Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Płytka Tytka

stare programy telewizyjne dla dzieci i młodzieży-jakie pamiętacie?

Polecane posty

Gość gość
Jest program do nauki angielskiego nazywał się EXTR@ Ja pamiętam 'domowe przedszkole', 'randkę w ciemno' też się oglądało :D Uwielbiałam "Kulfona i Monikę". Aa, jeszcze "czy boisz się ciemności", "Zwierzęta z Zielonego Lasu" czy też "Wodnikowe wzgórze" a z seriali to np. "mordziaki" Uwielbiałam "Przypadki Zwierzo Jeża"! :) Z tym stworkiem wlatującym przez okno, to może "Bajki Pana Bałagana"? A te plastelinowe ludziki to "Bąblandia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie ciało opalone w całości wygląda ślicznie,polecam się wybrać czasami aby pospacerować sobie na plaży nudystów.Opalenizna wtedy jest świetna,chyba najlepszy sposób na piękną równą opaleniznę jaki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy pamiętajcie bajki, czy baśnie puszczane w weekend. Co tydzien inna. Były to chyba bajki filmowe.Trochę się ich bałam. Była np bajka o pół chłopczyku pół jeżu. Nie pamiętam nazwy tego cyklu bajek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rasalgul
Wojownicze żółwie ninja: Wyjście z cienia (2016) Teenage Mutant Ninja Turtles 2 dostępny już do pobrania oraz online >>>http://d8x.pl/r/xzTwojownicze-zolwie-ninja-wyjscie-z-cienia-2016 >>>http://d8x.pl/r/xzTwojownicze-zolwie-ninja-wyjscie-z-cienia-2016 >>>http://d8x.pl/r/xzTwojownicze-zolwie-ninja-wyjscie-z-cienia-2016 Oparta na popularnej serii o wojowniczych żółwiach ninja kontynuacja wielkiego przeboju kinowego z 2014 r. I tym razem czterech wojowniczych śmiałków stanie w obronie zagrożonego miasta. Donatello, Michaelangelo, Raphael i Splinter będą musieli zmierzyć się z niebezpieczeństwem, o jakim nawet nie śnili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A taki film-serial o piesku w kratkę ktoś pamięta.Nie Pankracy.Pamiętam też serial-chyba NRD o smoku który przyleciał na Ziemię w kuli.Wyglądał jakby był "zrobiony' z folii aluminiowej.Miło wspominam też serial USA "Podróże Jimmiego McPitersa' o zdobywaniu dzikiego zachodu.NIezapomniana też była Bonanza i serial Czarownica,Facet ozenił się z dziewczyną która kręcąc noskiem potrafiła wszystko "załatwić"Facet oczywiście nieświadomy.Miała chyba na imię Samanta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kałamarniczek
5-10-15, chyba jeden z najbardziej znanych programów telewizyjnych. Więcej o takich wiekowych programach można przeczytać tutaj http://www.ornithion.pl/ . Swoją drogą to były piękne czasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anetarz
Znalazłam odpowiedź na swoje pytanie (po dwóch latach szukania) i chyba jeszcze ktoś się kilka postów wcześniej pytał. Baśnie zapowiadane przez potworka i z tym jeżem też, to Bajarz, The Storyteller.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aye
"mam bardzo duzo potrzebe odnalezienia kilku programow. 1. chyba z tvp, ptogram popularnonaukowy - w pociagu rozmawiali o nauce jakis profesor i taki pomyslowy młodzian, w intro leciało to http://www.youtube.com/watch?v=fPmruHc4S9Q nazwa kojarzy mi sie pociag do nauki ale pod tym tytulem brak rezultatów. szukam jeszcze programu w którym taki chłopak przenosil sie do dawnych czasow - Biblii, starozytnego egiptu itp.; korzystał wtedy z takiego zielonego kryształu. bardzo prosze o pomoc " Wiem, że wątek stary, ale udało mi się znaleźć tytuł, "Zaczarowany pociąg!"! Tylko, że żadnych materiałów poza tym :

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś pamięta z czego było ''duuuuzie oko''?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jurek majkel
Czy kojarzycie może program z TVP 1/2 nie pamiętam dokładnie. Opowiadał o warzywach i owocach w tle leciała specyficzna melodyjka .prograO był emitowany rano.Do każdego warzywka zawsze były rysunki a lektor opowiadal skąd warzywo pochodzi itd.... za Chiny nie mogę nic znaleźć .... może to był element jakiegoś programu.... pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malter
czesc szukam Programu dla dzieci z lat 80' 90' tvp na temat kuli ziemskiej kosmosu gdzie prowadzacy niby siedzial w statku kosmicznym a na szyi mial jakby rure od odkurzacza za plecami jakies lampkimu migaly. dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasztaniaki, Ciuchcia, Ziarno, Domowe przedszkole, Akademia Pana Kleksa, Przygody Tolka Banana, Trzy Szalone Zera, Wow!, Tajemnica Sagali, Gwiezdny pirat, Tato, a Marcin powiedzial..., Od przedszkola do Opola, a z zagranicznych seriali ogladalam Ich piecioro, Zaginiony swiat, Zorro, Rewolwer i melonik... Oj bylo trochw tego. No i oczywiscie bajki Disneya co sobote. To byly czasy. Z bajek ogladac lubilam Smerfy, Muminki, Gumisie, Pszczolka Maja, Franklin, Tabaluga, Sasiedzi. Mam 28 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i moze niekoniecznie to byl serial tylko dla dzieci, ale pamietam, jak ogladalismy cala rodzina Lokatorow. Zuzia, Krysia, Jacek...a pan Stas z pania Helenka wymiatali ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolofaslolo
Hej☺ czy kojarzycie jak sie nazywa program dla dzieci puszczany w tvp, gdzie przedszkolaki uczyly sie rozwijac plastycznie. Schemat byl taki ze pani grajaca przedszkolnke obajasniala i wykonywala prace,a pozniej dzieci w przedszkolu ja wykonywaly a w srod nich aktorka przebrana za klauna obserwowala jak ich prace. Na koncu kazdy pokazywal co zrobil..niestety nie pamietam imienia ani przedszkolanki ano clowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Argen
"Czy kojarzycie może program z TVP 1/2 nie pamiętam dokładnie. Opowiadał o warzywach i owocach w tle leciała specyficzna melodyjka .prograO był emitowany rano.Do każdego warzywka zawsze były rysunki a lektor opowiadal skąd warzywo pochodzi itd.... za Chiny nie mogę nic znaleźć .... może to był element jakiegoś programu.... pomocy" x „Zjedz to sam” x Hej☺ czy kojarzycie jak sie nazywa program dla dzieci puszczany w tvp, gdzie przedszkolaki uczyly sie rozwijac plastycznie. Schemat byl taki ze pani grajaca przedszkolnke obajasniala i wykonywala prace,a pozniej dzieci w przedszkolu ja wykonywaly a w srod nich aktorka przebrana za klauna obserwowala jak ich prace. Na koncu kazdy pokazywal co zrobil..niestety nie pamietam imienia ani przedszkolanki ano clowna x „Kolory”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lolofasolo
Dzięki Argen! Szkoda ze nie można znalezc juz tego w necie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś pamięta teleturniej gdzie była czołòwka z muzyką New order" Blue monday"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×