Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość gość
No teraz nasi kierownicy sie bawia w Warszawie. A my czekamy na nowosci firmowe. Bo o podwyzkach mozna pomarzyc. A po za tym uwazam ze pewne duzo sie musialy starac w lozku zeby byc na tym stanowisku co jest teraz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co Ty pieprzysz. Jestem zastępcą. Dostalam awans z kasjera bo zapierdzielałam, a nie szłam z kimś do łóżka. A na sklepie robię to co kasjer. Oprócz pracy w biurze ( nie siedzi się tylko i pachnie. Nie raz trzeba załatwic mnóstwo spraw albo tłumaczyć się KR) wykładam towar, robię kosmetykę, przebudowy sekcji i jeszcze towar rozładowuje na magazynie. Budżety mamy w granicach 20-30 tyś dziennie. A premie od paru lat są. Przykład idzie z góry. Moja kierowniczka też pracuje na sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie bylas na kobferencji to skad wiesz co sie dzieje i kogo mam.na,mysli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylam za kiero ktora nie mogla, więc wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy to prawda ze kwitek z wypłaty może aktualnie wydrukować tylko i wyłącznie kierownik ze względu na Rodo?jestem zastępcą i właśnie od swojej kierowniczki otrzymałam taką informację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie niektóre z was maja ból d**y. Kurcze, wiem praca się może niepodobac, ekipa nie zgrana, kierownik krwiopijca ale to nie musicie tam pracować. Na litość boską. Z resztą na jakie forum by się nie weszło to wszędzie narzekanie. Żeby było śmiesznie narzekanie na to samo w bardzo podobny sposób. My kontra ONI. W każdej firmie to jest. Po co sobie robicie problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna mądra się tu znalazła. Brawo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszędzie dobrze gdzie nas nie ma nie podoba wam się firma to się zwolnijcie, głupie tłumaczenia niektórych osób pracuje tam bo ekipa jest fajna, a kiero bee.Głupi zwyczaj Polakowi nie dogodzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie WSZĘDZIE powinno się zmienić te "porządki " i zasady aby były DLA pracownic a nie tylko DLA rządzących ! To tak jak w naszej Polsce kochanej - obowiązki dla mas a przysłowiowe "miód i mleko" dla wybranej kasty rządzących . Wiem , to takie naiwne marzenie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli wszędzie nie jest jak w XXI wieku w Europie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieńmy temat! Obecnie bardzo modne są dyskusje dotyczące osób palących w pracy. Może i my podyskutujmy-----zachęcam osoby palące i niepalące do wyrażenia swoich opinii na ten temat. Osobiście jestem osobą niepalącą i uważam. że "palacze" dominują a wręcz wykorzystują czas pracy do częstych wyjść na "papieroska". To jest tylko przykładowy temat. ale bardzo zachęcam do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmieńmy temat! Obecnie bardzo modne są dyskusje dotyczące osób palących w pracy. Może i my podyskutujmy-----zachęcam osoby palące i niepalące do wyrażenia swoich opinii na ten temat. Osobiście jestem osobą niepalącą i uważam. że "palacze" dominują a wręcz wykorzystują czas pracy do częstych wyjść na "papieroska". To jest tylko przykładowy temat. ale bardzo zachęcam do dyskusji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli w Polsce może być wszędzie wykorzystywanie pracownika za kiepskie pieniądze i zła atmosfera bo pracodawcy są bezkarni !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Guzik mnie obchodzi kto pali a kto nie pali w pracy bo spędzamy tam więcej niż pół życia a w sklepach pepco po 12 godzin dziennie ! I jakieś normalne swobodne zachowanie musi być bo inaczej idzie zwariować ! Dla jednych jest to fajeczka a dla innych ploteczki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ! Mam pytanie wczoraj byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w Pepco (która moim zdaniem poszła świetnie) jak długo czekać na odpowiedź .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego w zarobkach jest taka niesprawiedliwa różnica???? kasjer-1900, zastepca-2600, kierownik 3600?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasjer 1900 zł ??? Z premią to tak , więc nie wiem skąd to pytanie . Premia jest naliczana od płacy brutto . Bez premii jest 1750 netto . XXI wiek i w UE jesteśmy . A tu Pakistan....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a za co kierownik tyle dostaje- dlaczego jest taka rażąca różnica w kwocie?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za co kierownik dostaje tyle? za to ze musi ten "burdel" ogarnąc. Tłumaczyc sie na zebraniach. Co poniedziałek. Tłumaczyc sie ze sprzedaży, Rozładować dostawę, umyć kibel na socjalu posprzatac sobie biuro wyliczac dalej? To stanowisko KIEROWNICZE wiadomo ze nie bedzie zarabiac najnizszej krajowej bo nikt by nie chcial tak pracowac. Nie wszędzie kierownik siedzi i pije kawkę. U nas tak nie ma kierownik pracuje razem z nami myje podłogę nie wstydzi się pobrudzić rąk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A slyszalyscie o proteście.?nikt nie pisze o nadmiarze palet które trzeba przyjmować nawet na.sklepie bo przecież święta ida

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palet jest dużo ale bywało gorzej. Protest porażka.Za robotę by się wzięły żeby nam było łatwiej a nie pośmiewisko z siebie robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Danka jest jeszcze kierownikiem regionalnym? Ktoś zna jej nazwisko czy tylko ruda i ruda. Pilnie potrzebuję odnowić kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt ci takich danych nieudostepni bo jest rodo... tak pracuje caly czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PROSZE w takim razie na priv dogidog3304@wp.pl to mega wazn sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaki rejon Danka ma tera? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam pytanie. Czy pracownik sezonowy zatrudniony na dwa miesiące listopad i grudzień na 3/4 etatu dostaje jakies premie? sprzedażową lub świąteczną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak pracownik dostaje premie sprzedażową o ile sklep taką wyrobi i o ile przepracował pełny miesiac (regulamin pracy). Premii świątecznej niedostaje - musiałby być zatrudniony od października. Wtedy mu się należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość da
Siemka, wspomniał ktoś o premii świątecznej. Dokumenty wypełnione, progi dochodów były różne. Jestem ciekawa ile dostaje się za ten najniższy, pracuje od kilku miesięcy i jestem ciekawa jakie kwoty wchodzą w grę. Będąc na inwentaryzacji w innym sklepie dziewczyny wspominały jak to było w tamtym roku i tak różne kwoty słyszałam,że sama zgłupialam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dobrze pamiętam to chyba 350zl ale nie wiem jak w tym roku bedzie bo zwiekszono odpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×