Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ania sz

perfumy

Polecane posty

Gość ania sz

Witajcie!! Pomóżcie mi :( . Szukam rozpaczliwie perfum jade nazwę dokładnie mają ZOOM . Kiedyś dostałam je od koleżanki z Niemiec i nie wiem czy jeszcze je gdzieś dostanę może ktoś mi podpowie gdzie modę je dostać.Pozdrawiam gorąco :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vampir7777
To nie te Jade są dostępne. Orginalne Jade Zoom kupiłem ostatnio i dałem 80 euro (unikat ale wart tej ceny). To co jest prezentowane na allegro to kicha. Orgianłu w Polsce sie nie dostanie. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szczęściara...
Mam w domu jade zoom...Kupiłam na merlinie...Proszę tam szukać bo nigdzie indziej nie ma...Paptki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jade ZOOM
Pilnie poszukiwane Jade ZOOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marmolladka
Ja swoje Jade Zoom kupiłam właśnie na allegro i jestetm pewna w 100% że są oryginalne. Zresztą jak podrobic coś czego nie ma na rynku?! Moja flaszeczka na pewno jest oryginalna. Pachnie cudownie i zapach utrzymuje sie baaaaaaaaaaaaardzo długo. Fakt, sporo mnie kosztowała. Ale było warto:) Ostatnio zauważyłam że ktoś sprzedaje na allegro używeczkę:) http://allegro.pl/jade-zoom-edp-30ml-absolutny-unikat-i1596135972.html może się komuś przyda :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numeer
Witam sprzedam balsam perfumowany Jade Zoom 200ml oryginał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewe111111
Witam, poszukuje perfumy Jade ZOOM Wiecie gdzie można kupić? Dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewe ... na tablica.pl widzę kilka sztuk jade zoom . Aż ślinka cieknie gdy widzę taką flache 50ml !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×