Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Pracuję w Tej firmie już tyle lat.to wiem jedno-i tak jesteś nikim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest kapitalizm po polsku - dużo pięknych haseł i słówek po to żeby w sklepach zapracować się aż się płakać chce ! A i tak mają nas za nic - jak w polityce . Mamy jak w XIX wieku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak u Was jest z urlopami chodzi mi oczywiście poza tym planowanym dwutygodniowym czy Kierowniczka wstawia wam dni z urlopu bez waszej wiedzy i zgody i juz od kwietnia jestescie na zero a ona ma spokój? Chyba mam prawo nie zgodzic sie na wstawianie mi urlopu zaraz na poczatku roku a później zostać z niczym, a ona powinna to uzgadniać najpierw z pracownikami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kier sklepu w imieniu pracodawcy ma obowiazek wydać ci urlop. Na koniec roku mozesz przyniesc mniej wiecej kiedy bys chciala urlopy, poniewaz grafiki w wiekszosci sklepow sa planowane na 3 miesiace z gory. Moze trzaskac Twoim urlopem jak sie jej podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy w życiu kiero nie ma prawa dysponować urlopem pracownika!!!! Dziewczyny nie dajcie sobie tego wmówić!!!! Zadzwońcie do pipu to Wam powiedza!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik ma prawo zaplanować sobie urlop na cały rok z początkiem roku kalendarzowego. Jeśli tego nie zrobi kierownik sklepu w imieniu pracodawcy ma prawo rozplanować taki urlop jak mu pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LadyMarmolade
Dobry sklep. Dużo ciekawych promocji. Dobre ceny no i przede wszystkim fajne działy od artykułów szkolnych po artykuły gospodarstwa domowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest takie miasto Pszczy.. . Tam kierwonictwo to niezła porażka. Macie racje dziewczyny. Kierownictwo naszych sklepów naprawdę myśli, że jest tylko od rządzenia. Popijawy na konferencjach, unikanie pracy na sklepie, ciężka "praca" w biurze. Zresztą wiecie same, jak jest. Znamy to. A często wyrosły ze zwykłych sprzedawców. No ale nie pamięta wół jak cielęciem był. Pozdrawiam tych nielicznych pracowitych managerów sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik ma prawo do planowania jedynie urlopu 14 dniowego resztę urlopu kierownik ma prawo rozdysponować według własnego uznania i potrzeb firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracownik ma prawo do zaplanowania urlopu 14 dniowego natomiast reszte urlopu dysponuje pracodawca z uwzględnieniem potrzeb firmy i o ile jest to osoba ludzka to można z nią cokolwiek usyalic względem teszty urlopu a jeśli nie zaplanuje nam go sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O ! To dla mnie coś nowego ! U mnie kierowniczka bierze pod uwagę termin 2 tyg urlopu kiedy chce pracownik ale też nie do końca . Ponieważ jest 10 etatów to od kwietnia daje terminy . Oczywiście nie chcemy brać 2 tyg urlopu w kwietniu bo i po co ? Żeby zejść ze stanu urlopowego firmie chyba . I od stycznia do końca września wszystkie dni urlopowe są zaplanowane dla każdego . W październiku to tylko pojedyncze dni .To tylko teoretycznie mamy 12 miesięcy na wybranie urlopu i teoretycznie kiedy my go potrzebujemy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy pracownik musi mieć urlop 14 dni w okresie letnim.Ale im wcześniej poda datę urlopu tym lepiej.Na początku roku każdy kierownik musi zaplanować liczbę dni urlopu dla danego pracownika.To jest w przepisach i tego powinien kierownik się trzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kierownik ma prawo a nawet obowiązek zaplanować urlop za Was jeśli tego wcześniej nie zrobicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile sie czeka na zwrot pieniedzy na karte? Towar zwracalam 01 czerwca. Prosze o odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny pisze kolejny raz, a jak mi nie wierzycie to zadzwońcie do pipu to Wam powiedza. Kierownik nie ma prawa Wam ani jednego dnia urlopu planować. Nigdy w życiu! Jestem zastępca kierownika na macierzyńskim i pamiętam nawet na szkoleniu w Poznaniu, jedna z kierowniczek wygłosiła taka mądrość, że ona ma prawo dysponować urlopem pracownika to kierownik kadr, która prowadziła szkolenie mało nie spadła z krzesła. Powiedziała, że absolutnie i gdyby taki pracownik poskarzyl się do pipu to pepco miało by przerabane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej hej czy wyplaty dotarly na konta? Zawsze po 11 byly. Teraz nie wiem juz czy kadry sie spozniaja czy moj bank tak dlugo trzyma kaske

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeszcze nie mam wypłaty. Wbk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie to samo.. zawsze bylo po 11.. czyzby znowu cos zjebaly kadry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
następna sesja przychodząca w moim banku to 15:00, mam nadzieję, że kasa będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, ja z pytaniem do osób które pracowały ok 3 lat i dostały wypowiedzenie od pracodawcy. Czy dostał ktoś od nich odprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pepco ?! Odprawę ?! Hahahahaha.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja takie parawany kupiłem w ikeii http://ladnydom.pl/inspiracje/7,153170,23224875,sypialnia-w-salonie-jak-polaczyc-pokoj-dzienny-z-miejscem.html?v=1&pId=48969204&send-a=0#opinion48969204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak kierownicy rejinowi? Jakie podejście do pracownika?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zalezy od rejonowego :) ja nienarzekam.... szanujemy siebie nawzajem i zawsze gdy potrzebuje pomocy to ja dostaje i vice versa... aczkolwiek cichociemni tez sie zdarzaja :) niby fajnie ladnie a objada ci dupsko smialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tak właśnie ja spotkałam się z tym drugim. Wszem i wobec obrabia dupsko a w oczy ładnie pięknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my tak nie funkcjonujemy ? Też w oczy KR nie powiemy. Jesteśmy tacy sami. Wiadomo, że ludzie są różni. Naszą KR jedni lubią inni nie. Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził. Życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Chciałam uświadomić wszystkich pracowników pepco pracujących na sklepach żeby nie jeździli w delegację swoim samochodem prywatnym za zgodą przełożonych oczywiście. Problem pojawia się przy zwrocie kosztów podróży służbowej przy użyciu auta nie należącego do pracodawcy nie jest rozliczane to wg rozporządzenia tj 0.83 Gr za 1 km (pojemność powyżej 0.9) tylko po zatwierdzeniu przez np rejonową delegacji pojawia się info że nie było zgody na podróż samochodem prywatnym i dostajemy tylko zwrot wg schematu 8 litrów paliwa na 100 km czyli grosze...a gdzie w tym amortyzacja auta ???? Juź nie wspomnę o tym szacunku i uczciwości jakich od nas pracowników oczekują....a sami co robią? Oszukują a na domiar złego w imię cięcia kosztów i oszczędności OKRADAJĄ własnych pracowników... BRAWA DLA ZARZĄDZAJĄCYCH oczywiście tych w centrali. Pracownicy sklepów nie są ciemniakami i idiotami a tak nas chcecie traktować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×