Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
pod względem kadrowym firma jest uczciwa, ale mało płacą a pracy,,,,,,,masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kasjer zarobisz 1300-1400zl . O premii raczej zapomnij. Praca bardzo ciężka po 12gidz. Weekendy pracujące. Cóż więcej można napisać. A i może jeszcze to że jak już się zdecydujesz na pracę w pepco to módl się o fajną kiero... Bo to jest najważniejsze. Jeśli chodzi o mobbing to też niestety jest obecny na naszych sklepach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odnośnie kierownika to niech ktoś wytłumaczy koleżance z Makowa odnośnie raportów-tłumaczeń za złe wyniki.Siedziałam na tym zebraniu i się wstydziłam za jej wypowiedzi i durne tłumaczenia ponieważ zebranie prowadziła MF w zastępstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale..... O co chodzi? Nie bardzo wiem co mam tłumaczyć i komu :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam Ci dobrą radę szukaj innej pracy tam jej totalny wyzysk pracujesz ciągle jeszcze pół godz po zamknięciu sklepu zostajesz żeby posprzątać co jest totalną kpiną nie szanują Cię karzą uczyć się śmiesznej złotej dziesiątki i różnych dziwactw odpytują jak w szkole terror psychiczny odradzam nie warto!!pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bodyage.pl/aaab7e231d sprawdź wiek swojego ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
juz kur....... nie możemy wytrzymać z kiero w makowie dajcie sposób na nią bo chyba cały sklep stanie i nie przyjdziemy do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie robi kompletnie dostawa stoi dwa dni na magazynie nie rozłożona siedzi przez 11h w bIURZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
traficie do rejonu mg nie będziecie miały nic godności rodziny itd renia z wyszkowa wiem musisz za co żyć i musi być jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dajcie spokój z tym Makowem wielka pani kierownik jest kryta i tyle nie zapomnę z zebrania jej słów......zostałam rzucona na głęboko wodę ......a po roku pracy zorientowała się że jak przychodzi dostawa to na sklep się wynosi a nie do komór ładuje-masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polskaa
Witam, dobrze rozumiem zdanie ze w pepco traktuje się człowieka jak ŚMIECIA,pracuje ponad rok na stanowisku st. Kasjera i przez ta prace mam stany lękowe. Prawdą jest, ze kierownik się opier*ala zlecając nam wszystkie zmiany z biuletynu, nie masz czasu na nic..Zapomniałam juz dawno jak to jest być człowiekiem. mam wielką nadzieję że w w końcu zajmie się tym SYFEM,bo to jest regularny mobbing i patologia społeczna!!! Pozdrawiam i życzę szybkiej zmiany pracy na bardziej ludzka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak możemy dać spokój panikierownik z makowa skoro nic nie robi od przeszło roku czasu my nawet podapesk nie możemy sobie wymienić bo jak stanie na kasie to zaraz dzwonkiem dzwoni imówi że za długo a magda g ją uwielbia w końcu sąsiadki hehhe jak kraść to milony nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie zamiast narzekać to uciekajcie z pepco, wiem ciężko o prace ale trochę godności ... nie dajcie się traktować jak murzyny trzeba o siebie walczyć!!!! a przed wami najtrudniejszy okres w roku i 3 razy więcej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie, teraz jest szał. A może wszystkie się skrzykniemy i ogłosimy strajk. Albo wszystkie przyniesiemy zwolnienia lekarskie. Trzeba coś robić. Tylko do tego potrzeba wszystkich pracowników. Oj, zarząd Pepco miał by niezły zgryz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam obejrzeć film Dzień Kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co racja to racja uciekać jak najdalej psie pieniądze i zero szacunku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nic tylko gadamy że trzeba coś zrobić ale żadna nie chce tego zacząć bo zwyczajnie reszta za nią nie pójdzie. Próbowałam wielokrotnie coś zrobić na sklepie i zawsze zostawiłam sama... Więc przeprasza dziewczyny ale dalej zostanie tak jak jest bo nic oprócz gadania nie potraficie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma to jak profesjonalizm DT z inwentur..... Tylko pogratulować wyboru,nie zna żadnej procedury i wszystkim wchodzi w dupę żeby tylko się nie wydało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kość
Jest ktoś z rejonu 9 albo 10 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja idę od 15 grudnia na zwolnienie. Dalej dziewczyny nie ma się czego bać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na twoim miejscu poszłabym już dziś-nie bój się!!!. Idź najlepiej od wczoraj.....żenująca jesteś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty jesteś żenująca. Jakaś kierowniczka się odezwała. Jak będę chciała to pójdę, mam problemy z kręgosłupem. Mój lekarz od ręki da mi zwolnienie. A czego mam się bać, jak będą chcieli mnie wyrzucić to pójdę do Inspekcji Pracy. Powiem jak traktuje się ludzi w Pepco. Praca po 12 godzin i znajdzie się jeszcze dużo spraw. Koniec, jestem człowiekiem. Mam dość , nie pozwolę się dłużej poniżać. Chcę zacząć Nowy Rok w spokoju. Bez nerwów, wreszcie będę częściej widywała dzieciaki, nie będę padała na twarz wracając z pracy za te marne grosze. Możecie sobie wsadzić te 1200 zł w buty. A ty pracuj dalej i wpychaj gębę w ty...łek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do osoby która pisze o DT z inwentur to popieram, to rzeczywiście jest jakaś pomyłka . Kobieta chyba nie wiem co w ogóle robi, nie ma swojego zdania, o wszystko się pyta i jak coś jest nie tak to zawsze to nie jej wina. Jest osobą która powinna nas kontrolować a to my musimy kontrolować ją, bo popełnia ogromne błędy i trzeba tego pilnować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację kręgosłup to poważna sprawa też mam ten problem,ale w przeciwieństwie do ciebie nie jestem tak durna i nie piszę o zwolnieniu na forum-zabłysnąć chcesz.Czy ktoś cię zmusza do pracy?do koła gospodyń się zapisz i wyszywaj obrusiki albo przedszkola i pobaw się klockami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I Wy chcecie razem o coś zawalczyć? Jesteście okropne! Jedna drugą by zaraz podpieprzyła żeby mieć odrobinę lepiej! Ech....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sory ale kogo obchodzi czyjeś zwolnienie-każdy ma jakieś problemy zdrowotne,niech idzie na te l-4 nikt jej nie zabroni , a czego my się mamy bać ,ten kto chce pracować niech pracuje tak jak napisała ta dziewczyna nikt nikogo do niczego nie zmusza- jesteśmy dorośli sami podejmujemy decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawalczenie o coś to na pewno nie pisanie o zwolnieniach,stanach lękowych i podpaskach!!!to jest dopiero żenada!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda z nas wyrzuca na tym forum to co nas boli najbardziej. Jeżeli same z siebie się śmiejemy to jak inni mają do tego podejść. Góra z nas ma niezłą ucieche. Same sobie robimy na złość. Dziewczyny weźmy się za to tylko tak na poważnie! Nie róbmy sobie dodatkowych przykrości. Chyba dość mamy jej w pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×