Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
A co wy tak się uwzjęłyście na tą MG ? nad nią też jest ktoś wyżej i wymaga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę napiszcie mi jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, jakie pytania? jakie testy są. Chciałabym się dobrze przygotować na to spotkanie rekrutacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam w Pepco bardzo ladna sukienke, przeceniona :) kazdy sie mnie pytal skad i za ile byla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie i kiedy masz rozmowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Desperatka....jak nic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mądra koleżanko po studiach piszesz że wina stoi po ludziach rządzących tym krajem jak widać nie miałaś doświadczenia pracując w innych firmach także twoją wypowiedź zostawię bez komentarza szkoda słów mogę pokrótce wywnioskować że bardzo krótko pracujesz w owej firmie pewnie odpiszesz że się mylę ale to szczegół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę o komentarz. Oświeć nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem za tym zebysmy wogle dzwonili do krs w nocy po co maja spac,o 16 w domu to sie w glowie nie miesci powinna MG najpierw jechac do was zrobic planogramy kosmetyke i przerobic wszystkie sekcje dopiero do domu.A jesli chodzi o telefon powinna miec specjalne pomieszczenie gdzie odbiera jak jest w domu zeby nie bylo dzieci slychac albo niech na 15 min zaknebluje bo wam sie to nie podoba.Polecam wam moje drogie kolezanki wizyte u dobrego psychiatry i wziasc sie do roboty.Bo jak czytam wasze komentarze to dostaje zgagi.Skutek uboczny tak glupi jak wasze komentarze,po co to wogle komu !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no niestety jeśli pani MG wymaga czegoś od innych sklepów to niech sama świeci przykładem - bo MY TEŻ MAMY SWOJE PRYWATNE ŻYCIE a nie tylko praca w pepco!!!!! a jeśli MY mamy sie dwoić i troić to niech oni też sie starają a nie siedza za biurkiem głupoty wymyślaja i tysiące zarabiają!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz zgagę to walnij sobie procha i nie tylko na zgagę może ci będzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to twój komentarz pozostawia dużo do życzenia.....obrończyni się znalazła - masz rację wybierz się do specjalisty bo albo jesteś jedną z ulubienić ,albo jesteś ślepa i nie widzisz co się dzieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety ubranka dla dzieci są na kilka razy 2-3 prania i szmatki sie robią :/ Jak dla malych dzieci, ktore wiele nie nosza tych ubranek i szybko wyrastaja to jeszcze spoko, ale jak kupowac wiekszym dzieciakom, ktore moga ponosic cos dluzej - to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubie kierowniczkę rejonu na śląsku, ale wiem że nie zgłoszę się do niej o pomoc w kłopotach. Cały czas widzę jak miło sobie gawędzi przez telefon z kierowniczką. I wiem, że długo bym nie popracowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajmy tym co siedza w kadrach w poznaniu naszą najniższą krajową i niech tylko miesiąć popracują za nas na sklepach, a nas kasjerki nich posadzą tam w biurach PEPCO zobaczymy kto bedzie bardziej zadowolony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracowniksklepu
A czy kasjerki mają odpowiednie wykształcenie i doświadczenie,aby usiąść za biurkami? Ja osobiście uważam, że pewnie kilka by się znalazło, ale reszta usiadłaby za tym biurkiem i nie wiedziała co począć. Zresztą dziewczyny, nikt Wam nie broni ruszyć na podbój Centrali, co chwilę wysyłają oferty pracy, najpierw szukają wśród nas, pracowników sklepu :) Skoro chcecie usiąść za biurkami to do boju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę że mają :-) nie wiem kto pracuje u Ciebie na sklepie skoro tak piszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkiego można cię nauczyć-najważniejsze to być człowiekiem i traktować ludzi tak jak samemu chciałoby się być potraktowanym niestety są ludzie którzy awansowali np na kierownika, KR .......zmiana 360 stopni....!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wystarczy awans na kiero sklepu.... Niestety. Mamy taką gwiazdę. Żal patrzeć co się robi z człowiekiem gdy dostaje troszeczkę władzy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Troszeczkę władzy - piszesz , a może także ODPOWIEDZIALNOŚĆ za prowadzenie i zarządzanie pracownikami ? O tym się myśli w inny sposób jak się jest kasjerką , zapewniam . Wiem , ponieważ kiedyś przez dłuższy czas byłam kasjerką . Sklep ma działać i przynosić zyski a do tego osiągnięcia potrzebna jest PRACA całego zespołu a nie tylko 2 czy 3 osób a reszta uważa że ktoś za nich zrobi to czy tamto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym ale to nie znaczy że trzeba przestać być człowiekiem. I wiem co pisze. Traktowanie kogoś przedmiotowo nie znaczy o odpowiedzialności. Niektórzy zwyczajnie nie nadają się na niektóre stanowiska i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otóż to ! I nawet na stanowisko sprzedawcy , także w sklepach pepco .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjer,kierownik,KR i tak dalej-każdy chce być godnie traktowany !szacunek to podstawa w każdej pracy -każda praca wymaga odpowiedzialności!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A niedługo konferencja...Jadę pierwszy raz i kto mi powie jak tam jest ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudownie. Wszyscy radośni. Morze alkoholu. Podlizywanie się przełożonym. Jak będziesz w tym dobra poznasz nowych przyjaciół :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sieć znam ale jakość tamtejszych ubrań czy zabawek dla dzieci jest jak dla mnie po prostu słaba,dlatego też zamawiam przez internet na Zabawki.pl i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zamiast chlać wódę pogadają jaki szajs sprzedają. Kupiłam niedawno taką nakładkę - materiał na deskę do prasowania. Szok i tragedia po 2 dniach wylądowała w koszu. Poprzednią miała prawie 3 lat , ale się poprzecierała w tej dosłownie porobiły się dziury.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×