Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaa25lat

PORADŹCIE MI JAK MAM SIE UBIERAĆ

Polecane posty

Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaa25lat

Nie potrafię znaleźć swojego stylu. Pomózcie mi dobrac odpowiednie ciuchy , podam Wam jak wyglądam: wzrost 160 cm, to chyba raczej niski? waga: 48 kg, chudej kości-jak przytyje to i tak nie widać wymiary: 87-88 cm w biuście w talii 65 cm w biodrach 90 cm biust średni nosze teraz 75 C ale push upy zeby nie był za mały włosy mam do ramion ciemno brazowe, nie wiem co z nimi zrobic bo mam cienkie i delikatne, ciągle mi klapia. Nie wiem czy rozpuszczac czy wiazać mam nieco kosciste ramiona niestety nogi strasznie krzywe więc odpadają spódnice i rurki, wstydze sie ich oczy brązowe, szybko sie opalam także blada nigdy nie jestem, jedyne co to twarz mam jasną , czasem bladą ale zawsze przyciemnie makijazem Powiedzcie mi co powinnam ubierac zeby wygladac na wyzszą, żeby wygladac modnie, nie wiem jakie kolory wybierać i jakie fasony ciuchów do mojej sylwetki, czekam na rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol..
A ten znowu wyskakuje ze skórami :P Podkreślaj wcięcie w talii w stosunku do kobiecych bioder i biustu, ja osobiście lubię takie figury w gorsecie ale trzeba mieć odwagę... Z długą spódnicą byłabyś idealną gotką ale nie o to chyba Ci chodzi :P Niech się lepiej wypowiedzą modne koleżanki. Ale pamiętaj, masz fajne proporcje więc ich nie ukrywaj pod jakimiś szerokimi tunikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaa25lat
czekam na jakies powazne porady, nie bede sie ubierac dziwkowato w skory chodzi mi o to co mam ubierac na codzien a nie jakies skory i inne dziwactwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na codzień
na codzień to dżinsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejohooo
powiem ci, że jak na tą wagę w talii masz sporo, ja przy wzroście 163 i i waga 60 (!) mam 64...i nie jestem gruba, wierzcie lub nie, wiem ,ze taka waga i ta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaa25lat
duzo to nie jest bo jestem szczupła bardzo takze wchodze w rozmiar 34 bo 36 mi wisi na brzuchu-nie wyobrazam sobie miec jeszcze mniej bo bym chyba musiała sie ubrac w raju dziecka, w talii mam rozmiar 34 a w biuscie 36 to chyba dobrze, po co ta krytyka, chce porady jakie ciuchy dobrac a nie słuchac krytykowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejohooo
moze masz figurę dziecka a nie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaa25lat
podejrzewam ze dzieci nie maja piersi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzierka
zazdroscisz ance i tyle , sama bys chciała wazyc 12 kg mniej co jej dogadujesz , ja tez mam 65 cm w pasie i wiem ze to jest mało modelki,ktore maja 60 maja same zebra na wierzchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejohooo
ale mi chodzi o nogi, bo na taką figurę są specjalne ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejohooo
zazdrość? ja mam mocną budowę i stąd waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa25lat
a co to znaczy specjalne? chyba nie ma tu nikogo kto sie zna i moze doradzic, a zapewniem cie ze jak dziecko to ja nie wygladam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejohooo
tzn. krój ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa25lat
czyli jaki?o to pytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaaaaaaaaaaaa25lat
no jaki?dogadywac to szybkoumiesz odpisywac ale cos konkretnego napisac to nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestes drobniutka i nie powinnas tego ukrywac, takie malutkie kobietki pasuja do obecnej mody. Mozesz sie wzorowac na Nicole Richie, styl, w jakim ona sie ubiera jest bardzo modny. I co, ze masz krzywe nogi? Na Twoim miejscu i tak bym nosila rurki, taka pokracznosc tez moze byc slodka i pasujaca wlasnie do tego stylu. Z Twoja figura mozesz byc super modna, wystarczy tylko pare ciuchow i odrobina fantazji. Tutaj masz kilka zdjec Nicole: http://www.kaprysy.pl/1535/18-razy-na-odwyku/ http://www.kaprysy.pl/1236/podzieli-los-paris/ http://www.kaprysy.pl/1052/zla-coreczka/ http://www.kaprysy.pl/215/kim-jestes-nicole/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez sensu......
W workowatych bluzkach a'ala nicole będzie wyglądać jak klocek - szerokie biodra i spory biust - a w wąskich spodniach jak pokracz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieemo
EEEE sory,biust c,w tali 65 i rozmiar 34?cos mnie sie wiezy nie chce ja mam w tali 63,w cyckach 82 i nosze 36 a czasami nawet 38

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ankaaaaaaaaa25
no tak mam jakos tak jestem zbudowana ze bluzka 36 wisi mi strasznie na brzuchu ale w biuscie jest ok,no a 34 zalezy jakie ale z elastycznego materiau jest ok bo opnie sie na brzuchu a w biuscie sie naciagnie bez sensu mam problem zeby kupic fajne ciuchy, a z obwisłymi bluzkami na brzuchu zle sie czuje poradzcie cos takie mamy wymiary bo sie zmierzyłam zaraz przed napisaniem topicu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skórzana odzież nie musi być
wyzywająca , może być też całkiem "zwyczajna" np. http://www.allegro.pl/item222647617_nowy_komplet_skorzany_jedyny_na_allegro_cudowny.html albo elegancka, np. http://www.allegro.pl/item223225982_exclusive_wloski_komplet_skorzany_agnona_r_36.html Oczywiscie skora to typowo na jesień-ziimę lub desczowe chlodne dni !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaaaaa25lat
czekam na jakies propozycje wejde tu jeszcze tylko raz, n razie nic sie nie dowiedziałam, chyba musze szukac opinii gdzie indziej bo na tym forum nie bardzo z tego co widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×