Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość blaupunkt

na jaki kolor pomalowac sciany?

Polecane posty

Gość blaupunkt

witam. sciany mjego pokoju sa teraz lekko zielone, srednio podoba mi sie ten kolor, myslalam nad czyms bardziej wyrazistym lecz roche bawiam sie, ze efekt koncowy moglby byc porazajacy;). mam jasne meble takie wrecz zoltawo-pomaranczowe, drewniaja jasna podloge, biale drzwi i okna. na scianach mam taka tapete ktora mozna malowac z takimi licznymi wypustkami.w ogole w pokoju domuje kolor mebli, gdyz lozko jest podobnego koloru.jak moge go pomalowac zeby bylo ciekawie i ladnie?mam dosc sporo czerownych dodatkow zeby zabic ten zolty kolor.ale dodatki to juz pikus.prosze o rade.aa firanki sa zwiewne, pomaranczowo zolte niejedolite zebrane po obu stronach okna. z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DodaElektroda
jeśli masz jasne meble i podłogę proponuję jedną ścianę na której stoja meble pomalować na wyrazisty fiolet, a resztę na delikatny. Ja mam podobny kollor w sypialni do bukowych mebli i komponuje się bardzo dobrze. No chyba, że chcesz nadać pokojowi surowego charaktedu, wtedy proponuję jedną ścianę na drewniany brąz, a resztę na lekki, jasny brąz. Lubewentualnie walnij wszystko w błękicie :) Powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blaupunkt
dzieki za odezw:) myslalam nad intensywnym fioletem lub tez ladna czerwienia, nie oczojebna tylko taka szlachetna. ale jeszcze poszukam w necie, moze cos mnie zainspruje;)pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprobuj
moze z tym zielonym...troszke soczystego jak jabluszko a z drugiej strony jakis sorbecik z kiwi...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marynowane grzybki
Bordo ? Ceglasty czerwony ? Butelkowa zieleń ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×