Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Andrzej z Biłgoraja.

Jak Wasze życie zmieniłoby się gdybyście dowiedzieli się że....

Polecane posty

Gość siekiera motyka piłka nóż
Myślę że wyzbyłabym się zahamowań...chyba zbędnych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!! chyba wszystko na co mialabym ochote ..zakazane tez... zeby wszystkiego sprobowac w zyciu.........oj sama w sumie niewiem co jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli to nie tajemnica to ile masz mniej wiecej latek??/ bo to tez gra role..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To \"odwieczne\";) pytanie nawiedza raczej ludzi słabych. Życia nie trzeba przewalać do góry nogami tylko dlatego, że następuje jego wcześniejszy kres, ale tak żyć żeby nie trzeba było tego robić. Bo cóż tak naprawdę da ta zmiana, jeśli termin i tak się zbliży? Choćbyś nie wiem jak szalał, odejdziesz w pokorze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudne pytanie...ja to bym chyba po prostu spacerowała po mieście i drogich mi miejscach, żeby się nimi ostatni raz nacieszyć... No, i zrobiłabym sobie przyspieszony kurs zmiany stosunku do ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukulele
:) tak samo postąpiłabym jak Marketa_cz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novemberrr
nic byscie nie zrobili oprocz plakania i zadawania sobie pytania: dlaczego ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
novemberrr a skąd taka pewność? Ludzie różnie reagują na takie wiadomości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jeszcze ja moze
wrocilabym do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załatwiłabym wszytskie sprawy, pospłacała długi, unormowała sprawy urzedowe, pogodziła się ze skłóconymi, kto wie moze nawet posuzkałabym mojego ojca, albo i nie.. A potem.. potem starałabym sie zrobic jak najwiecej, pojechac w ulubione miejsca..moze spelnic jakies marzenie, ogolnie smutny temat. Czemu pytasz Andrzeju? Czy jestes na cos chory? A moze ktos Ci bliski? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaciagnelabym kredyt na miliony, zwiedzila swiat i dobrze sie bawila, kilka dni przed siercia zrobila taka impreze, ze nawet cnn by ja nadawalo live :P a potem poszla wyspowiadac, ubrala, wymalowala i polozyla ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3 lata temu dowiedziałam się
że jestem nieuleczalnie chora. nie napiszę swojego nicka, ale to nie jest prowokacja. początkowo byłam załamana i wściekła na cały świat.... ale teraz jakoś jest- biorę codzinnie mnóstwo lekarstw, co jakiś czas z czymś tam mam gorzej, ale staram się żyć normalnie, jak długo się da....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapytalam ,bo troszke wiecej mozna zdzialac po 20 niz np po 50 heheheh.poprostu w tym czasie zylabym na calego!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo to może w końcu udałoby mi się przeczytać Ulissesa ;) wybrałabym się wtedy w podróż do Azji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echh Andrzej
myślałam, że jesteś starszy Andzejku, 23 lata to jeszcze małolat, niestety jesteś dla mnie zbyt młody, a szkoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marimarka
--->ciemna strona ciupagi---> aaa czyli zostawiłabyś tym ktrozy cie poreczyli nieziemski dług do spłacenia... rzeczywiście zapamiętało by Cie dużo ludzi!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
Ja to pewnie zdechłbym po cichu w jakimś ustronnym kątku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
Kto to jest "facet z góry" ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frk-09
Hmmmmmmmmmm... To mogę być JA ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiii waaa wooo wuuu weee
a ja bym nie uwierzyła... a potem: jadłabym co chciała, miałbym w dupie moja figure; poleciałabym do USA; wydałabym moje oszczedności na bajeczne ciuchy obciełabym włosy na króciutko i zrobiła sobie blond tańczyła i słuchała muzyki i tańczyła i tańczyła i kazałabym sobie do trumny włożyć mój odtwarzacz mp3 :P a przedewszystkim powiedziałabym wszystkim ludziom to czego im nie powiedzialam bo sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×