Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zofffiaa

lizanie odbytu-Zboczenie!!

Polecane posty

Gość łączenie tematów_____________
zrobilem sobie lewatywe miodową 13:42 bsddtterr poltora litra przegotowanej letniej wody, 3 lyzki miodu. Ide teraz do laski, dzis zaproponuje jej zeby piescila mnie tam jezykiem (po odbycie). [] 13:49 ale jajaaaaaa uważaj żebyś się nie pożygał 13:50 gryzipiorek a jak jej sie zesrasz tym miodem na morde??? 13:54 gryzipiorek powiedz jej zeby ci zrobiła kałowego loda 13:57 Dezydery Rumpel świetny pomysł 13:59 Jurgen Prochnov co wy wiecie o odbytach SCAT - the way of life, the passion

Gość pstrag
lubie lizac odbyt ladnym kobietom

Nie praktykowałam i szczerze powiem ze nie mam na to ochoty. Dupa jest do srania... ;]

Gość veronika2008
A moj facet jest fantastyczny w lizaniu mojego tyleczka, sprawia mi to ogromna radosc pod warunkiem, ze potem przechodzimy do normalnego seksu. Problem w tym, ze moj facet tak sie przyzwyczail do osiagania orgazmu stymulowanego lizaniem mojej pupy, ze nie potrafi juz dojsc gdy jest we mnie. Zaczyna mnie to martwic.

Gość barmanek-lizaczek
Ja także, uwielbiam lizać odbyt mojej dziewczynie i wsuwać jej język do środka. Ona też to lubi, ale bez przesady. Np liże jej tyłek, a ona się masturbuje, albo ona się wypina, rozszerza pośladki a ja jej liże i sam sobie wale konia. Jest to super, ale nie może być jedynym elementem seksu. Pozdrawiam.

Gość perliczek
tyleczek jest super ja swojej kobiecie robie to dosc czesto i bardzo jej sie to podoba potem wkladam paluszki dwa do cipci i jednego w dupcie i tak ja posowam jest w siodmym niebie

kurcze ja to lubie uwazam ze jest to jeden z rodzajow pieszczot :) jesli dba sie o higiene nie ma w tym nic obrzydliwego :)

Gość perliczek
i tu masz racje ide spac

Gość perliczek
dobranoc i dzien dobry

Gość u_s
heh:) ja kocham lizać damskie kakaowe oczko - chyba aż za bardzo..... Więc nic zboczonego w tym nie widzę. Każdej Kobiecie z która byłem lizałem dziureczkę w dupci i sobie to chwaliły.... Pozdro m

Gość ...a jego imię 69
Ja bardzo lubię lizać odbyt mojej dziewczynie i wsuwać język do środka, jak najgłębiej. Bardzo mnie to podnieca i jestem od tego już chyba uzależniony, mogę to robić godzinami. Czuję się wtedy oddany jej całkowicie a z jej strony jest to oznaka swego rodzaju zaufania i otwartości, co jest oczywiście bardzo pozytywne. Do ludzi, którzy to krytykują: nie wiecie co tracicie. A jeśli wiecie, to: albo nie macie atrakcyjnej partnerki, albo sami nie czujecie się atrakcyjni i uciekacie od tego tematu, staracie się go zwalczyć. To dość powszechna reakcja.

Gość Rufi 29
Super sprawa... Zwłaszcza pod prysznicem ;) A jak ktoś nie lubi to niech nie robi, wszycho...

ja tam tez uwielbiam miec lizany tyleczek ...wkladane paluszki...i wszystko co zwiazane jest z pieszczeniem oczka...i moj facet wie jak to robic...!

Gość bejaka
najlepiej to od tylu, nos wsadzasz w odbyt dziewczyny i lizesz cipke, potem od przodu, nos w cipke i lizesz odbyt ... odjazd totalny ...

Gość bejaka
to najbardziej pociagajacy aspekt obcowania plciowego ... jest cos kosmicznego w tym kontakcie jezyka i dziurki dupki kobiecej ... sproboj a nie pozalujesz ...

Gość aniulka1234
A ja uważam, że nie jest to ani dewiacja ani obrzydlistwo. Mężczyzna i kobieta podczas seksu odkrywają sie wzajemnie, poznają swoje strefy erogenne. Kiedy po około dwóch latach odkąd zaczęłam współżyć z mężem on nagle podczas gry wstępnej zajął się tym miejscem, myślałam, że na miejscu będę miała orgazm. Wszytsko przychodzi po czasie, teraz praktykujemy pieszczoty analne, i absolutnie mnie to nie brzydzi. A ten kto twierdzi, że nigdy nie zrobi czegoś takiego albo jest zbyt pruderyjny, albo brzydzi sie osoby z którą sypia.

Gość David Tavare
żadne zboczenie tylko zeyebista sprawa! i to w obie strony. zarówno kobiety jak i faceci mają bardzo silne erogennie pupy i język w tamtym miejscu to odlot na maxa...

Gość beverley
z ta nutella to obrzydlistwo wole naturalny smak

Gość zaciekawiona87
a ja lizałam swojemu facetowi...nawet sie podneicił bardzo i potem sytuacja sie odmeiniła i było super...chcoc za analem nie przepadam;/

Gość MARKERek
Moja Pani na początku miała nastawienie anty,az pewnego razu po imprezce hamulce puściły,okazało sie że jej pupka uwielbia mój języczek,jej cipka az tryskała soczkiem...Paluśki też kocha,,gdy sie kochamy a ja dodatkowo pieszcze jej druga dziurke ,ona zaraz ma kosmiczny orgazm.Ja też bardzo lubie ja piescic jezyczkiem,czasem jednoczesnie całuskuje jej dziurki i sie onanizuje.Naprawde polecam,warunek higiena.

Gość facet marzenie
Lizanie dupki swojej laski uwazam za rzecz tak normalna jak poranna herbatka. Tego samego oczekuje od niej. Jezeli kobieta ma jakies zahamowania w tym temacie, to dla mnie jest seksualnym moherowym beretem. Wiekszos tego typu uprzedzen wynika ze skrajnej nieswiadomosci i zablokowania oraz leku. Mysle ze podstawowym zalozeniem dobrego seksu powinna byc wolnosc i swoboda zachowań, jesli tego nie ma to taki seks jest dla mnie bezsensowny. Dlatego tez sam nie mam zadnych zahamowan, a jedynie staram sie brac pod uwage kwestie higieniczne i zdrowotne. Jedne z drugimi wiaza sie scisle. Jezeli ktos uwaza, ze jakas praktyka jest chora czy zboczona tylko dla tego, ze odwrocone zostaly role i zlamane schematy, to znaczy ze jest totalnie zacofany. Osobiscie lubie jak mnie moja dziewczynka stymuluje paluszkami, a jak ma chec mnie przeleciec czyms wiekszym to tez droga wolna. Skoro ja od niej wymagam zeby udostepnila mi dupke do zabawy to w mysl rownouprawnienia ona moze sie pobawic moja :)

a ja swojej kobiecie lize i pupke i cipke , z pupka nie ma problemu np . po sexie w wannie jak sie nie ma dosc ... mozna bez problemow;-))

Gość koleś czewa
całowanie lizanie itd,moze jest to fajne ale z odpowiednią osobą,mam koleżankę w pracy która mnie pociaga na wszystkie sposoby,jest moim ideałem,ale co tu tak walić smuty,mega extra smakuje uwielbiam ją całować "lizać",nie tylko po zewnętrznych częściach ciała ale i jej super dupcie mmm,jes extra podniecająca,tak jak wygląda tak tez smakuje,wiec jeśli myślicie że lizanie tyłka jest zboczeniem to się mylicie,trzeba to lubieć a ta osobę co się liże trzeba kochać papa;)

Gość anal-i-tyk
A ja tam po dłuzszym zaznajamianiu się z anuskiem mojej kobiety razem doszliśmy do wniosku że najlepiej wypic drink z tyłeczka i to jest jazda na maxa...polecam.

Gość zofffiia
Ufff muszę jednak się do czegoś wam przyznać! Pobladzilam w swej krytyce ale na szczęście z tego błęd u wyprowadził mnie ON-wiceprezes zarządu firmy w której robię. Piękny brunet wysoki o błękitnych oczach. Doszło między nami do zbliżenia i wiecie co ?.......wylizalam i wyssalam mu doopke On mi zresztą też. Teraz mam codziennie świeży kwiaty na biurku,byliśmy ostatnio na romantycznej kolacji a na sylwestra jedziemy do Wenecji. Lizanie poopki this is it !

Gość regal
ze on ci lizal to rozumiem ale ty jemu??? to on sie na to zgodzil??? to chyba jakis pedal...

13:55 [zgłoś do usunięcia] facet marzenie Lizanie dupki swojej laski uwazam za rzecz tak normalna jak poranna herbatka. Tego samego oczekuje od niej. Jezeli kobieta ma jakies zahamowania w tym temacie, to dla mnie jest seksualnym moherowym beretem. Wiekszos tego typu uprzedzen wynika ze skrajnej nieswiadomosci i zablokowania oraz leku. Bez przesady, nie wszyscy piją z rana herbatkę;) Jedni z rana serwują sok pomarańczowy, inni kawę a jeszcze inni mleko. Nie ma powodu aby tłmaczyć komuś żeby zrezygnował z jednego na rzecz drugiego. Jedni lubią pieszczoty analne, inni nie, czasem to uprzedzenia, a czasem zmuszanie się do czegoś na co nie ma się ochoty. Najważniejsze to żeby nie robić niczego czego nie chcemy, nie zmuszać nikogo do robienia czegoś czego nie chce. Czasem odkrywa się że coś co kiedyś było nie do wyobrażenia taraz sprawia nam przyjemność.

Gość rysnek
Hm... temat nie na temat. O gustach się nie rozmawia. ja chętnie lizę tyłeczek swojej partnerce a ona nie zrobi mi lolka zanim nie wypieści mi pożądnie pupy. Orgazm jest wtedy podniesiony do potęgi. Jeśli chodzi o sex analny to doznaje ona innego rodzaju orgazmu ktory jest o wiele silniejszy. w sumie ma 4 rodzje orgazmu a czasem niekt`óre się łączą. sex nie ma granic. Polecam

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować