Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

szantekler

jaki prezet na 50 lat

Polecane posty

Gość pluplu
może wibrator na pewno sie ucieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie by sie ucieszyła bo od 10 lat sama jest ale mi chodzi o cos orginalnego co nie dostaje sie zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama m.in. dostała 2 komplety srebrnej biżuteri (bo lubi) a ja i brat kupiliśmy mamie aparat cyfrowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękne perfumy nie podróba orginalne....broń boże jakiś pożytecznych rzeczy..typu,, do kuchni\"....najlepiej słuchać o czym mówi i marzy sobie...takiego co zawsze chciała mieć a jakoś nie mogła się zdecydować na kupno...może np. jakiś obraz...wszystko zależy czym się interesuje..Ty chyba najlepij znasz swoją mamę i wiesz co lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może właśnie jakąś biżuterię....przede wszystkim słuchać...porozmawiać z nią i dyskretnie wypytać o to o czym marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
perfumy nie sa zbyt orginalne tym bardziej ze mama od lat uzywa tylko jednych bo zadne jej nie pasoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popatrz w sklepach z prezentami. Ja kiedys dla 50-latkow kupilam taki piekny duzy stojacy zegar. Wszystkim gosciom i obdarowanym sie podobal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest nas piecioro z tego jeszcze troje mieszka z mama so w wieku szkolnym i nie bardzo by miała gdzie postawic zegar lub powiesic obraz mieszkanie nie jest duze chociaz ma 4 pokoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
wycieczke do Wloch wykupic? albo na farme pieknosci wylsac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moze by tak
najlepiej tak! sama mam prawie 50 lat i to by mi odpowiadalo, jakis kurort ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuć ciepło rodzinne w Twojej wypowiedzi, może tort i kwiaty - mama się ucieszy Waszymi życzeniami , wspólnym spotkaniem bardziej niż prezentem. A jeśli prezent, to coś dla niej ,osobistego, trudno radzić,gdy nie zna się upodobań osoby.A może wycieczkę do Wiednia, jeśli dysponujesz kasą? Nie kupuj miksera, młynka....nie chciałabym takiego prezentu. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weened w SPA :):):):) sama bym się ucieszyła, chociaż jestem o połowe młodsza, a co dopiero 50-tka. Będzie extra :) a jeśli nie to... :/ może jakiś ładny zegarek ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama juz była w wiedniu, wenecji włoszech az po lazurowe wybrzeza we francji bo pracowałam tam i zwiedziała wszystko .Sama zafundowała se wycieczke do grecji i dlatego mam problem moze faktycznie jakies dwa dni ,ale w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama światowa kobieta, to może botoks, albo spa -dr I.Eris w Krynicy lub traperską wyprawę w Tatry np.Czerwone Wierchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×