Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edzia5

Czy kochanki żonatych mężczyzn mają jakieś skrupuły?

Polecane posty

Czy kochanki żonatych mężczyzn mają jakieś skrupuły? Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdyby mialy
to nie trzymaly by sie zonatych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica_Monica
NIE.....nie mamy żadnych skrupółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakże by inaczej. Skrupulatnie go zdradzam z jeszcze innym fagasikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram 87
zaraz cie tu zjedzą żywcem zobaczysz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miałam niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kochanica_Monica
a tak na marginesie....skoro Oni nie mają skrupółów, to czemu my miałybyśmy je mieć? heeeee?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam dwóch kochanków. Wcale się nie przejmuje ich zonami. Ważne ze mi jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No kuuuurwaaaa
Czy zonaci faceci majacy kochanki maja jakies skrupuly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też...
mam kochanka i skrupułów nie mam, jesli facet nie ma to ja tym bardziej.. Baba musi myslec o sobie a facet to świnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochanico Monico. Jeśli baba leci na cudzuch mężów to jak chłop może mieć jakiekolwiek skrupuły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cierpliwych swiat nalezy
eh no, przestancie sie juz tak licytowac...kazdy chce zeby bylo mu dobrze, milo...fura milosci i forsy, teraz, tutaj i zaraz...ale do cierpliwych swiat nalezy, o ironio...zreszta kazdy sie zdazy przez te zyciowe "kawalki" przeskoczyc i sie przekonac...powodzenia wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ja też: jeśli twój facet by miał też inna. Czy taki układ by ci pasował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty cierpliwy! to nie twój mężuś cię zdradza. z jakąś pierwszą gorszą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja i tak wiem ze wszystkie myslicie boby tylko o moim Zenonie. Ja wam dam kochanice jedne. Wara od niego nie Eda?To jest jedyna porządna babka tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dzidka50. No mój Wiesiek mała rente ma a taka jedna pinda rzucała się na nią. Przegoniłam dziewuszysko jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja czarodziejka
czy wy tak myslicie ? Czy wy nie macie żadnych skrupułów ? Czy to tylko marna prowokacja --- ile macie lat 5 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cierpliwych swiat nalezy
Edzia, slodka ryBko, zrob sobie lzej paluszkiem bo zlosc pieknosci szkodzi a Ty taka troche agresywna jestes...taka pomarszczona wkurzona twarz, taki mam Twoj obraz przed oczami...usmiechnij sie ryBcia i nie szelesc, nie ma o co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No co ty po 2 latka. a ty chba z 50? CZarodziejko? Chyba ci się forum pomyliło. Wejdź na seriale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty cierpliwy też byś był gdyby takie pindy leciały na twojego męża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwal sie od Edy ona jestkobita po przejściach jakby ciebie mąż lał 5 lat to byś tak nie godała. my z wiochy jesteśmy obie kobity ale wiemy jak trza robić. a palucha sama sobie wsadź najlepiej do zamrażary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do cierpliwych swiat nalezy
spoko, ja paluszek sobie wsadzam regularnie...stad wiem ze pomaga na takie gniewy i zmarszczki...pyszczaki z Was, ale co tam...kazda potwora...swojego adoratora jak to babcia mowila...teraz wiem o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sama jestem żoną, ale nie na tyle głupią by myśleć że jeśli mąż będzie mnie zdradzał to wina leży po stronie kochanki. Co za szczyty naiwności panie tu prezentujecie! teksty typu \'\'jeśli suka nie da to pies nie weźmie\'\' są tego dowodem, dodatkowo sprowadzają Waszych panów do roli przedmiotów w relacjach vel zwierząt vel osób którym nie jest dane nawet usłyszeć o słowie zobowiązanie, nie mówiąc już o jego podjęciu wobec Waszej osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak serio to ja nie wiem o co chodzi z tym paluszkiem to nie nasza era teraz my juz nie ten wiek na tym to młodzi sie znają ja juz nie wiem o co w tym loto. a to raczej ty jest pyszczak jak taka mądra to wyjasnij nam. Mnie i Edzie bo ta do mnie dzwoni ze nie wi o co ci lota a nie chce wyjśc na starej daty. (bo my na wsi sąsaidy jestemy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ciebie niecierplwy jest potwora. Słuchaj babki a wyjdziesz jak zabłodzki na mydle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
zawsze się znajdą sie takie co dadzą za darmo, nazywają się kochankami zamiast darmowe dziwki. w sumie bardziej szanuję prostytutki bo wyżej się cenią i nie udają pieprząc się, że kochają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×