Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szylusia

Ametyst,Coralbay,MoniaAnia,Miffy,Ja-neczka, itd.ZACZNIJMY OD NOWA!!!

Polecane posty

Cześć dziewczyny ja dziś czuję się fatalnie,nie wiem czy ten upał tak na mnie wpływa czy coś innego, ale śpię od rana potem się budzę zlana potem i znów zasypiam.Trochę wydaje mi się ze te lekarstwa też mnie tak osłabiają. Do testu pozostalo 5 dni Jezeli chodzi o objawy to ,sutki drażliwe nadal piersi wyraznie powiększone no i brzuch boli cały czas na @ ........więc wszystkie te objawy mogą świadczyć o ciąży lub o @. Jutro mam mieć ściągane ostatnie szwy z nogi i może już zacznie się ładnie goić narazie to wygląda trochę jak noga Frankeinsztaina[nie wiem jak to się pisze] Ametyst MoniaAnia dzięki za wsparcie i doping,zaglądajcie czesto i piszcie jak sobie coś jeszcze przypomnicie z początków ciąży Szylusia ja też staram się tak bardzo nie nakręcać bo potem rozczarowanie duże,ale mam jednak nadzieję że może się uda ............bo jak nie teraz to ja nie wiem kiedy będzie nas stać na kolejne in vitro ,no i u mnie latka też uciekają.....do wtorku jednak żyję nadzieją że się uda .....czego tobie też życzę ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral ❤️❤️❤️🌼🌼 Kochana calym moim sercem jestem z Tobą i mam przeczucie,ze te Twoje objawy to fasolki grasujące w Twoim brzusiu❤️ Nie ma co się zastanawiać,gdybać bo wiesz jak zadna z nas,ze potem jest ciężko uświadomic sobie,ze sie nie udało.Ale dobrej mysli trzeba byc,bo to podstawa a jak sie czegos bardzo bardzo pragnie to sie spelnia.Nie kazdemu od razu ale w końcu sie spelni[kwiatek} Jeszcze tylko 5 dni kochana i bedzie wszystko wiadomo;);););) A ja hmn hmn hmn jestem śpiąca ale to przez straszna pogodę,duszno strasznie,nic sie nie chce,tylko siup do wyrka,a mnie czekaja po pracy zakupy wszystkiego do szkoly dla męza siostrzenic i siostrzeńców,bo mają ciężko trochę ich rodzice finansowo:( Piersi sie powiekszaja,sutki mniej bolą,ale nadal je odczuwam,coraz bardziej pobolewa podbrzusze i caly czas czuje fale goraca w tym miejscu,ale coz wszystko wskazuje na okres:(:(tylko czemu juz 8 dni przed okresem;(pewnie stres wywolany tymi wizytami u lekarzy-konowało mnie lekko wykończył. Dzis praktycznie caly czas pije wode niegazowana,ktora niezbyt lubie,ale wyjatkowo mi dzis smakuje,chyba przez ten skwar na dworze;) Ojjjjjjjjjjjjj kochana padam dziś A JAK TAM U WAS???🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas zupełnie inna pogoda. Jest ciepła, ale pochmurnie no i pada. Dziewczyny - zauważyłyście, że macie podobne objawy? Oj będzie się działo. Szylusia czy Ty jesteś z Gdańska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Jerta🌼 tak jestem z Gdańska,a cio????;);) buziole napisze jutro po zakupach padam ze zmeczenia:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny U mnie dzisiaj też zapowiada się upalny dzień,popołudniu ma jednak popadać ale to dobrze bo mnie teraz upał bardzo meczy. Jerta to prawda obie z Szylusią mamy podobne objawy ,miejmy tylko nadzieję że to te ciążowe. Ja test powinnam zrobić we wtorek ,ale nie wiem czy w poniedziałek już nie pojadę,chociaż z drugiej strony może lepiej przedłużyć o jeden dzień i bedzie wiarygodniejszy. Nie chcę wam bardzo przynudzać ,ale taka jestem wściekła bo wprosiła się do mnie rodzinka na weekend,ciotka z mężem z synem synową i wnukiem,A ja jak zwykle nie umiałam im powiedzieć dobitnie żeby się odczepili i dali mi teraz święty spokój,bo jestem po wypadku i nie będę koło nich latać. Na dodatek mój dom jest teraz trochę zaniedbany, bo ja leżę a mój M przecież nie da rady zrobić wszystkiego. Mnie to narazie nie przeszkadza bo mamy inne sprawy na głowie a nie to że kurz dokładnie nie starty,ale ja znam swoją ciotkę i ona zajrzy wszedzie a potem obgada po całej rodzinie że miałam brudno. Na dodatek ona nie wie o in vitro więc będzie się dopytywać czemu cały czas leżę i nie ćwicze nogi. No wściekła jestem na siebie że nie umiałam jej powiedzieć że nie chcę teraz gości. Trzymajcie sie dziewczynki ja muszę się trochę odstresować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral nie pozostaje nic innego, jak powidzieć cioci, że tak bardzo boli cię ta noga, że nie dajesz rady sprzątać i zagonić ciotkę do roboty. choć ja bardzo nie lubię, gdy mi ktoś w moim domu sprząta. Za to moja mama uwielbia u nas sprzątać. Szylusia - ja urodziłam się w Gdańsku i bardzo często tam jestem. Okolice, w które przyjeżdżam to ulice Słowackiego, Chrzanowskiego. Na wakacje i wszystkie święta przyjeżdżałam do mojej babci Jerty. Ostatnio byłam na początku maja. Jechalismy akurat tego dnia i o tej porze gdy lądował Busch. Wszyscy nas ostrzegali, że drogi zablokowane i tak krążyliśmy, że wyjechaliśmy przy samym płocie lotniska. Bardzo lubię Gdańsk i mam do niego wielki sentyment.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral🌼🌼🌼 Kochana no fakt ja bym bez skrupułów odmowila,w końcu cholerka wiedzą,ze miałaś wypadek i jeszcze wpraszaja sie,to juz troche przesada i brak taktu (nie obrazajac nikogo),ale gdybym ja wiedziala,ze jest taka sytuacja ze masz chora noge,ze nie mozesz sie ruszac to sorryyyy,ale nawet bym nie smiala wpraszac sie a tymbardziej na wekend i to z rodzina i malym dzieckiem.....no ale coz Coral niektorzy tak maja wykozystuja nasza dobroc ;(;(;( Cholipa a nie mozesz jakos tego odkrecic??powiedziec sorki nie dam rady,zle sie czuje,moze innym razem???moze mąż zadziala za ciebie;);) Co do objawów to wrazliwosc sutkow juz jakos mija,w sensie czuje jak przejade po nich ,ze bola i sa wrazliwe ale juz mniej,teraz zaczynaja twardniec i piersi,dol brzucha nadal boli a wczoraj bolaly mnei ledzwie.Poza tym jakos nie mam apetytu,a wieczorem z tego nie jedzenia boli mnei zaladek Mimo to nadal twierdze,ze to raczej na okres,szybciej niz zwykle ale na okres:(:(:(:(:( Buziole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerta🌼🌼 hehehe czyli pochodzisz z Gdańska-Wrzeszcza;););) Ja teraz mieszkam na Chelmie,niedaleko cmentarza Łostowickiego,ale zanim kupilismy w koncu sobie mieszkanie to mieszkalismy juz wszedzie,gdansk,gdynia, nasze mieszkanie bylo naszym 8-mym ;););)takze troche wedrowalismy!!! Co do korków to standard,czy leci Bush czy nie latem Gdańsk i w sumie cale Trojmiasto jest rozkopany!:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę dziewczyny że macie wspólny temat...ja niestety w Gdańsku nigdy nie byłam więc się nie przyłączę. U mnie nerwy trochę mineły,mąż już spania przygotował na przyjęcie gości,a w tej chwili przyszła sąsiadki córka i pomaga w porządkach bo mój M musi jeszcze wrócić do pracy. Jedzeniem się nie przejmuję niech sobie gotują sami albo niech idą coś zjeść na miasto,mam to w nosie co sobie o mnie pomyślą....ja poprostu nie mam ochoty na przyjmowanie gości i tyle. Jeżeli chodzi o objawy to wydaje mi sie że moje piersi jakby zmalały i mniej drażliwe ,no i to mnie martwi...ale czekam cierpliwie do poniedziałku lub wtorku. Dziewczyny życze wam miłego wieczorku❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przykro mi że mnie olałyście :-(........ ale cóż macie teraz dużo na głowachi przeszkadzac Wam nie bede.. bużka i dużo fasolek życzę.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej Madafi🌼🌼🌼 No tak kochana hormonki szleją i kobietka nam sie obraziła!!;);) Nie olałysmy Cię bo jakze bysmy mogły,poprostu bardzo rzadko nas odwiedzasz i jakos umykaja nam te Twoje wejścia na topik.Jest ich poprostu malutko ,oczywisćie czytalam co napisalas ciesze sie razem z Tobą,ze czujesz juz swoja fasolke i ze bedzie to najprawdopodobniej dziewczynka;);)Naprawde fajnie sie to czyta bardzo Ci zazdroszcze. Ale widzisz jakos tak rozpisalysmy sie Coral❤️o naszych objawach i wylecialo nam z glowy aby odpisac Tobie SORKI WIELKIE🌼🌼🌼 Hormonki niech juz przestana wpędzac cie w zły nastroj!!bo tu nikt o Tobie nie zapomnial!!! TYLKO ZAGLĄDAJ CZĘŚCIEJ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madafi wybacz nam i nie obrażaj się ja teeż nie wiem jak mogłam przeoczyć twój wpis.🌼🌼🌼zaglądaj do nas często bo teraz bardzo potrzebujemy fluidków ciążowych. Dziewczyny miłej nocki wam życzę i słodkich snów❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Hej Coral❤️❤️❤️ Jak sie czujesz??Jak objawy??? Ja hmn hmn hmn kurcze staram sie jak moge ni emylec o tym,aleeee nie udaje sie to przez cały czas:(:(:( Obserwuje czy jest cos dziwnego ,jakies objawy,ale wiem,ze to za wczesnie,ze nie mam co robic sobie nadziei.....fakt piersi puchna,sutki mniej bola ale czuc ich wrazliwosc,ale to moze byc objaw zblizajacego sie okresuu:(:(:(:(dól brzucha nadal boli,w sensie czuje tam cieplo. Wszystko to daje wynik OKRES:(:(:( Ale to jeszcze 7 dni,ehhhhhhh dam jakos rade Mam nadzieje tylko Coral,ze Ty juz zafasalkowana,bo juz za dlugo czekasz a ja dopiero zaczelam sie starac,wiec mam (teoretycznie)czas;););) Kochana trzymaj sie cieplutko KOBIETKI POZOSTAłE ODZYWAC SIE !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szylusia ja te moje cycki to oglądam już co pół godziny ,raz wydaje mi się że większe za chwile znów że zmalały,oczywiście według mojego M są powiększone sutki też większe,no i wypatrzył jeszcze że mam wyraznie widoczne żyłki na piersiach czego podobno wcześniej nie było.....a ja nie wiem żyłki zawsze było widać ,no może teraz są wyrazniejsze ale nie sądzę. Chyba jednak dobrze że mamy tych gości bo trochę przestaniemy myśleć ,mój M nakręca się bardziej jak ja......kurde nawet nie chcę myśleć jak nam będzie cieżko jak sie znów nie uda. W tej chwili to jakby nasza ostatnia nadzieja.❤️ Szylusia a ja jednak mam nadzieję że tobie teraz się uda więc nie myśl jeszcze że @ nadchodzi bo na nią jest jeszcze czas. Ciekawa jestem co tam u Janeczki napewno fajnie wypocznie i mam wielką nadzieję że po urlopie przywiezie nam dobre nowiny .....wydaje mi się że już powinna coś wiedzieć🌼 Jerta,Madafi,MoniaAnia ,Ametyst i inne dziewczyny odzywajcie sie czasem ,potrzebujemy rad doświadczonych mam i zaciążonych. 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 Trzymajcie się ciepło,u mnie pogoda okropna zimno i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka07
Witajcie!!!!! Pewnie już zapomniałyście,ale kiedyś na poczatku jak topik był zakładany przez Ametyst,to ja sie parę razy wpisałam. Moze troche o sobie napiszę. Mam 31 lat i jedno dziecko (córeczka ma 6 lat),no i od początku tego roku myślę intensywnie o drugim dziecku.Mój mąż myśli,ale trochę mniej intensywnie niż ja :-) W każdym razie jak już pisałam dużo,dużo wcześniej ,miałam obawy co do zajścia w ciażę ze względu na nadżdrkę,którą miałam usuniętą .Wyczytałam,że mogą być problemy z donoszeniem ciaży itp..Ale jestem po wizycie u gin. ,który powiedział,ze spokojnie mogę zachodzić w ciążę.No to właśnie teraz czekam,a raczej nie czekam na miesiaczke.Bardzo chciałabym być w ciazy. A tak a'propos to jestem na bieżąco jesli chodzi o Wasze starania i trzymam za Was kciuki,a szczególnie za Ciebie CORAL.Wiem ile przeszłaś i nadal przechodzisz i mam nadzieję,ze Bóg Wam to wszystko wynagrodzi.I w końcu zajdziesz w upragnioną ciążę,a byc moze już jesteś....... Życzę Ci tego z całego serca!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka07
W pierwszą ciażę zaszłam raczej bez problemu.Udało się za trzecim razem.Choć mnie wydawało się to starasznie długo,to biorąc pod uwagę starania innych kobiet to mozna powiedzieć,ze mnie sie poszczęściło. Teraz mam jakieś dziwne objawy,od ok. 2 tyg. bolą mnie piersi.Z poczatku bolały bardzo mocno,a teraz trochę mniej.Poza tym boli mnie podbrzusze i ciagle zaglądam czy czasem już nie "leci". Już nie pamiętam jak to było przy pierwszej ciaży,co mnie bolało i jak sie czułam.O jejku nakręciłam się bardzo. No cóż muszę cierpliwie czekać. Pozdrawiam Was gorąco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W RAMACH PRZYPOMNIENIA NICK.........WIEK........MIEJSCOWOść..........STARANI A.......SKUTEK Szylusia.....27,5...........Gdańsk...............Od sierpnia................ Coral bay....33..........Nowy Sącz............. sierpień..................... Ja-neczka.... .......... ........... ................... MoniaAnia..... ......... ............. .................. Ametyst....... ........ ............ ................... Madafi........ ........ .............. .................. Jerta.......... ........ .............. .................... Miffy......... ......... ............. .................... Renka07......31........... ........... sierpień...................... KOBITKI WPISZCIE SWOJE DANE DLA PRZYPOMNIENIA,BO NIESTETY JA MAM SKLEROZE I NIE PAMIETAM NIC:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej hej hej 🌼🌼🌼 WITAJ renka07,fajne,ze nas znalazłaś pisz pisz i jeszcze raz pisz,eheheh moze wszystkie bedziemy majówki;);););) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral❤️❤️❤️ Wiesz co niby nie nastawiam sie na to,ze się udało(za mało w jajeczkowanie przytulania;) ),ale i tak nie mogę wyplenić tej mysli z głowy,też chodzę do lustra patrze na piersi czy cos się zmienia i raz wydaje mi sie,ze tak raz,ze juz prawie mnie nie bolą.Kurde moze to psychika tak działa,ze mi sie cos wyobraza:(:( Np.wczoraj wieczorem po kąpieli patrzę w lustro i nagle zauwazam,ze mam więcej żyłek na klatce nad piersiami.....otrzasnelam sie bo to chyba moj wymysl,albo poprostu nie planujac kiedys ciazy nie zwracalam na to uwagi i dlatego teraz przygladajac sie uwazniej wydaje mi sie,ze jest ich wiecej i sa bardziej widoczne!! Jeszcze 6 dni o matko ja chyba oszaleje,dzis zaplanowalam sprzatanie i wypad do kuzynki na dzialke jutro ze znajomymi nad jeziorro bo inaczej caly czas bede siedziala i myslala!!! Coral my zeswirujemy niedlugo;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renka fajnie że będzie nas więcej,cieszę się że nas odnalazłaś❤️ Wielkie dzięki za dopping...naprawdę to dla mnie dużo znaczy nawet nie wiecie jak mi się ciepło robi na sercu gdy tak wszystkie życzycie mi ciąży .....wiec kto wie może już zasłużyłam .🌼 Renka pisz kiedy powinnaś dostać @ bo chyba wszystkie mamy jakoś podobnie termin.....no i te piersi nas tak nakręcają ,ja jednak mam nadzieję że to pozytywny sygnal dla nas wszystkich.❤️ Szylusia mnie do ześwirowania zostały 2 może 3 dni....cały czas sie zastanawiam czy nie jechać na ten test w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renka07
powiem szczerze,ze nie zapisałam sobie dokładnie kiedy miałam poprzednią miesiaczkę,ale mam dość regularne cykle co 24-25 dni,więc wypada mi,że powinnam dostać 18-19.08 ,czyli na dniach. Dwa dni temu miałam napad sprzątania,a zazwyczaj po takim napadzie na drugi dzień dostawałam,a teraz nic. Dziękuje,ze miłe przyjęcie :) Teraz to już nawet spoglądam czy nie mam żyłek na piersiach :) Idę dokończyć robienie obiadu.Dziś pomidorówka.Ulubiona zupka mojej Karolci. Zajrzę wieczorkiem. A jeśli jednak dostanę " m" do dam Wam znać wczesniej. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coral kochana❤️❤️❤️ Wiem,ze już nie mozesz wytrzymac,ale mysle,ze warto poczekać do dnia spodziewanego okresu a nawet kilka dni dluzej.Wiesz bierzesz tyle leków moga one troche rozregulowac Ci organizm:(:( Oczywiście dla Ciebie kilka dni dluzej to totalne nerwy i ciagle mysli czy sie udało,ale jak czekalas juz tyle czasu to moze warto te 2-3 dni dluzej aby byc pewnym w 100%;);) Ojj ta twoja fasolka dlugo oczekiwana bedzie pewni rozpieszczana przez mamuske;);););)oczko w glowie❤️ Co do moich planów jutrzejszych to jednak rezygnuje z wypadu nad jeziorko i jade z mężem i sasiadka do AQUA PARKU w Sopocie. Będę smigac po rzekach,zjezdzalniach,zjezdzac rurami,masowac sobie cialko biczami wodnymi i plywac w basenie....ehhhhh musze uzywac poki moge bo jak sie okarze,ze zafasolkowalam to nie bede mogla tak szalec,a teraz poki niewiem moge spokojnie sie wyszalec:(:( DZIEWCZYNY A WY CO PORZADKI SOBOTNIE,CZY CO???:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam przyszle mamusie:) Podczytuję was sobie od czasu do czasu z usmiechem na ustach. Przypomina mi się jak ja czekalam na TEN DZIEŃ. Nie wytrzymałam, test zrobilam 4 dni przed planowaną @. I zobaczylam 2 kreseczki:) Uda wam się, kobitki. Trzymam kciuki za was wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Szylusia ja porządki na leżąco ha,ha,ha....ale powiem ci szczerze że chętnie złapałabym się za odkurzacz ,bo to leżenie to może dobić .....ale ogólnie jeszcze wytrzymuję....❤️ Renka narobiłaś mi ochoty na pomidorówkę ,a to jedna zupa którą mój M umie ugotować więc zaraz go będę prosić myślę że zdąży jeszcze nim goście przyjadą ,mają być koło 13-tej. Aż mnie skręca taki mam smak na tę pomidorówkę❤️ Szylusia uważaj na tym aqua parku ...nie szalej za dużo....ale ci zazdroszczę,baw się dobrze.🌼 Monika dzięki za kciuki,pogłaszcz brzuszek odemnie❤️ja robię test z krwi wiec myślę że jeden dzień wcześniej już coś wykaże...ale jeszcze nie wiem kiedy pojadę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, jak tak czytam o tych Waszych objawach, to przypomniałam sobie jak zaszłam (zupełnie wpadkowo) w 3 ciążę. Nawet przez myśl mi nie przeszło, że mogę być w ciąży. Dziwnie się czułam i myślałam, że należy iść do internisty, żeby sprawdził co to za choroba.!!! Ale było to przed świętami więc wizytę odłożyłam. a po świętach wszystko było jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coral bay - już po 6 dniach zwykły test ciażowy potwierdza czy jesteś w ciaży,pewniej po 10 dniach,ale z krwi po 6 to juz niemalże 100%. Jeśli już nie mozesz się doczekać to działaj :) Pomidoróweczka palce lizać.Karola już wcina. Szylusia ja 6 lat temu-nie wiedząc jeszcze,ze jestem w ciąży też wybrałam się do aqua parku ( w Lesznie). Szalałam jak dzieciak,a po dwóch dniach test wyszedł dodatni.Może i Tobie sie poszczęści. A tak szczerze to zazdroszczę Ci tej atrakcji.Czekam teraz na tesciową (robię jej zastrzyki) :(.A potem idę w odwiedziny do koleżanki (czeka w szpitalu na rozwiazanie :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaczęłam plamić :( A byłam już prawie pewna tej ciąży. Będę próbowac w kolejnym cyklu. Trzymam za Was kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×