Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
zapomnieli ze to my zwykle szaraczki pracujemy na ich premie na ich zyski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vm odzieżowa czy przemysłowa to przecież kasjerki w danym sklepie a nie osoby dodatkowe z zewnątrz które przyjdą i zrobią robotę za inną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no przecież to jest oczywiste że vm odziezowa i przemysłowa to kasjerki nie wiem o co caman zapi..... po całości i już a niektóre kierowniczki z rejonu pani mg mają wyjeb..... na wszystko układy układziki dziwię się ze jeszcze kiero w wyszkowie trzymają w sumie to psiapsiułka mg więc wiadomo o co chodzi brać rzeczy ze sklepu przewozić na inny sklep to tradycja zapisana u pani mg ale co tam niech leci tylko gdzie stadnardy itp chyba wszystkich to obowiązuje tak samo kasjerów kierowników i kierowników rejonu itd jedno wielkie nie powiem co nie ma jak to się napić jacky danielsa na konferencji udawać że się wszystkich lubi itp szkoda słów i nerw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim mieście jest PEPCO i czasami trafią się tam fajne rzeczy w promocji. Można np odzież dla dziecka kupić po dużych obniżkach w cenie ok. 20zł. Nie mniej jednak więcej tam nie ma niż jest. U mnie akurat oprócz rzeczy dla dzieci są jeszcze artykuły do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostałam ofertę pracy w pepco jako zastępca kierownika sklepu a po przeczytaniu waszych komentarzy nie wiem czy w ogóle się opłaca iść na rozmowę doradźcie proszę sprawa dość pilna bo rozmowę mam mieć jutro pomóżcie proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Wiem ze jest dopiero połowa października ale mam pytanie dotyczące bonów światecznych.Czy bedac w ciązy na L4 przysługuja mi jakieś pieniadze? Moze ktoś sie orientuje?Z góry dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i nadal to samo październik a tu już o bonach świątecznych zaczynają komu to sie należy i że to oczywiste bo firma musi.Co roku ten sam temat jacy to wszyscy źli i jak to kasjerzy biedne żuczki muszą na wszystkich pracować jak Wam tak ciężko i taki wyzysk to zgłoście gdzie trzeba ale nie bo w inspekcji pracy i innych instytucjach nie można anonimowo a jak się pierdzieli głupoty to jak podać swoje dane...i kółko się zamyka..szukajcie ,awansujcie i kasa będzie większa za pierdzenie w stołek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby mającej mieć jutro rozmowę kwalifikacyjną : należy się dobrze przygotować bo pytania są różne , dotyczące doświadczenia zawodowego , sytuacji trudnych jakie mogą występować i sposobach radzenia sobie z nimi itp . To że taka rozmowa będzie miała miejsce to nie oznacza przyjęcia do pracy . Z kilku osób po takiej rozmowie wybierana jest jedna . Praca na tym stanowisku nie oznacza całodziennego siedzenia za biurkiem . Chyba że są sklepy które mają małe utargi to tak , tam kierownik może sobie posiedzieć na krzesełku . Pozdrawiam i życzę powodzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc w ciąży ( to nie choroba podobno ) i mając 100% płatne zwolnienie lekarskie to jeszcze pytanie o jakieś bony ? W Pepco nie ma żadnych bonów , podobno w zeszłym roku dawali jakieś 200 zł na początku grudnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak bony 200 zł.... na kolacje/ obiad świateczny dla dziewczyn- musi byc faktura zeby firma mogła sobie odliczyc-200 zł na 8 dziewczyn czyli obiad za 25 zł. i to by było na tyle z światecznych bonów :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie wiesz to się nie udzielaj jeśli już to nie 200 zł i nie jako bony świąteczne tylko poza pieniążkami które zwykle dostajemy na początku grudnia było to jeszcze 500 zł na kolacje z okazji 500setnego sklepu.I właśnie takie osoby wszystko wiedzące udzielają się na tym forum i piszą te brednie do potęgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie każdy sklep jest taki sam. Wszystko zależy od kierowniczki. jeżeli się Wam tak źle pracuje zwyczajnie w świecie zmieńcie pracę! masochiści tam pracują? Trzeba mieć szacunek do siebie. Jest mi źle zmieniam kierunek i szukam szczęścia gdzieś indziej. Ot co!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam pracowałam w firmie Pepco i OSTRZEGAM! przed rozpoczęciem pracy odbywasz 2-tyg szkolenie gdzie robią Ci pranie mózgu,traktują bez szacunku jestem osobą dorosłą i nigdy nie miałam doczynienia z takim prymitywizmem.W czasie szkolenia musisz zgłaszać pójście do toalety,przerwę normalnie pracujesz przy kasie i radzisz sobie sama jeśli masz manko-płacisz Oczekują ze będziesz pracować po 12 godz dziennie-bez przerw z-ca kierownika twierdzi ze one przerw nie preferują ponieważ palą papierosy-a tu jest pytanie??ja nie palę ??i co dalej??Firma która szuka głupich!!szanujcie się,nie dajcie się zwariować!!stawiają Ci oceny jak w szkole oraz pytają o dane materiały których sie musisz nauczyć.Totalny wyzysk za śmieszne pieniądze jedna osoba pracuje za trzy Nie polecam!wręcz Odradzam!Totalne bagno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak gadacie i się uzalacie może któraś z tym do programu Uwaga pójdzie to nam wszystkim lepiej zrobi tak jak w biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kierowniczki godziny pracy maja góra do 16 schodzą do domu 13 albo 14 a starszy kasjer bo może sklep zamknąć niech robi 3 miesiąc do wieczora bo dziecko mam duże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś zna sklep pepco chorzów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A macie teraz zebranie rejonów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedzcie mi co zrobić by zostać kierowniczka bo one tylko by drygowaly a same nic nie robią ,tylko na telefonach siedzą i ganiaja po mieście w czasie pracy a potem pretensje czego to nie zrobione .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To już staje się nudne. Jedno i to samo. Nic nie robią ble ble ble.... Jasne wszystko Wy robicie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik - jak sama nazwa wskazuje jest od kierowania pracownikami a nie od odwalania za nich roboty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmmmmmmmmmmm co za bzdury gdzie kierownik nic nie robi zdradzcie tajemnice chetnie sie tam przeniose bo u nas kierownik pracuje tylko z jedna kasjerka i nie ma szans aby nic nie robil :) te sklepy tak by pieknie nie wygladaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oni to klamcy! co to w ogole za sukinsyny taka rodzina! a matki to sa c**y najdorsze co doijaja ludzi i gina ich marzenia te s*******nskie k***y matki to niech zap*****la! 333 www.youtube.com/watch?v=hKlbr5Ip8nY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga38
Witam, widzę ,że wątek pracy w Pepco mocno rozwinięty , dużo czytania :) a mnie chodzi o konkret czyli zarobki . Złożyłam tam CV , ale sama wychowuję dwójkę dzieci i przyznam ,że poszukuję solidnych zarobków a tu widzę jakieś kwoty 700 , 800 zł . Mógłby mi ktoś odpowiedzieć czy tam jest szansa zarobić normalne pieniądze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kasjer zarobisz 1300-1400zl. Praca ciężka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak jest z kierowniczkami kierować tylko gebą potrafią a raczki lewe a my odwalamy cala robotę a one w piórka o brata ją przy kierownictwie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To lepiej się starań o kierownika nic nie będziesz robi la a pieniazki będą lecialy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga38
cóż , 1400 zł to nie za wiele ,ale lepsze to niż nic a jak na razie to wyboru nie mam , pracy ciężkiej się nie boję , mogę robić byleby efekty mojej ciężkiej pracy na koncie były widoczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie,mam pytanie ile może zarobić kierownik sklepu pepco? jutro ide na rozmowe i nie wiem co odpowiedziec na pytanie o zarobki,zeby nie przegiąć w żadną strone z góry dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w pepco kierowniczka chyba bierze 2000 a zastepca 1800

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×