Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestemtujata

czajnik

Polecane posty

Gość jestemtujata

czy rzeczywiscie czajnik bezprzewodowy pobiera tyle pradu? mam dosc juz tradycyjnego czajnika, gotuje sie woda z 5min, ale ojciec powiedzial, ze nie bedie placic za bezprzewodowy, help

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemtujata
up, jakie polecacie? ceny, marka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam***
Philips obrotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestemtujata
cena nie za wysoka... :O nie mam kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam***
rozumiem,że nie masz tyle kasy, ale zastanów się czy nie lepiej kupić lepszy, który się nie psuje niż badziewie za parę groszy i po kilu misiącach (jak nie tygodniach) wyrzucić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam***
nie pamietam ceny Philipsa, bo mam już go trzeci rok i jest niezawodny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktem jest, że czajnik "zjada" sporo prądu, ale dzisiaj produkowane są coraz bardziej oszczędne sprzęty. Myślę, że w taką wygodę warto zainwestować. Ja posiadam takiego zelmera - http://www.moderni.pl/towar-490-czajnik_zelmer_17z021_.html i jestem z niego bardzo zadowolona :) Ma rewelacyjny filtr, więc o żadnym kamieniu w herbacie nie ma mowy. No i, co równie ważne, pasuje wyglądem do reszty sprzętów w mojej kuchni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
czajniki nie pobierają tak dużo prądu, a są bardzo wygodne, ja teraz używam czajnika firmy moulinex, jaki to model dokładnie jest to nie wiem, ale kupowałam go na electro.pl i wydaje mi się, że ten model jest nadal tam w sprzedaży, jest ze stali nierdzewnej i co najważniejsze jest antyosadowy, dzięki czemu nie będzie Ci nic pływać w gotującej się wodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każdy sprzęt zawsze będzie coś ciągnął prądu. Ale tak samo można powiedzieć z zwykłym czajnikiem, w którym wodę podgrzewasz na gazie. Też zawsze coś zużywasz. Ja w domu mam taki: http://magicznaplaneta.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=172&prod=34529 i muszę powiedzieć, że nie ciągnie znowu tak dużo prądu, chociaż może dlatego, że gotuje w nim wodę na herbatę albo kawę i niezbyt często. Także nie widzę przeciwkskazań do tego abyś mogła sobie zakupić taki czajnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czajnik elektryczny faktycznie nie jest aż tak drogi w użytkowaniu. A do tego można kupić coś dobrego w przystępnej cenie. Np. Philipsa - to raczej sprawdzona marka w tej dziedzinie. Polecam zajrzeć na hiperokazja.pl i tam poszukać. Wiem, że często mają w ofercie dobre czajniki, które mogą być przecenione nawet o kilkadziesiąt procent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Czajnik elektryczny Ariete, widziałam go na megamedia.pl za 120 zł. Czajnik bezprzewodowy, 2300 W, pojemnosc 1,5litra. Szybko gotuje wodę i ma ładny wygląd. Matalowy, pasuje do każdego wnętrza, ja nie lubię tych plastików. Ogólnie podobno dużo więcej prądu zużywa, ale jak rodzina nie jest 10-osobowa to nie ma tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli miałabym zaproponować już coś z nieco droższych sprzętów to może Philips z obrotową podstawą http://www.medialux.pl/dzial/drobneagd/kategoria/?id=172&prod=80431 - na czajniku nie oszczędzałabym bo miałam już mnóstwo różnych modeli i to takich tańszych - bardzo szybko się jednak "psuły" w różny sposób tak więc zmuszona byłam do kupowania kolejnych i w końcu stwierdziła, że lepiej juz kupić cos droższego i mieć to na dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×