Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Weigela

Jaka zmywarka najlepsza?

Polecane posty

Gość zmywarka

Jaką możecie mi polecić zmywarkę Amici? Wszędzie czytam, że sa bardzo oszczędne w wodę. Macie jakies modele?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zmywarka

To zobacz sobie na model do zabudowy DFM638ACNKID. Dobra klasa eneregtyczna, prosta obsługa, wnętrze zrobione całkiem nieżle. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmm

gdzieś coś już czytałamo tej zmywarce, ale nie pamiętam gdzie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oszczedna
Dnia 16.03.2019 o 13:51, Gość zmywarka napisał:

To zobacz sobie na model do zabudowy DFM638ACNKID. Dobra klasa eneregtyczna, prosta obsługa, wnętrze zrobione całkiem nieżle. 

przede wszystkim bardzo oszczędny model 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda

Hmm czy prawdą jest że te Amici zmywarki są oszczędniejsze w zużywanie wody? Czytałam w kilku miejscah takie informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amator naciagaczy
Dnia 25.04.2019 o 18:11, Gość woda napisał:

Hmm czy prawdą jest że te Amici zmywarki są oszczędniejsze w zużywanie wody? Czytałam w kilku miejscah takie informacje

wez sie gon naciagaczu, wsadz sobie ta amice pajacu wiesz gdzie

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaba

Od niedawna mam model electrolux z podnoszoną do góry szufladą. Super wygodne to jest, nie trzeba się praktycznie schylać. Wszystko pięknie domyte, prowadnice się gładko wysuwają, nie słychać stukania w trakcie mycia co mnie zawsze w starej zmywarce doprowadzało do szału

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaka

Możecie mi polecić jakąś zmywarkę do zabudowy Amici która brałaby możliwie najmniej wody do mycia? dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio kupiłam sobie bardzo fajną zmywarkę Bosch w Komisie Technicznym Wrocław, jest w bardzo dobrym stanie a kosztowala przyzwoite pieniądze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy wierni Electroluxowi a że zmywarki nie mieliśmy do niedawna nigdy to się skusilismy. Wybraliśmy Comfortlift bo ma podnoszony dolny kosz no i nie trzeba się schylać. Dokupiliśmy środki pielęgnacyjne i jesteśmy spokojni. Komfort bez balaganu w kuchni i zbędnego schylania się bezcenny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amica zmywara

My wzięliśmy Amicę ze wzglęu na wygląd i oszczędność w zużyciu wody...i to do zabudowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka
Dnia 22.05.2019 o 15:39, Dolores30 napisał:

My jesteśmy wierni Electroluxowi a że zmywarki nie mieliśmy do niedawna nigdy to się skusilismy. Wybraliśmy Comfortlift bo ma podnoszony dolny kosz no i nie trzeba się schylać. Dokupiliśmy środki pielęgnacyjne i jesteśmy spokojni. Komfort bez balaganu w kuchni i zbędnego schylania się bezcenny

Jak podnoszony? wyciągasz go w całosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaba

Kosz wystarczy pociągnąć i lekko się podnosi do góry, wejdź sobie na yt i wpisz electrolux comfort lift to zobaczysz jak to działa, na ich stronie też są te modele pokazane jak wygląda dziaąłnie tego kosza. Nie spodziewalam się, że to będzie aż tak przydatny bajer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małe zużycie wody

Jaki model Amici możecie polecić żeby brał mało wody co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siaba

Nie bierzesz pod uwagę innych marek sprzętu? Jak pisałam wcześniej mam zmywarkę electroux comfort lift, na trybie szybkim zużycie wody ma 9 l, to bardzo mało i klasę energooszczędności ma A++. Jestem z niej super zadowolona, w trakcie mycia mam na wyświetlaczu info ile jeszcze czasu zostało, nie trzeba zgadywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oprócz tego że ma podnoszony ten dolny kosz co ułatwia pracę to jeszcze przy tej zmywarce ComfortLift zaoszczędzisz małe zużycie wody a naczynia i sztucce są naprawde czyste i bez zacieków na szkle czego nie cierpię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wionka
Dnia 12.06.2019 o 18:10, Dolores30 napisał:

Właśnie oprócz tego że ma podnoszony ten dolny kosz co ułatwia pracę to jeszcze przy tej zmywarce ComfortLift zaoszczędzisz małe zużycie wody a naczynia i sztucce są naprawde czyste i bez zacieków na szkle czego nie cierpię

Jaka to klasa energetyczna i ile wody zużywa na cykl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewlcia

Też mam sprzęt electrolux to mogę ci podpowiedzieć że na trybie quick 60 stopni to zużycie jest 10 litrów wody, czyli całkiem spoko. Ja myję raz dziennie i myślę, że więcej wody zużyję ręcznie niż myjąc w zmywarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja mam jeszcze pytanie. Tez o Electroluxa ale o piekarnik, chcę wymienić i wpadł mi w oko 800 PRO SteamBoost, bo zależy mi na zdroym odzywianiu a ten piekarnik ma oprócz funkcji pieczenia jeszcze potrafi gotowac na parze. Jak to działa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vetora
Dnia 28.06.2019 o 21:27, Dolores30 napisał:

a ja mam jeszcze pytanie. Tez o Electroluxa ale o piekarnik, chcę wymienić i wpadł mi w oko 800 PRO SteamBoost, bo zależy mi na zdroym odzywianiu a ten piekarnik ma oprócz funkcji pieczenia jeszcze potrafi gotowac na parze. Jak to działa ?

Mam ten piekarnik, ale szczerze mówiąc dopiero się go uczę. Jeśli chodzi o funkcję pary, w moim wprowadzić temperaturę pieczenia, a piekarnik automatycznie dostosowuje poziom pary, dobierając zalecany tryb:) Powiem szczerze, że kiedyś nie byłam przekonana do gotowania na parze, ale wiadomo, wakacje się zbliżają, trzeba trochę zrzucić - w tym momencie bardzo mi smakuje. Może to kwestia właśnie piekarnika:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shake_mama

My z małżonką postawiliśmy na zmywarkę electrolux z technologią AirDry, z zakupu jesteśmy bardzo zadowoleni. Domywa nawet plastikowe rzeczy, posiada też dużą komorę, do której spokojnie wiele naczyń się zmieści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Letka

Też mamy, ale QuickSelect. Ja nie wiem, jak bez tej zmywarki żyłam! 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiw ybrać

Jak model Amici polecacie ze zmywarek do zabudowy co ale taki zeby brał najmniej wody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.06.2019 o 09:06, Gość wionka napisał:

Jaka to klasa energetyczna i ile wody zużywa na cykl?

Klase energetyczną ma A++ a zużywa 11 litrów na cykl. Jesteśmy badzo zadowoleni bo jest bardzo pojemna więc włączm ją tylko jeden raz dziennie a i plastiki świetnie czyści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2019 o 22:51, Gość Vetora napisał:

Mam ten piekarnik, ale szczerze mówiąc dopiero się go uczę. Jeśli chodzi o funkcję pary, w moim wprowadzić temperaturę pieczenia, a piekarnik automatycznie dostosowuje poziom pary, dobierając zalecany tryb:) Powiem szczerze, że kiedyś nie byłam przekonana do gotowania na parze, ale wiadomo, wakacje się zbliżają, trzeba trochę zrzucić - w tym momencie bardzo mi smakuje. Może to kwestia właśnie piekarnika:)

Właśnie o to mi chodzi, żeby mozna było gotowac na parze. Przee wszystkim zdrowiej a i nie trzeba kombinowac ze specjalnymi garnkami. Wielofunkcjyjnosć tego sprzęttu baardzzo mnie kusi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie strzałem w dziesiątkę okazał się Samsung. Nie posiada on klasycznych obrotowych ramion jak inne zmywarki tylko leję ścianę wody z góry na dół - dzięki temu może umyć nawet butelki. Dla mnie to olbrzymie znacznie, bo często robię nalewki i domowe piwo, więc butelki są często myte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amica

U mnie z kolei stoi Amica DFM638ACNKID ze względu na pojemnosć, "branie"wody i rozkład koszta. U mnie wygrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×