Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

Gość gość
"Miłość oznacza rozprowadzać ciepło" Phil Bosmans Miłość oznacza rozprowadzać ciepło, Nie dusząc się przy tym wzajemnie. Miłość oznacza być ogniem, Ale wzajemnie się nie spalać. Miłość oznacza być zupełnie blisko siebie, Jednak bez chęci zawładnięcia drugim. Miłość oznacza dużo od siebie oczekiwać, Jednak bez kurczowego trzymania się. Miłość to wielka przygoda ludzkiego serca. Ludzie dochodzą do życia, Gdy czują serce drugiego. Miłość to jedyna droga, Na której ludzie stają się ludźmi. Tylko miłość jest domem, W którym możemy mieszkać. Phil Bosmans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witajcie! I mamy 14 lutego!Kilka słów o legendzie Święty Walenty został świętym za swoje poświęcenie – złamał zakaz cesarza, który głosił, że młodzi legioniści nie mogą zawierać związków małżeńskich. Święty Walenty, biskup, udzielał ślubów, za co trafił do więzienia Walenty zakochał się z wzajemnością w niewidomej córce strażnika, która, pod wpływem jego miłości odzyskała wzrok; Przed śmiercią napisał do swojej ukochanej list, który dziś inspiruje do wysyłania walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I love you – po angielski Ich liebe dich – po niemiecku Je t’aime – po francusku Te dua – po albańsku Ti amo – po włosku Wo ai ni – po chińsku itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasja 2018
MAGNOLIO,JODŁO,DRZEWKO OLIWNE I INNI___gdzie jesteście? Czas wznowić nasze spotkania.Odezwijcie się.Oczekuję tu na Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasja??? Czy to ty? Kiedys lubiłam czytać twoje wypowiedzi,a potem nie widziałam ich całe wieki.Wracasz?- czy to tylko kaprys???Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pasjo,dla Ciebie! Zwolnij swoje tempo. Czy widziałeś już kiedyś dzieci bawiące się na karuzeli lub słuchające deszczu? Skaczące po dachu? Tropiłeś radośnie fruwającego motyla albo obserwowałeś zachód słońca? Powinieneś się zatrzymać. Nie tańcz za szybko, bo życie jest zbyt krótkie, muzyka nie trwa wiecznie. Czy jesteś zabiegany całymi dniami, wiecznie zajęty? Jeśli zadajesz pytanie "Co słychać?", czy masz chwilę żeby usłyszeć odpowiedź? A gdy wyciągasz się w łóżku po całym dniu, czy myślisz o 1.000 różnych rzeczach, które plączą ci się po głowie? Powinieneś zwolnić tempo. Czy mowiłeś już do swojego dziecka "zrobimy to jutro" i przekładałeś to na pojutrze? Czy straciłeś już kontakt z przyjacielem, pozwoliłeś umrzeć przyjaźni, bo nigdy nie miałeś czasu żeby zadzwonić i spytać jak leci? Byłoby lepiej gdybyś zwolnił tempo, nie tańcz zbyt szybko, bo pewnego dnia muzyka ucichnie, życie jest takie krótkie. Gdy biegasz gdzieś tak szybko żeby gdzieś zdążyć, tracisz połowę przyjemności bycia tam dokąd biegniesz. Gdy zawracasz sobie głowę i zbyt się codziennie przejmujesz, to tak jakbyś wyrzucał prezent którego nawet nie otworzyłeś. Życie to nie wyścig, powinieneś zwolnić tempo, znajdź chwilę na wysłuchanie muzyki zanim się skończy piosenka. autor nieznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Dzień dobry Biesiado! Pasjo nie miałam okazji poznać Ciebie,ale wróciłam do Twoich wpisów.Fajne. Tak sobie odpuściłaś nasze biesiadowanie?Dlaczego? A dzisiaj witaj. Poczęstuję cię warzywami w cieście.Przygotuj paprykę,1/2 cukinii.marchewkę,3 łyżki mąki,jajko,sól,pieprz,mieloną paprykę,olej Jeśli już przygotowałaś sobie składniki,warzywa oczyść,pokrój w słupki.Z mąki,jajka,przypraw i ok.100ml wody rozmieszaj ciasto.Zanurzaj w nim warzywa i smaż na oleju na złoty kolor. Życzę smacznego! Myślę,ze rozsmakujesz się.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko oliwne
Wszystkim Paniom w Dniu Naszego święta: ❤️ ❤️ ❤️ Życzę Ci abyś odnalazła: w ciszy swoje myśli i marzenia, w bliskich Ci osobach siłę i piękno stworzenia, w otaczającym świecie radość istnienia, w kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia, a w sobie miłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasja 2018
Witaj drzewko! Czekałam z niecierpliwością na odzew i jest.dziękuję za miłe słowa.To były fajne rozmowy,takie szczere,owocne.A później wykruszaliśmy się.Życie niestety splata figle i rzuca nas w nieznane okoliczności i trzeba z siebie wiele by egzystować w nowej rzeczywistości.Mówić można wiele,ale po co.Cieszmy się życiem,bo ucieka ono nam każdego dnia. Pozwól,ze i ja dzisiaj przekażę garść życzeń .Jutro nie mam szans odwiedzić was. Z okazji Dnia Kobiet dla każdej Pani: życzę Ci gorącej filiżanki kawy, którą ktoś dla Ciebie zrobi, nieoczekiwanego telefonu od starego przyjaciela, zielonych świateł na Twojej drodze, radości z małych spraw, które Cię ucieszą na co dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego naj naj naj dla pań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Paniom o imieniu Krystyna w dniu Waszych imienin szczere i serdeczne życzenia długich lat życia, przepełnionych zdrowiem i szczęściem, pogody ducha, pomyślności i ludzkiej życzliwości, dni pełnych słońca i radości oraz wszystkiego, co najpiękniejsze i najmilsze w życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak słów.Naprawdę nie chce się wam pisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaglądam tutaj kolejny raz i cisza.Proszę o odzew na e-mailu.Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasja 2018
Witaj niecierpliwy gościu.zaglądam i ja,ale chętnych do pisania wciąż nie ma. .Ostatnio wybrałam się do teatru, spotkałam się z warszawskim Teatrem Narodowym, który przedstawił sztukę „Garderobiany” Ronalda Harwooda w znakomitej obsadzie aktorskiej. W roli tytułowej wystąpił Janusz Gajos.Mój ulubiony aktor. To opowieść o trudach i szczęściu, i nieszczęściach uprawiania zawodu aktora. Pan Gajos uważa , że ludzie bardzo chętnie w Warszawie na to chodzą, bo chcą zobaczyć, jak to za tymi kulisami jest. Spotkanie z panem Gajosem było bardzo ciekawe.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osoby, które mieszkają poza granicami ojczyzny są stęsknione za polską sztuką. Mają swoich ukochanych aktorów.Nic dziwnego,ze wyczekujecie na przyjazd teatru z Polski. Co tu dużo mówić,każdy Polak ma sentyment do miejsca,gdzie się urodził a przede wszystkim do Polski. Zawsze zostaje w nas wrażliwość na nasz kraj.I oczywiście tęsknota za nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasja 2018
gość 2018.10.02 kto to pisał? jeśli ktoś z nas,to proszę dać znać .Skype mam ten sam,e-mail i telefon również. Polacy na każdym kontynencie są tacy sami.Faktycznie,tęsknimy za tym,co polskie.Tak mamy i dlatego tak często odwiedzamy naszą ojczyznę.Mamy tu rodzinę,korzenie ,a także domy rodzinne i inne. Może jakieś spotkanie? Byłoby super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasja 2018
Dziękuję Ci kochana za kontakt...Pozdrawiam. Niech ten radosny, wspaniały dzień na zawsze Twe troski, odsunie w cień. I niech się śmieje do Ciebie świat, blaskiem szczęśliwych i długich lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PASJO,nie przejmuj się,ze nieobecnością biesiadniczek! Dla Ciebie: "Uśmiechaj się, mój przyjacielu, szeroko się uśmiechaj, choćbyś nie wiadomo jak paskudnie czuł się w środku." Różycki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pasja 2018
Witam Biesiadę! Gościu dziękuję za aforyzm. Z natury jestem pogodną osobą i lubię ludzi uśmiechniętych.Sama taka jestem. Jeśli kolejny raz poznaję osobę smutną to chcę ją bliżej poznać.Być może trapią ją ciężkie przeżycia a może choroba? Nie oceniam osób.Każdy z nas ma swoje usposobienie i charakter a tego nie zmienimy z dnia na dzień. Jest tylko jedna opcja__albo akceptuję tę osobę albo nie kumpluję się. Nikt nikogo zmuszać nie powinien do niczego.A tym bardziej do spotykania się.BIESIADA opustoszała ale to nie znaczy że nie mamy kontaktu prywatnie.Z pewnością wznowimy pisanie.Cierpliwości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Przemek ten kredyn z...lały lubi biesiady obciągsne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Nie słuchajcie bredni z bibli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×