Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Ubaw jest dobry....nie długu będą wpisy..,, moczę się w nocy-pomóżcie,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Twoim miejscu tak bym się nie cieszyła bo jak za Ciebie się ktoś weźmie to też mogą Ci zwieracze puścić :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozczaruję cię nie jestem pracownikiem tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będę pisała co mi się podoba. Właśnie od przyszłego roku załatwiłam sobie pracę w sklepie obuwniczym. W poniedziałek idę dogadać wszystkie szczegóły. Więc na zwolnienie pójdę wcześniej. Nareszcie, hura wyrwę się z tego kołchozu. Dziewczyny nie dajcie się, musicie tylko uwierzyć w siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja kuzynka tylko pracowała 1m-c wpepco w Łomzy.Praca na stazu 50 +,za 800zl.a wymagania i praca jak w obozie. Nawet pol roku nie wytrzymala.Kto bywytrzymal,zeby za kazdym pojsciem do toalety zglaszal o tym fakcie szefowej,nawet kanapki niemogla zjesc ,bo nie wolno i zero zaplecza socjalnego.,Uklony dla ,,kierowniczki'',o ile jeszcze tam pracuje.Moze za ta ,,nadgorliwosc''juz awansowała,jezeli tak to zycze samych sukcesow na drodze zawodowej.I pomyslec,ze to czlowiek czlowiekowi zgotowal ten LOS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam czasami te wpisy i zastanawiam się z kąt w was tyle jadu i nienawiści.Jak w każdej pracy raz jest lepiej,raz gorzej a na ty forum możemy pisać o naszych bolączkach,ale wchodzenie w czyjeś prywatne życie brudnymi buciorami to lekka przesada!!!Chcecie być godnie traktowani,a czy z szacunkiem traktujecie innych?Uczepiłyście się MG jak rzep psiego ogona a co ta kobieta wam zrobiła?-Zazdrość was zżera?Jest uczciwa,pracowita,traktuje ludzi z szacunkiem ,a to podstawa w tej pracy!!!Wciągu tygodnia prześlę jej miejsca z których były wysyłane nieprawdziwe oszczerstwa w jej kierunku i wtedy dopiero co niektóre będą miały stany lękowe!!!kto pod kim dołki kopie,ten sam w nie wpada.P MG super z pani babka-tak trzymaj !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No proszę nawet tu na forum jesteśmy zastraszane...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem zwykłym kasjerem-robię to co do mnie należy i jest OK,a to wy w pracy jesteście zastraszane?a za co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podpisz się to dostaniesz nagrodę! Za chwilę wszyscy tu będą wszystkich wychwalać i przekonywać że nie ma lepszej pracy na świecie. Ja też się cieszę że pracuję gdzie pracuje :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Praca w pełno -rzenada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawdą jest że ta praca nie jest lekka,wręcz odwrotnie.Nikt z nas nie jest ideałem-popełnia błędy to rzecz ludzka,ale ta dziewczyna ma trochę rację niektóre osoby przesadzają z tymi wpisami.Nasze życie prywatne to nasza sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie twierdzę że tak nie jest. Nasze życie prywatne naszą sprawą. Ale nie uważasz że pojechała za daleko? A że trochę kultury w wypowiedziach by się przydało..... No cóż to już inna sprawa. Niestety też nad tym ubolewam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta co pisze nie strasz nie strasz to zapewne jedna z inteligentnuch w rejonie mg poczytaj przeczytaj dziecko uważnie dopiero komentuj i dopiero dziwić się że takie kierowniczki w tej firmie pracują ogarnij się kobieto bo czuć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no cóż co niektóre sama mg zatrudnia i wszystko na temat tępe maglownice ha ha ha ale ubaw buhahahahahahhahah ja pier........ żal żal i jeszce raz żal chyba jakaś koleżanka z lizuj odpisuje na posty OGARNIJ SIĘ KOBIETO OBUDŹ SIĘ W KOŃCU I DAJ LUDZIOM ŻYĆ A ZŁO PAMIĘTAJ ZAWSZE POWRACA Z PODWOJONĄ SIŁĄ I ŻYCZĘ TOBIE TEGO Z CAŁEGO SERCA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idżcie na zwolnienie kiedy tylko można ta firma was wykończy pracuję już tutaj prawie 5lat i nigdy nie byłam na zwolnieniu.jestem głupia bo mam sentyment do kierowniczki i zastępcy chociaż gnoją nas wszystkie nie znaja szacunku do ludzi kierowniczki regionu zacznijcie z nami rozmawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że ktoś to czyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wzywam wszystkich pomocy pracodawcy jesteśmy super potrzebujemy tylko pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki rejon9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakoś nie można się doprosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkamila
mam, szał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam dosyć waszych bla,bla,bla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bla bla bla do roboty byś się wzięła. A tak naprawdę szkoda mi Was dziewczyny, pracować ponad siły , być poniżanym za 1200 zł, TRAGEDIA. Ja osobiście bym nie wytrzymała i na gwałt szukała innej pracy. Powodzenia i wyrazy współczucia. Ps. pomysł ze zwolnieniem lekarskim jest super, niech firma zobaczy , że bez pracowników są gów..no warci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200zł na cały etat,pierwsze słyszę -jak piszecie to piszcie prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto w Pepco ma cały etat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i u nas cała ekipa mi po całym tylko jedna dziewczyna pół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam dzisiaj w sklepie Pepco. Na cały dość duży sklep była tylko jedna kasjerka. Chciałam kupić córci ubranka dla lalki Barbi, niestety nie kupiłam , dziewczyna nie wiedziała gdzie ręce włożyć. Mogę podać sklep Galeria Viktoria Wałbrzych. Żal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dzięki klientko za "przysługę " . Teraz biedna dziewczyna będzie się gęsto tłumaczyć ! Zawsze muszą być tego dnia w pracy przynajmniej 2 osoby , możliwe że ta druga wyszła chociażby do łazienki , prawda ? Albo któraś poszła na zw.lek. W sklepach nie zatrudniają np 10 osób na pełen etat , maksymalnie to chyba 6-7 i to na niepełne etaty . Rozumiem że każdy klient chciałby żeby po wejściu do sklepu mieć osobistego doradcę lecz w sklepach pepco to jest fizycznie niemożliwe przy kilku etatach i czynnych 12 czy 10 godzin na dobę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coraz bliżej święta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Supcio. Kazda z nas dostanie oprócz kasy na święta jeszcze prezenty dla dzieci jeśli mamy i dla siebie upominek. W końcu pomyśleli. I tak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie prezenty dla dzieci na swieta??? o czyms nie wiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×