pokuty tylko pracy . Życzę tej osobie aby kiedyś znalazła się w takiej sytuacji że nie będzie mogła zmienić miejsca pracy z różnych powodów i aby była w tej pracy tak nieszczęśliwa i zmęczona jak wiele osób piszących na tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiele osób na tym forum ubarwia niektóre rzeczy i przekręca fakty!nie jest kolorowo wręcz w tę drugą stronę ,ale uwierz inni tęż tyrają jak woły -nie jesteś jedyna.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Pozdrawiam i życzę więcej pozytywnej energii:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety, praca w Pepco staje się coraz bardziej chora. "Góra" za bardzo się zagalopowała we wprowadzaniu różnych nowości. Czy oni zdają sobie sprawę, że przy tak małej ilośc***ersonelu i takich ogromnych wymaganiach nigdy w tej firmie nie będzie dobrze? Rozmawiam z koleżankami pracującymi w innych sieciówkach...Porównuję. Pepco naprawdę nie ma się z czego cieszyć. No chyba,że z utargów!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda!dasz palec,chcą całą rękę,,WIĘCEJ ZA MNIEJ CODZIENNIE.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypowiadają się widzę Ci co nie pracują. To prawda, że góra się zagalopowała bo faktycznie to co od nas wymagają do to zajęcie dla większego personelu. Nie zmienia to jednak faktu, że większość waszych komentarzy udowadnia, że słusznie już nie pracujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie pracują bo w większości same zwolniły się z pracy . Czy podobają się wam "nowe kolekcje " i planogramy odzieżowe ? Czy dobrze wam się sprzedaje tak skomponowana odzież ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pepko srepko
Byłem w tym sklepie niedawno z moją mamą, chciała kupić sobie jakąś parasolkę. Ładnie wyglądała ta parasolka, ale zanim zdążyła całkowicie się rozwinąć to... ...rączka już się odczepiła. Dlatego nie polecam kupować tam, bo sprzedają sam szajs.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki klient taki i towar . Bywalcy ciuchlandów przyzwyczaili się że każda rzecz kosztuje kilka złotych a nie kilkadziesiąt i marudzą że "szajs" . Kup chłopie mamie parasol za kilkadziesiąt zł to zadowolona będzie i taka rzecz ma dłuższą gwarancję a nie jakaś parasolka za 7 zł !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pan mądraliński miał 10 zł i myślał że zrobi duże zakupy ,to nie ciuchcia drogi panie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak tam sprawuje się pani kierownik rejonu magda g nauczyła się czegoś czy dalej nic nie umie i udaje że pracuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pani kr Agnieszka D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Olka M.? dalej bogini i królowa uciemiężonych? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co zwolniona i rozżalona piszesz teraz?! daruj sobie te żale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pepco = ZAŁAMANIE PSYCHICZNE, K....wa doprowadza do depresji. mam juz dosc, psychicznie juz nie wytrzymuje... mam nadzieję ze niedlugo znajde nowa prace, juz kilka cv zaniosłam, jak nie znajde topewnie szpital psychiatryczny mnie czeka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzę że piszą prawie sami pracownicy roku....najbardziej pracowici i zapewne sami się zwolnili a koleżanka chyba swoje cv ma bardzo ubogie jak tyle rozniosła i nikt się nie odezwał-weźcie się do pracy a nie zbijacie bąki i żalicie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nadal nic nie umie ,nie wiem jaką wiedzę miała,ale pierwsze wrażenie negatywne, a dama nie z tej ziemi -zero wsparcia i pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze się kimś wyręczała,jedynie pupilki mają dobrze jak się dzwoni i prosi o pomoc to odsyła do kogoś innego zamiast sama to załatwić, ale tak jest wygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Same zostańcie kr to na pewno sobie z każdą sytuacją i z każdą sprawą poradzicie bo wy wiecie wszystko nawet wyrwane w środku nocy z łóżka do odpowiedzi , nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierownik be , kr zły-wy jesteście idealne i bez skazy!a oczernianie innych weszło wam w nawyk- widać tylko na tyle was stać żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy cos sie zmienilo? czy nadal zarabiacie najnizsza krajowa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co cię to obchodzi,sensacji szukasz czy chcesz się wyżalić jak to źle było.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie chce załatwić w firmie żeby kasjerki zarabiały 2600 zł brutto ? Bez premii oczywiście !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedyś kiedyś MG była moją rejonową-skromna, cicha , opanowana no ale.......pozory!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałby pracować, ale była tak dobrym pracownikiem że ją zwolnili:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie czasami czytam i aż mnie oczy bolą od tych durnowatych wpisów. Jaki sklep - tacy pracownicy. Ubrania gorsze niż u chińczyków, smród że aż oczy pieką, szajs jakich mało. A najśmieszniejsze jest to , że kierowniczki notabene głupsze od osła, zachowują się jakby pozjadały wszystkie rozumy. A czasami nie potrafią się dobrze wysłowić. Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To po jasną cholerę to czytasz i łazisz po takich sklepach ? Brak innych w pobliżu ? Za dużo czasu ? Może czas zająć się czymś pożytecznym ? No tak w telewizji same powtórki seriali ! Nuda ! Głupota boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×