Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ania z

proszę o radę

Polecane posty

Okres spóźnia mi się już 14 dzień. Dwa dni temu robiłam test, ale wynik był negatywny. Czy powinnam już pójść do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny21
Poczekaj jeszcze troche tez tak czasem miałam, moze to z powodu stresu, zmainy klimatu albo odchudzania. jak nic się nie zmieni idz do lekarza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny21
Poczekaj jeszcze troche tez tak czasem miałam, moze to z powodu stresu, zmainy klimatu albo odchudzania. jak nic się nie zmieni idz do lekarza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenny21
Poczekaj jeszcze troche tez tak czasem miałam, moze to z powodu stresu, zmainy klimatu albo odchudzania. jak nic się nie zmieni idz do lekarza, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga_sto
Może być wiele przyczyn spóźniającego się okresu, niekoniecznie jest to ciąża... Po pierwsze bierzesz tabletki? Jezeli tak to powinnaś iść do lekarza, jeżeli nie możesz jeszcze zaczekać. Ja przed tym jak zaczęłam brac regulon, miałam bardzo zaskakujące przygody,Zazwyczaj okresu dostawałam z dokładnościa co do dnia, ale czasami zdarzało mi się nie dostawać w ogóle miesiączki, albo w druga strone- trwala ponad 8dni. Dopiero tabletki mi to unormowaly. Często zdarza się tak przez zmiane klimatu, nerwy, dietę albo zbawe hormonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo ostatni miesiąc był bardzo spokojny, nie miałam czym się denerwować, nie odchudzam się, ale bardzo staraliśmy się z moim mężem o bobaska. Boję się marzyć, że wreszcie udało mi się zajść w upragnioną ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź do lekarza - rozwieje twoje wątpliwości jak masz w miarę regularne cykle i nic sie nie działo szczególnego to ta przerwa za długo trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrób jeszcze raz test:-) W \"normalnych warunkach\" miesiączka może się spóźniać 3-5 dni (max7) i mimo to cykle są uważane za regularne (bo stresy, zmiana klimatu, choroby, dieta itd) Ale jeżeli miesiaczki nie ma dłużej niż 14 dni to możliwa jest faktycznie ciąża :-D lub.... zaburzenia hormonalne :-(. Raczej tak zbyt długo nie zwlekaj z tym lekarzem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro zrobię test( już go kupiłam), dopiero w poniedziałek będę miała wolny dzień, więc bez względu na wynik pójdę do lekarza. jaka jest szansa, że jestem w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to zależy jaki masz normalnie cykl? Mając \"mniej więcej\" regularne cykle (owulacja jest na ok 14 dni przed nastepną miesiączką) lub też monitorując temp i śluz szyjkowy wiesz kiedy masz dni płodne. Dodatkowo stosować można testy owulacyjne. Trudno powiedzieć jak było u Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do hormonów to niestety rozczaruje Cię ale...nawet pozornie niewinna dieta może jej rozwalić (np wysokobiałkowa podnosi poziom prolaktyny). Nie wspomną juz o stresach....Nie zapominaj o hormonalnych dodatkach do żywności...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×