Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Płytka Tytka

pamiętacie francuski serial dla młodzieży Miód i pszczółki?czy jakoś tak?

Polecane posty

leciał na początku lat 90 chyba na tvp 1. Grała tam ok18 letnia dziewczyna z długimi ciemnymi włosami i grzywką, mieszkająca tylko z ojcem i nianią Melanią. Miała wielu wielbicieli:) fajne to było:) pamięta ktoś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt? nie ma tu troszkę starszych Kafeteriuszek?:P a pamięta ktoś: \"Clarissa wyjaśni wszystko\"? Grała tam chyba dziewczyna, która potem była główną bohaterką \"Sabriny - nastoletniej czarownicy\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamiętamy pamiętamy:)ta laska fakt powodzenie miała nieziemskie!a francuski serial \"Pierwsze pocałunki\"? perypetie nastolatków, głowna bohaterka miała takie kręcone włosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nareszcie:D uwielbiałam ten serial. Byłam wtedy jeszcze mała i chciałam byc kiedyś taka jak ona:P Z chęcią bym sobie obejrzała to jeszcze raz:) wspomnienia z dzieciństwa. Który to mógł byc rok? Sam tytuł \"pierwsze pocałunki\" raczej nic mi nie mówi, ale jakiś francuski nadawany może krótko po tamtym, pamiętam. Dziewczyna z kręconymi włosami też coś mi mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może 93... więc mołam miec wtedy 8 lat:P nie mogę nic znaleźc w internecie na temat tego filmu, nie znam oryginalnego tytułu. hehe, dokładnie;) czas tak szybko płynie. pamiętasz jeszcze jakieś inne seriale z tamtych lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha ja też już wpisywałam w googlach te tytuły :)Szczerze mówiąc nie pamiętam nic więcej z takich seriali dla młodzieży, \"Pierwsze pocałunki\" szczególnie sobie zapamiętywałam, bo mój tata nie wnikając szczególnie w fabułę serialu wyłączał mi go za każdym razem, argumentując: \"tak tak, teraz pierwsze pocałunki, później pierwsze papierosy..i się zacznie\":DWtedy miałam ochotę uciec z domu, ale dziś jak to się fajnie wspomina!:)aa no i nie mogłam czytać Bravo :>, którym dziś bym sobie nawet tyłka nie podtarła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehehe ja też miałam różne \"przeboje\" dotyczące Bravo:P interesowała mnie głównie rubryka z listami do redakcji;) Poza tym pamiętam \"Naszą Miss\", \"Nastolatkę\", \"Poster coś tam...\", \"Pocorn\". Pokój cały pozaklejany plakatami:D Mama na mnie krzyczała,że niszczę sciany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pamiętam ;) u mnie to na Wrocławiu leciało :p dziękuję za przypomnienie tytułu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm możliwe że i umnie to był WOT :> miałam to na 3 programie także pamiętam jako Wrocław ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czyje to
Pamiętam "Miód i pszczoły" ! Ona miała takiego czarnoskórego niskiego chłopaka, który miał ksywę Gigant yyy...jakiś tam :) :) fajny serial był :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, ja takiego chłopaka nie pamiętam, ale zawsze tam jakiś za nią biegał:P fajny, fajny:D tak jakoś mi się dziś przypomniał po tylu latach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamiętam
Pamiętam!!! "Miód i pszczoły" :) Strasznie malutka wtedy byłam, on naprawdę był francuski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kitulenstwo
Cos tam pamietam :-) Tam jakis Bruno był chyba,i Lola o ile dobrze kojarzę :-D Ja malutka byłam wtedy,ale siostra starsza to ogladała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wendyyyy
ja pamietam pszczólke , bylam w podstawowce alejakos pod koniec i tez chcialam byc taka jak lola z serialu:) a lecial na pewno na 5 wroclawskiej, a pamietam jeszc etaki serial z tego okresu "rycerze krola artura" czy jakos tak, o trzech braciach ksieciach w sredniowiecznej anglii, zawsze marzylam przeniezc sie w tamte czasy i sprowadzic jednego z nich w nasze czasy ehh:) tacy byli nieokrzesani:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leahannah
A pamięta ktoś też francuski serial dla młodzieży, na "Poloni 1" bodajże leciał w latach 90. Było o grupie przyjaciół, i była tam dziewczyna taka wysoka (chyba blondynka), i miała chłopaka niższego i wołała na niego "mój chris chris" (mój kri kri). Latała za nim, a on za nią nie specjalnie. Może ktoś kojarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość decyma
Helena i chłopcy ( Helene et les garcones), Pierwsze pocałunki (Premiers Baisers) kochałam te seriale. jest troche filmików na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CocoMedemoiselle
Witajcie, Moje ulubione z czasów dzieciństwa to: miód i pszczoły - francuski serial klasa 3c - włoski szukam natomiast i nie bardzo mogę coś znaleźć na temat serialu francuskiego o modelkach. 2 przyjaciółki, jedna z nich miała czarne kręcone włosy. Mieszkały i pracowały razem, miały chłopaków, ogólnie po prostu nie mogę tego nigdzie znaleźć, może ktoś pomoże. Tytuł zdaje się Akademia modelek, ale nic mi w googlach nie wyszukuje. Może ktoś pamięta i da jakiś namiar :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Pierwsze pocałunki"! No jasne, że pamiętam! Myślałam, że już nikt oprócz mnie nie pamięta tego serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×