Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś ma zdanie na temat Pepco w Wadowicach? Jak wyglada praca, po ile godzin?? Ile razy w tygodniu towar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsze są objazdy Regionalnego i szukanie kurzu na suficie, cała reszta jest mało ważna ;)ten największy winowajca wszystkiego- kurz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na jaki adres e-mail mozna wyslac cv o prac w sklepie pepco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, we wrześniu szykuje się konferencja Pepco, czy może któraś powiedzieć jak to wyglada mniej więcej? Pierwszy raz będę jechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bura0383
ja jednak jestem uzalezniona od ikei - tez tanio, a jakosciowo lepiej i lepsze inspiracje http://ladnydom.pl/inspiracje/7,153170,23224875,sypialnia-w-salonie-jak-polaczyc-pokoj-dzienny-z-miejscem.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam na konferencji w Karpaczu , cały dzień jazdy autokarem , nocleg w Gołębiewskim , część oficjalna - kto najlepsza sprzedaż , inwentaryzacje itp Potem przemówienia motywacyjne zarządu , wieczorem impreza . Następnego dnia rano wyjazd .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizama S po wypraniu jest rozmiaru XXL a koszulki na nadrukami śmierdzą tak chińszczyzną że nawet pranie nie pomoże. Tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tychy
Hehe...rozpierda....mnie ta firma..jezdza sobie baluja na koncertach tak jak dzis(guns and rosses)ale czemu jezdza na imprezy tylko oni badz kierownicy??Przeciez niedawno pracowalam tam..i kierowniczka tylko z dupa siedziala..wiec??Wiec wyglada to tak ze szefostwo siedzi i czeka na przyjemnosci a zalodze daja szanse na krzyzowkach w gazecie firmy na pizze ps..1 sklep tylko idzie..zal..zamiast dac sklepom taka mozliwosc..a..bez komentarza!!!Nie polecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy Kierownik ma prawo postawic kasjera dwa dni pod rząd po 12 godzin na kasie czy to zgodne z przepisami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy kierownik ma prawo postawic kasjera na kasie dwa 2 dni po 12 godzin z rzędu czy to jest zgodne z przepisami???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas 32 stopnie na sklepie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasjer nie moze stac na kasie wiecej niz 8h tak mi mowila babka od bhp ale moze stac codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny zamierzam aplikować do pepco polecacie?kasjer lub zastępca i jak z wysokością wynagrodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kasjerki z Pepco a wy z choinki się urwałyście. Ciągłe stanie na kasie to norma. O jakie prawo wy się upominacie, góra ma to w d.... zyski się liczą a nie wy ledwo stojące i obsługujące klientów.Czas urlopów a i chorobowe się trafiają to kto ma ten wózek zwany Pepco ciągnąć.Chyba tylko te ''łosie'' które jeszcze dają radę ale jak długo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej nie " aplikuj" . Śmieszne określenie jakbyś co najmniej do modnej kancelarii adwokackiej chciała się dostać ! Umiesz czytać to poczytaj o tej firmie komentarze tych co tam jeszcze są lub byli . Odpowiedź nasunie się sama .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka atmosfera jest w Pepco Wałbrzych przy Galerii Victoria?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny od której zaczynacie pracę czy musicie przychodzić na 6 czy 7 rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastawiona na dobre
Ja lubię pracę w pepco. Jest kilka spraw, które wkurzaja, ale pokażcie mi takie miejsca pracy gdzie wszyscy pracownicy chodzą zadowoleni, uśmiechnięci i wychwalaja wszystko i wszystkich...no nie ma takich miejsc. Tak naprawdę to połowę sukcesu, czyli zadowolenia z pracy tworzy zgrana i pomocna sobie wzajemnie ekipa. Nie można mieć pretensji o wszystko do Kierownika, bo to też osoba, od której ktoś czegoś wymaga. Jeśli na 7 osób 2 są na L4 a trzecia ma urlop to niestety, ale trzeba postać dłużej na kasie. Trzeba troche pozapierdzielać. Praca to nie tylko obsluzenie kilku klientów i opieranie się o lade. Pepco to sklep z artykułami sezonowymi więc trzeba się trochę tego nawykladać. Ale jesli podchodzi się do tego jak do odbębnienia kary to nigdy nie będzie "ok". Jeśli jest do przerobienia jakaś sekcja to traktuj to jak wyzwanie, przyłóż się, a pozniej ciesz oko efektem. Nie rob na "odpi***ol" byle wyłożyć, bo bałagan na sekcji nie przyciągnie klienta, on nie zostawi w Twojej kasetce swoich pieniedzy, a Ty nie zobaczysz na koncie premii. A ta druga połowa sukcesu? Zalezy od Centrali, która mogłaby pomyśleć o wcielenie w swoim budynku 5 Wartości...ale to temat rzeka, o ktorym bez sensu jest rozpisywać się tutaj, ponieważ prowadzi to do nikąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz dzienny budżet około 30 tys to premii i tak kasjerka nie zobaczy . I pracuje jak wół za 1700zł netto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za tak ciężką pracę jednej osoby na tylu stanowiskach czyli kasjer.magazynier,wykładacz towaru.ochroniarz,sprzątaczka i jeszcze doradca upierdliwego klienta to pensje stanowczo za NISKIE.i nie piszcie że tak jest wszędzie w handlu jedna osoba od wszystkiego bo to NIEPRAWDA!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ,,Nastawionej na dobre,, Albo jesteś z centali albo za krótko pracujesz w tej firmie ,że takie farmazony odpier..alasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastawiona na dobre
Nie, nie jestem z Centrali, ani tez nie mam krotkiego stazu w naszej firmie. Po prostu wychodze z zalozenie, ze jesli ktos tutaj pracuje i ciągle tylko narzeka na to jak jest ciezko itp to niech zmieni pracę. Stawka bee, atmosfera bee, kierownik bee, klienci bee, wszystko bee...to po co siedzieć w takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nastawiona na dobre
Nie, nie jestem z Centrali, ani tez nie mam krotkiego stazu w naszej firmie. Po prostu wychodze z zalozenie, ze jesli ktos tutaj pracuje i ciągle tylko narzeka na to jak jest ciezko itp to niech zmieni pracę. Stawka bee, atmosfera bee, kierownik bee, klienci bee, wszystko bee...to po co siedzieć w takiej pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę.że niejedna osoba chce zmienić pracę w pepco na inną i robią to coraz częściej .Można to zauważyć po rozmiarach rotacji jaka teraz następuje. Dużo nowo zatrudnionych osób rezygnuje z tej pracy.To chyba o czymś świadczy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakie zarobki ma kasjer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
,,Do Nastawionej na dobre,,.Sorry jeśli Ciebie uraziłam ale pracuje w tej firmie prawie ,,od podszewki,, i trochę już jestem zmęczona ciągłymi zmianami bezsensownymi w naszej firmie brak współpracy z centralą,niedociągnięcia z ich strony,dodatkowa praca dla kierowników,którą powinny wykonać księgowe.Jak myślisz ile lepiej by nam się pracowało,gdyby tam na górze więcej wysiłku włożyli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak wam tak źle to idzcie do rosmana lidla albo biedry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A tobie jak tak dobrze to stój i za 1000 zł netto w pepco za kasą . Zgłoś do "góry" że jeszcze za mało obowiązków i za duże wynagrodzenie i że chcesz więcej za mniej . Puknij się w ł..b.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×