Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
przyszlo info ze byla awaria systemu... o 12.45 wyszly wiec po 17 pewno beda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I to pewnie jeszcze zależy w jakim banku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no jesli sie okaze ze nie wyjdzie dzisiaj to bedzie dopiero w poniedzialek! Lepiej dla nich zeby przyszla... bo za nieterminowa wyplate moga sie inspekcji spodziewac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz taka sytuacja. No ale niestety kazdy czeka na wyplate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co, dostał ktoś wypłatę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie i jestem wściekła:-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie ja też jeszcze nie mam :/ martwię się, że mój bank dzisiaj nie zaksieguje. Człowiek zarabia parę groszy i jeszcze musi czekać jak na zbawienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A no wlasnie...ja czekam na wykupienie recepty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Będąc na macierzyńskim,zasiłek wypalaca Pepco...umowa nie jest rozwiązana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnie przelewy ksiegowane sa 17-17.30 u mnie w banku :( jak po tej godzinie nic nie wplynie to wyplate zobacze w poniedzialek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dalej nie ma przelewu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wbk już ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, mam pytanie- zniżkę mamy 750 zł na 3 miesiące. Do kiedy teraz mamy obecne 3 miechy? Jestem na l4 i straciłam rachubę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny mam pytanie. Zniżkę mamy 750 zł na 3 miesiące . Do kiedy teraz liczy się aktualna zniżka? Jestem na macierzyńskim i straciłam rachube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile zarabia zastepca kierownika i sam kierownik ma ktos jakies pewne info?zastanawiam sie nad zmiana pracy..z gory dziekuje za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 6latwpepco
Dziewczyny a jak tam Wasze kierowniczki ? Normalne babki ? Czy pozwalające sobie na wszystko gwiazdy? Bo mam wrażenie że wydaje im się ze nie mają nikogo nad sobą .. spoznianie się do pracy, wychodzenie na zakupy, do lekarza itp i nigdy tego nie odrabiaja. .. Firma powinna wziąć się za to. Bo często jest tak że ekipy na sklepach są świetne. Tylko kierowniczki sieją zament. Wymagają od dziewczyn a same myślą ze ich żadne procedury nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie kierownik niby spoko, ale mysli tylko o sobie. Grafik tak układa żeby sobie było dobrze. Zawsze wychodzi wcześniej i nawet nie pomaga nam przy sprzataniu bo wychodzi sobie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak - kierownik jest od wszystkiego i od mycia sklepu też . A wy kasjerki to może też zajęły byście się raportami , telefonami do centrali itd ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik to tez taki sam pracownik tej firmy jak i kasjer wiec powinien być z nami do zamknięcia sklepu również!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem jak kierownik może wyjść ze sklepu jeszcze przed jego zamknięciem? Kto w takim razie rozlicza kasy, zamyka sklep i uzbraja alarm? Ktoś tu chyba nieco fantazjuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety ale u nas zamyka sklep zastępca i oczywiście straszy kasjer. Wiem co mówię bo jestem akurat starszym kasjerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sklep zamyka ten kto prowadzi zmianę danego dnia...czy jest to kierownik,zastępca czy też starszy kasjer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Telefon do centrali i analiza raportów to chyba nie jest męcząca praca. A wypłata kierownicza dużo wyższa od wypłaty kasjera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać że najwięcej ma do powiedzwnia kierownik. Trafiło jednak w odpowiednią osobę która się tłumaczy. Widać że robi tak samo u siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze można spróbować awansować na kierownika czy zastępcę a wówczas samej przekonać się jaki to "miód " oraz "nicnierobienie" . Zachęcam . A następnie wyraźcie swe opinie na tym forum , poparte własnym doświadczeniem pracy na tych stanowiskach . Pozdrawiam i wesołych Świąt Wielkanocnych życzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hello hello. Czy wplynela juz komus wyplata na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wypłata, wypłata i już po wypłacie. praca coraz cięższa, zaczynamy patrzeć na siebie "wilkiem", a może spójrzmy w stronę centrali i zwróćmy im uwagę, że poszczególne działy wyznaczają zadania w tym samym czasie, z którymi my pracownicy sklepów musimy się borykać. Przykładem może być np. nowy folder i oczywiście przecena. Ok wiem zaraz powiecie, że wszystko jest przemyślane i głównie chodzi o wysoką sprzedaż. My to rozumiemy, ale Wy pamiętajcie - w sklepach pracują ludzie mający rodziny, małe dzieci i na dodatek znajomych , z którymi chcieliby się spotykać. Praca w pepco bardzo często daje w "kość", po powrocie do domu brak sił. Pamiętajcie - jesteśmy ludźmi nie ROBOTAMI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma ma w .... wasze dzieci czy życie prywatne - zrozumcie to wreszcie . Pepco istnieje po to aby sprzedawać coraz większe ilości produktów i mieć z tego ogromne zyski którymi w wami szarakami w sklepach dzielić się nie będzie , jasne ? Dlatego na szkoleniach czy konferencjach jest taki przekaz mówców motywacyjnych żeby kierownictwo o niczym innym innym tak często nie myślało jak tylko o tym jak tu sprzedaż w sklepach ciągle zwiększać . To taki Amway drugi . Obudźcie się . I nie oczekujcie kobity że będziecie mniej ciężko pracować a wprost przeciwnie ! Tylko czekać jak wpadną na pomysł całodobowych sklepów .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z roku na rok coraz gorzej. Ale fakt faktem praca i wspólpraca zależy też od KR i SC ktore myślą, że są ponad wszystkich ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×