Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość keroppi

dobra kosmetyczka w Warszawie - kogo możecie polecić

Polecane posty

Gość keroppi

szukam dobrej kosmetyczki najlepiej w okolicach Białołęki, Sródmieścia lub już nieco dalej w Kobyłce, Wołominie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jula 22
Witam Znam bardzo dobrą kosmetyczkę na Mokotowie. Ma swój salon w Parku Wodnym Warszawianka. Byłam u Pani Ani już pare razy i jestem bardzo zadowolona. Robiłam u tej pani do tej pory peeling kawitacyjny,mezoterapie, fale radiowe oraz oczyszczanie. Jestem stała klientką tego salonu i jestem bardzo zadowolona. Szczerze polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam 15-115
Polecam salon 15-115 w okolicach Smyka. Są tam dobre kosmetyczki, pracują na bardzo dobrych kosmetykach (niepamiętam teraz nazwy, ale jakieś francusko-niemieckie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate-90
na Karolkowej 50 otwarli nowe SPA Chanta'l. mają kosmetykę, masaże itp. czy ktoś ma ich cennik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukasz dobrej kosmetyczki w Warszawie? Koniecznie zajrzyj na www.naszauroda.pl Znajdziesz w jednym miejscu wiele ofert sprawdzonych i polecanych warszawskich kosmetyczek, wraz z galerią zdjęć salonu, opiniami klientów oraz dokładnymi danymi teleadresowymi. Serwis www.naszauroda.pl to również fryzjerzy, ośrodki SPA, kluby fitness i solaria z całej Polski. Jednym słowem wszystko dla twojej urody w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.bbclinic.pl/ Polecam ten salon B&B Clinic, a najlepiej na pierwszą wizytę umówić się z Panią Basię (szefowa). Ma bardzo duzą wiedzę i profesjonalny personel. Rownież lekarzy dermatologów. Robiłam mikrodemabrazję i pilingi wlasnie. Slale też depiluję sie woskiem u nich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georginka77
Temat stary,ale co tam. Fajne panie kosmetyczki są w Mariposie w dzielnicy Anin,okolica jest spokojna,dużo drzew,ceny też nie najgorsze,za manicure dałam 35,a za zabieg na przebarwienia na twarz 200 zł,ale z kwasem migdałowym i serum witaminowym jakąś ampułką,ogólnie full wypas :) podobało mi się to że nikt nam nie przeszkadzał podczas zabiegu,nikt nie pukał,nic nie słyszałam oprócz muzyczki relaksacyjnej. Zabieg robiła pani Paulina, a manicure pani Alicja,obie bardzo miłe i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie polecam kosmetyczki z Warszawianki zrobiła mi zabieg na odwal, zero przyjemnosci, wychodzila, byl halas, zero relaxu, nieprzyjemne oswietlenie, brzydki gabinet mowie o kosmetyczce w salonie fryzjerskim polecam za to kosmetyczke z salonu Magnifique na Zoliborzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Panią Anię z salonu Gnatyshyn przy al. Ken 36A. Kosmetyczka znająca się na rzeczy, a przede wszystkim bardzo miła i dokładna. Zawsze po wizycie wychodzę w w pełni zrelaksowana i świetnym nastoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robilam u nich hybryde na slub www.rezydencja-warszawa.pl :) moge polecic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mia25
Pani Kasia - w gabinetach dr matuschke na mokotowie - jest super!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajn ą ofertę zabiegów medycyny estetycznej ma klinika Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ). Ona mieści się przy ul. Pokornej. Wnętrza są świetnie zaaranżowane, mają nowoczesny sprzęt (m.in. laser Vectus, który jest najnowocześniejszy na świecie), personel jest bardzo pomocny. Usuwałam tutaj przebarwienia na skórze i efekt jest po prostu doskonały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beata33_
Ja mogę z całego serca polecić SPA43 na ulicy Żaryna. Panie naprawdę znają się na rzeczy, zawszę wychodzę zadowolona. Atmosfera jest super no i mają bardzo szeroką ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi włosy wypadały. Okazało się, że za dużo złych farb i złe praktyki odżywiania stosowałam. Zrozumiałam to dopiero po wizycie w gabinecie Santhiya. Akurat mam po sąsiedzku na Wilanowie. 10 zabiegów brałam na wypadanie włosów preparatami z kwasem hialuronowym, minerałami, krzemem, kwasami, innymi aktywnymi składnikami i pomogło. Można powiedzieć, że koktajl witaminowy jest wprowadzany bezpośrednio pod skórę głowy, ale nie boli. Można to połączyć z karboksyterapią, też na skórę głowy i wtedy efekt jest szybszy. Jak masz podobny problem to idź na konsultacje, bo bezpłatne i tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×