Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Edzia5

Czy kochanki żonatych mężczyzn mają jakieś skrupuły?

Polecane posty

DO WIOSNY ale ty teksty zapodajesz vel to moze być Velenda a nie ty na wioche jechać anie tu pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D0 wiosny. Wina leży po stronie kochanki jakby nie brała chłopa cudzego to by chłóp nie był winny. Wszystkie lecą na kasę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do baba jędza
masz 100 % racji - popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaoszukana
uuuu.....padają ostre słowa.....kobiety skąd ten agresor....przeciez to że jesteśmy kochankami świadczy o tym że jesteśmy rewelacyjne....;) Anioł Stróż powiedział: "Naiwna..." i pogłaskał po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytam się czy kochanki coś pochamowuje? Nie braną dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do załamanaoszukana. Rewelacyjne? co ty za maniane odwalasz? ja tu się martwie o swojego faceta by go taka i nie zeszmaciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sie kochanki górą . Skoro nawet wiejska dzioucha może to kazda inna tez. Zadnych skrupułow zycie za krótkie. a jak żonkoś chętny to brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
baba jędza - pewna jesteś, że kochanka jest tańsza od prostytutki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do baba jędz: Kochanki za darmo? w jakim ty świecie żyjesz? Najpierw mała kaska, biżuteria poetm dom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga nie tania ja mniej niz tysiaka nie biore za spotkanie. Doje go równo ale dyskretnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
załamanaoszukana, niewiem czy rewelacyjna może być osoba, która sypia z facetem, na codzień leżącym w łóżku z inną. takie to fajne, że wczoraj trzymał fiuta w innej, potem w Tobie? czujesz si ę ważniejsza od tej drugiej kobiety będąc w takiej roli? moim zdaniem to jest poniżające, być czyjąś tanią odskocznią od codzienności. nie czułabym się rewelacyjna będąc odskocznią. żeby nie czuć się odskocznią, oczywiście musisz sobie udowodnić, że kocha Cię bardziej niż tę drugą, to pociąga za sobą dalsze konsekwencje, ale pal licho, nie mam męża, nie mój problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mojego Piotrka nie byłoby na ciebie Dzidka stać. z Kuronióki żyje łapiduch jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Załamanaoszukana
Ja wiem tylko jedno jeżeli facet bedzie chciał to i tak pójdzie za jakąś ....to nie wina tych kobiet tylko tych facetów to oni nie potrafią tego pajaca w spodniach trzymać na wodzy.... Anioł Stróż powiedział: "Naiwna..." i pogłaskał po głowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do babo jędza. Masz całkowitą racje. Szkoda ze te pindy tego nie wiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
baba jędza - ale chyba przyznasz, że tak samo powinna czuś się zona, albo jeszcze podlej bo....jej ukochany mąż po nocy spędzonej z nią idzie do kochanki :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
nie jesteście tańsze? to ile u Was kosztuje miłość? żonaty facet jest u mnie spalony, nie chcę mieć nic wspólnego ze zdrajcami, gardzę nimi, nie są godni, by być przy moim boku, choćby na leżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE PRYMITYWY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marlenia widzisz to masz problem z głowy. Najlepiej brać chłopa bez kasy to go na kochane nie bedzie stać. Ale okazyjnie moge sie zgodzic na kreche dać ale potem to juz procenty lecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co może żona? Jak nic nie podejrzewa? to na jej głowie jst dom i rodzina. Musi też byś w roli kobiety. A tu jeszcze taki dziad na dwa fronty. Nie docenia jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
a-dusia, żony nie wiedzą więc nie mogą się tak czuć, poza tym nie mają na to większego wpływu, w przeciwieństwie do kochanek, które robią to z pełną świadomością. żona napewno czuje się poniżona gdy się dowiaduje, a kochance widocznie wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
baba jędza - myślę, że miłość kochanki jest porównywalna z miłością żony - w sensie kosztów :O różnica jedynie polega na...łożu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
baba jędza - podejrzewam, jednak, ze część kochanek nie wie, że jest kochanką a nie potencjalna kandydatką na zonę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skąd mogłam wiedzieć ze on mi to robi? Nawet nie podejrzewałam go o to. Przecież było nam tak dobrze. Zmiarkowałam się jak zaczęło ubywć pieniędzy i nie miał ochoty ze mną być blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
zdrajca - najgorszy gatunek, niech go sobie inne wezmą, które są w stanie zadowolić się tak niskim gatunkiem człowieka u swego boku, odpadkiem z sypialni jego żony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a_dusia
baba jędza- a może to po prostu zdobywca a nie odpadek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
nie wierzę, że nie wiedzą, ze są kochankami. to co, idą do łóżka z kimś nie interesując się w ogóle czy jest żonaty? to jest równoznacze ze zgodą na bycie jego kochanką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mało zorientowanej Dzidki 50: vel łac., albo; albo też; albo raczej; czyli; por. alias.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
zdobywca????!!!! raczej hycel... zdobywca, to ktoś, kto dociera tam, gdzie jeszcze nikt nie dotarł, ktoś, kto dokonuje czegoś, czego inni nie potrafią, itp ... nie uwłaczaj temu tytułowi, wielu ludzi traci zdrowie i życie by go osiągnąć a Ty sprowadzasz to do wskoczenia do cudzego łóżka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baba jędza
to co piszę, to zwykla empatia bo nie mam męża, ani nawet chłopaka, pewnie będę do końca życia sama bo nie zamierzam dowartościowywać czyjegokolwiek męża ani tym bardziej robić komuś coś, czego sama nie chciałabym doświadczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×