Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
bl

A znacie taką sieć sklepów PEPCO?

Polecane posty

Gość Nicco

Znam, ale jednak wolę kupowac pewne produkty do domu w innych miejscach. Bardzo ostatnio spodobał mi się sklep - www.Plenus.pl , który ma pełen asortyment i wygodną opcje wysyłki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sezon

Czy pepco nie uwzględnia grudnia w pitach? Odebrałam dzisiaj swój z poczty i w przychodach mam tak jakby tylko jeden miesiąc? Dodam że pracowałam jako sezonowy przez listopad i grudzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sezon

Czy pepco nie uwzględnia grudnia w pitach? Odebrałam dzisiaj swój z poczty i w przychodach mam tak jakby tylko jeden miesiąc? Dodam że pracowałam jako sezonowy przez listopad i grudzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sezon

Czy pepco nie uwzględnia grudnia w pitach? Odebrałam dzisiaj swój z poczty i w przychodach mam tak jakby tylko jeden miesiąc? Dodam że pracowałam jako sezonowy przez listopad i grudzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sezon

Czy pepco nie uwzględnia grudnia w pitach? Odebrałam dzisiaj swój z poczty i w przychodach mam tak jakby tylko jeden miesiąc? Dodam że pracowałam jako sezonowy przez listopad i grudzień 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sezon

A wypłatę za grudzień kiedy dostałaś? Chyba w styczniu, prawda. Więc jest to już dochód zaliczony do następnego roku, czyli 2019, tego w którym dostałaś pieniadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasjer

Wiecznie narzekanie.... zobaczcie jakie podwyżki były przez ostatnie lata. Więcej płacą i praca też jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

No . 1900 zł netto + ewentualnie 100 zł stażowego dla kasjerki to kupa kasy . Wreszcie wezmę kredyt i kupię kawalerkę bo do tej pory wynajmowałam mieszkania . Co roku wzrasta najniższa krajowa to i firma musi podnieść płace . Ogarnij się "gościu kasjer " , chyba że masz 19 lat i ta płaca akurat ci wystarcza na piwo w barze i tanie ciuchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc moni

Może mi ktoś napisać ile zarabia zastępca kierownika na sklepie srednio obrotowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cukiernik vis a vis Pepco

Tyle ile 25. letni kasjer w biedronce z 5. latami stażu. Z sieciówek w PL, to najniższe zarobki są w Pepco z tego co wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abc

Hej, wiadomo coś o świadczeniu gwiazdkowym??

Jestem na L4 ciążowym i jestem ciekawa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Praca w centrali w Pepco - nikomu nie polecam pracy w tej firmie! Ciągle wymagają od ciebie bycia lepszym i lepszym a wcale nie starają się Tobie w tym pomóc, tylko jeszcze utrudniają ("menadżerowie"). Nowe osoby są traktowane jako "rozrywka", podśmiewują się i ciągle obgadują. Nie gada się z nowymi nie zaprasza na lunchy, trzyma się na dystans. 
Wartości firmy jak zwykle są pozorami, których nie ma zamiaru stosować kadra zarządzająca. Współpracownicy stosują notorycznie i wręcz już mechanicznie mobbing, który jest dla nich naturalny. Zwłaszcza można go doświadczyć ze strony współpracowników, którzy są w tej firmie od lat. Pomocy trudno też szukać u szefostwa, bo oni trzymają ich stronę i oczywiście zaczynają także mobbingować. Ich metoda polega głównie na tym, żeby doprowadzić do tego aby pracownik nie wytrzymał i w końcu sam się zwolnił... Wytrwałość nie popłaca, bo wtedy zwyczajnie Cię degradują, proponując objęcie stanowiska poniżej twoich kwalifikacji. Szefostwo jednym słowem - niekompetentne! Ale tych słów ciśnie się więcej... Ciągle poniżanie, obniżanie własnej wartości, notoryczny stres i mobbing a reszta tylko się temu przygląda i uśmiecha pod nosem.
ODRADZAM I NIE POLECAM
Żadne pieniądze nie są warte pracy w Centrali Pepco, ani też żadne pieniądze nie zwrócą Wam utraconego tam zdrowia... 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×