Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pasja

BIESIADA

Polecane posty

PRZYJACIELE SA JAK ANIOLY,KTORE STAWIAJA NAS NA NOGI... Niewazne __ile masz wiosenek! Czy nalezysz do osob,ktore zarazaja dobra energia innych? Otworz sie na potrzeby innych i zarazaj nas dobrymi,tworczymi fluidami.... UPRZEJMOSC czyni cuda,zmienia ludzi i swiat. Podziel sie swoim PIEKNEM:D _________swoja pasja itp itd. Zapraszam na biesiade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość usmiech......
Popatrz............????? Widzisz tę po prawej stronie? Tę srebrzyście migającą? To moje serduszko malutkie, Emanuje przyjaznia do Ciebie. Bo widzi Twój smutek, Na twarzy układającej się do snu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cyganka======
My Cyganie My Cyganie, co pędzimy razem z wiatrem, My Cyganie znamy cały świat, My Cyganie wszyscy razem, Zaśpiewamy sobie tak: Ore, ore szabadabada amore, Hej amore szabadabada, O muriaty, o szagriaty, Hejże trojka na mienia. Kiedy tańczę, niebo tańczy razem ze mną, Kiedy gwiżdżę, gwiżdże ze mną wiatr. Oczy zamknę - liście więdną, Kiedy milknę, milczy świat. Ore, ore szabadabada amore Gdy śpiewamy. słucha cała ziemia, Gdy śpiewamy, słucha każdy rad. Niechaj każdy z nami śpiewa, Niech rozbrzmiewa piosnka ta. Ore, ore szabadabada amore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba juz mozna isc spac
Chyba już można iść spać C e Dziś pewnie nic się nie zdarzy C e Chyba już można się położyć C e Marzeń na jutro trzeba nam namarzyć C e F e C Tamtą kartkę z wczorajszej nocy d a d a Trzeba zmiąć i położyć w koszu I na nowej, czystej kartce Napisać nie-miłosny list do losu Albo donos napisać na życie Bo należy mu się swoją drogą I podpisać zgryźliwie - życzliwy Tylko gdzie go wysłać i do kogo Zwykłe łóżko a taka dobra rzecz To był świetny pomysł z tym łóżkiem Jak ktoś chce sobie życie poprawić Wystarczy poprawić poduszkę Andrzej Poniedzielski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie dręcz się myślami. Radość serca jest życiem człowieka, a wesołość męża przedłuża dni jego. Wytłumacz sobie samemu, pociesz swoje serce, i oddal długotrwały smutek od siebie; bo smutek zgubił wielu i nie ma z niego żadnego pożytku. Zazdrość i gniew skracają dni, a zmartwienie sprowadza przedwczesną starość. Gdy serce pogodne - dobry apetyt, zatroszczy się ono o pokarmy. (Mądrość Syracha)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cie Nino! Spotkalysmy sie na biesiadzie________aby troche pospiewac,pogadac o swoich np.pasjach.Czy mozesz wyobrazic sobie zycie bez pasji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CZAS MARZEN
Zabiorę Cię W moich marzeń świat Byś był szczęśliwy jak ja... By Twe serce nigdy Więcej smutku nie zaznało... A z oczu blask I radość emanowała... Marzenia są piękne I nigdy nie mów mi, Że nie chcesz marzyć... Bo nie wiesz, co w życiu Może się jeszcze zdarzyć... Nikt nie zna przyszłości I nie wie, co czeka go... Dlatego należy marzyć I bardzo piękne jest to... Mówisz, że marzenie, aby Istniało musi cień nadziei mieć... Nadzieja jest zawsze Bo bez niej nie sposób żyć... Z A C Z N I J Marzyć i śnić...Zamknij oczy I wyobraź sobie, że.................... Więcej Ci nie powiem...Oj nie...Nie... Ty musisz wiedzieć Czego pragniesz, czego chcesz...? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widok z okna Lubię ciszę wieczorną mojego balkonu, wesołe ćmy tańczące przy lampie w ogrodzie; lubię gwiazdy, co złotem nad dachami płoną i odbicie księżyca w granatowej wodzie. Lubię tajemną ciemność wzgórza z modrzewiami, szum wiatru wśród gałęzi, zapach ściętej trawy; jarzębinę, co ze mną dzieli się myślami, siwego brzegu pejzaż zamglony i łzawy. Lubię to moje miejsce - bożym planowaniem przeznaczone, nadane - w cudnym kątku ziemi. W serce serdecznym piórem zostało wpisane - widok z okna się w świata widzenie przemienił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakze mozna sluchac,skoro wyskoczyl dziwolag w pisowni.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja fascynacja
Moja pasja jest fotografowanie.Uwazam,ze kazdy przeciez inaczej odbiera swiat,zwraca uwage na inne rzeczy.Jedni lubia fografowac krajobrazy,roslinnosc,ludzi i inne.Moja fascynacja fografia zaczela sie wiele lat temu podczas podrozy do Wloch.Wtedy po raz pierwszy zrobilam ladne zdjecia.I tak to sie zaczelo.Zaczelam inwestowac w sprzet,czytac prase fachowa.Ale zrozumialam,ze najwazniejsza w fotografii jest intuicja.Dostrzec cos i utrwalic w kadrze.Z przyjemnoscia ogladam albumy ze zdjeciami.Mam juz swoje archiwum.Lubie do niego zagladac i odswiezac poznane miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm...czy mam sie przyznac,naprawde? naprawde uwielbiam gotowanie.Kocham to nade wszystko.To moja najwieksza pasja i odpoczynek.Najpierw pomagalam mamie,potem dorywczo przygotowywalam wybrane potrawy. I tak mi to sie spodobalo,ze gotuje....gotuje codziennie. I wymyslam smaki. Nie wyobrazam sobie,by moja rodzinka stolowala sie poza domem. Moja specjalnoscia jest pizza i wszelkie zupy ,ktore nazywam po prostu moje rozmaitosci...ale i rozne bezmiesne dania. Przede wszystkim gotuje potrawy ,ktore lubi moja rodzinka. Moim archiwum sa kulinarne przepisy.Mam ich juz naprawde bardzo duzo.Mam tez przepisy babuni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basn teczowa
Od kolebki biegła za mną Czarodziejska baśń tęczowa I szeptała wciąż do ucha Melodyjne zaklęć słowa. Urodzona nad wieczorem Z cichych gawęd mych piastunek, Spala ze mną, na mych ustach Kładąc we śnie pocałunek. I budziła się wraz ze mną, I wraz ze mną ciągle rosła, I z kołyski na swych skrzydłach W jakiś dziwny świat mnie niosła... Ponad morza purpurowe, Ponad srebrne niosła rzeki, Po zwodzonym moście tęczy W cudowności świat daleki... Otworzyła mi zaklęciem Brylantowy w skałach parów I wkroczyłem raz na zawsze W kraj olbrzymów, widm i czarów. I zamknęły za mną wrota Jakieś wróżki czy boginie, Więc na całą życia kolej Szedłem błądzić w tej krainie. W tej krainie, w której wszystko Ożywioną bierze postać, W której każdy głaz ma duszę I człowiekiem pragnie zostać... Złotolistnym szedłem gajem, Gdzie się wszystko skrzy i złoci, Gdzie zakwita skryty w cieniu Tajemniczy kwiat paproci. Szedłem gajem, gdzie dokoła Śpiewające szumią drzewa, Gdzie młodości wiecznej źródło Czyste wody swe rozlewa. I witały mnie po drodze Rozmarzone oczy kwiatów, Co patrzyły tak wymownie W niezmierzoną przestrzeń światów. /.../ Adam Asnyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tancerka...
Co powiecie na temat tanca? Sa ludzie,ktorzy nie potrafia zyc bez tanca.Wlasnie naleze do nich.Dla wielu tancerzy zmiana butow oznacza wejscie w zupelnie inna osobowosc.Nie mowiac juz o tancach...Mam sporo znajomych tanczacych argentynskie tango.I zawsze jestem pod wrazeniem,jak kobiety,ktore sa powaznymi business-woman,tak w momencie zupelnie i calkowicie moga przeistoczyc sie w kompletnie poddana partnerowi partnerke.Kobiety,ktore w zyciu zawodowym nie jednego mezczyzne owinelyby jak spagetti...!Moze to jest drogowskaz?Zyjemy praca,domem,to moze trzeba stworzyc sobie jeszcze jedno miejsce,gdzie bedziemy soba...Natura wiedzie wilka do lasu i dlatego wierze,ze wiele z nas wybiera sie na tance dosc czesto.Swietna gimnastyka wszystkich miesni i wspaniale odprezenie od wszelkich trosk codziennego dnia.Kochajmy taniec! Tanczmy,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wierzysz w moc drzew
Celtowie wierzyli,ze ludzie pochodza od drzew,dlatego w zaleznosci od daty urodzenia sa nam przypisane inne gatunki. Drzewa moga byc ozdobne,silne,delikatne,piekne. Sa roznorodne tak jak nasza natura.... Przekonaj sie,czy magia starozytnych kaplanow i ich teorie mowia prawde o twojej naturze.... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewa szumia o nas...
BRZOZA-------ur.24.06 Jestes energiczna,przyjacielska i masz wrodzone wyczucie elegancji,a przy tym jestes bardzo skromna.Brzydzisz sie chamstwem.Jednoczesnie jestes ambitna i pracowita.Masz wspaniala intuicje,to jej wlasnie powinnas zaufac bezgranicznie! Pamietaj tez,ze bedziesz szczesliwa tylko wtedy,gdy wyzwolisz swoja wyobraznie i zaczniesz tworzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewa szumia o nas...
BUK-----ur.22.12 Twoje wyczucie smaku i umiejetnosc szybkiej oceny sytuacji sprawiaja,ze jestes swietnym przywodca i organizatorem. Wiesz,czego oczekujesz od zycia,potrafisz tez kontrolowac swoje wydatki,co jest naprawde cenne! Dzieki temu mozesz pozwolic sobie na fantazje i ich realizacje. jako osoba praktyczna,rozsadna i tolerancyjna jestes ceniona przyjaciolka. Pamietaj,by zawsze byc wsrod ludzi----samotnosc nie jest dla ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Czyż nie lepszy byłby nasz świat, Gdyby słyszeć od spotkanych osób: Wiem o tobie coś dobrego, I widzianym być w ten właśnie sposób? Czyż nie byłoby cudownie, Gdyby dłoń napotkanego Niosła z sobą zapewnienie: Wiem o tobie coś dobrego? Czyż nie byłoby szczęśliwiej, Gdyby dobro, które jest w nas Było rzeczą, tą jedyną, Pamiętaną w każdy czas? Czyż nic słodsze dni byłyby, Gdyby sławić dobroć znaną? Wszak jej tyle jest na świecie, Nawet w wadach, jakie mamy. Czy nie warto by spróbować Tak o innych myśleć sobie: Ty znasz jakieś dobro we mnie, Ja znam jakieś dobro w tobie? \" - Anonim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewa szumia o nas...
CEDR------ur.9.02-------18.02 i 14.08------23.08 Jezeli nie pracujesz w organizacji charytatywnej lub w inny sposob nie pomagasz ludziom,to znaczy,ze nie jestes naprawde szczesliwa! Dobrze wiesz,ze na swiecie sa nieudacznicy,ktorzy nie maja w sobie tyle optymizmu,wiary w siebie i determinacji co ty. Umiesz wyciagnac do nich reke,wiesz,co powiedziec,by staneli na nogi.A twoje zycie prywatne? No coz,prawdziwa milosc przychodzi pozno,ale warto na nia czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewa szumia o nas...
FIGOWIEC-----ur.14.06--23.06 i 12.12---21.12 Niezalezna,praktyczna,spostrzegawcza i inteligentna-----te cechy charakteru przydaja sie w zyciu,a ty na ich brak nie mozesz narzekac! Kochasz ludzi,rozkwitasz w towarzystwie. Masz poczucie humoru,latwo nawiazujesz i utrzymujesz kontakty. Jedyna twoja wada jest to,ze zbyt przejmujesz sie problemami innych.Moga to wykorzystywac zwlaszcza czlonkowie twojej rodziny,ktora jest dla ciebie najwazniejsza. Dbaj o swoje potrzeby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×