Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Majaaaaaa

trwałe przedłużanie i zagęszczanie rzęs w Warszawie-ktoś próbował????

Polecane posty

Gość Majaaaaaa

SZukam miejsca gdzie mogłabym trwale przedluzyc sobie i zagescic rzesy .wiem,ze jest mozliwy zabieg na 2-3 miesiace ale nie znalazlam salonu w wawie ktory by go oferowal,korzystal ktos moze z niego?Bardzo prosilabym o namiary i opinie czy warto.Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość new eye system
OD LISTOPADA W WARSZAWIE PRZEDŁUŻANIE, POGRUBIANIE I ZAGĘSZCZANIE RZĘS NovaLash USA JEDYNA METODA W 100% BEZPIECZNA DLA ZDROWIA I TRWAŁA ATESTOWANA I NAGRADZANA NA ŚWIECIE SPRAWDZONA PRZEZ HOLLYWOODZKIE GWIAZDY ORAZ NASZE KLIENTKI W POLSCE I EUROPIE ZAPRASZAMY DO KLINIKI DERMATOLOGII ESTETYCZNEJ "ESTEDERM" WARSZAWA Mokotów C.H. PANORAMA Al. Witosa 31, lok. 216 (IIp.) Patrycja Stępniewska i Justyna Koselak - pierwsze na świecie certyfikowane specjalistki NovaLash wykonujące trwałe przedłużanie rzęs od dwóch lat Patrycja Stępniewska 0 505 322 400 e-mail: neweye@wp.pl www.neweye.pl www.novalash.pl www.novalash.com www.lashextensions.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Byłam u nich
dziewczyny i nie polecam.Kasują jak za zboże a na uzupełniania trzeba chodzic co tydzień niemalże. Szukajcie metody GREAT LASHES Alessandro ta jest najlepsza! I o połowe tańsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też chcę to mieć
jaka cena w wawie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bo wierze w to co
ale to wcale nie jest ladne. wlasnie patrze na zdjecia;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj linka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Irena Caspa
www.caspa-studiourody.pl Zapraszam do mojego Studio Urody w Gliwicach na ulicy Architektów 288 Oferujemy Stylizację paznokci ( Tipsy żelowe , manicure , pedicure , zdobienia , parafina....itd.) Zageszczanie rzęs metodą Nouveau Lashes Mikrodermabrazja Masaże rehabilitacyjne Masaże dzwiękiem Pełna oferta usług kosmetycznych oferowanych w Caspa - Studio Urody dostępna jest na stronie : www.caspa-studiourody.pl Serdecznie zapraszam Irena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pigmejka
Podobnie w Warszawie można odbyć indywidualne szkolenia z przedłużania i zagęszczania rzęs, przynajmniej ja znalazłam ofertę salonu My Lovely Lashes, w Warszawie. Czy któraś już skorzystała z tego szkolenia i może bardziej coś na ten temat powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! ja korzystałam z takiego szkolenia właśnie w tym salonie. Moim zdaniem to fajna sprawa, testowałam potem swoje umiejętności na koleżance i wyszło fajnie :) Pani, która prowadziła wszystko tłumaczyła, dostałam też materiały. Super sprawa jeśli ktoś się na poważnie interesuje kosmetyką i wizażem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luna 30
jakie to smutne baby powariowalyscie rzesy sobie robicie cycki moze jeszcze plastyka warg sromowych ?????? idiotki a gdzie naturalne piekno i dbanie o siebie?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajna sprawa z tym szkoleniem. Ja jednak nie zajmuje sie tym w żadnym sensie, mam tylko kumpele, która ma zajawke na długaśne rzęsy i ona była na takim szkoleniu, właściwie tylko dla siebie, czasami którejś koleżance przedłuży rzęsy. Z tego co mówiła, to w tym My Lovely Lashes można też zakupić wszystko co potrzebne w sklepie internetowym. I to wysokiej jakości. w końcu która nie lubi zamachać rzęsami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przedłużałam rzęsy już kilkakrotnie, koleżanka poleciła mi salon na Kabatach i to będzie już na zawsze mój salon :) Profesjonalna obsługa, miły personel no i świetna jakość usług. Salon nazywa się Beauty Clinic. Polecam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala, ja też ostatnio przez przypadek trafiłam do tego salonu, zależało mi na czasie i akurat tam było miejsce w pasującym mi terminie, ale nie żałuję i na pewno wrócę. Rzęsy zrobione świetnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a powiedzcie coś więcej o tym salonie? Jak do nich trafić? Trzeba się umawiać z dużym wyprzedzeniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie, a jak wygląda pielęgnacja rzęs zagęszczonych i przedłużonych? słyszałam, że one wypadają razem z naturalnymi i może byc z nimi duzy kłopot. prawda to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_A_G_I
jeśli są dobrze założone nic sie nie będzie działo z Twoimi rzęsami; ja też kiedyś zakładałam, a teraz używałam super odżywki do rzęs, którą kupiłam właśnie w Beauty Clinic na Kabatach! Działa cuda. Moje rzęsy są krótkie z natury, więc je przedłuzałam, a w salonie polecili mi te odżywkę na wzmocnienie i długość, żeby spróbować zanim założę sztuczne i jestem zaskoczona efektem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaciekawiłaś mnie tą odzywka, ja mam dość krótkie rzęsy z natury, dlatego myślałam o przedłużeniu, ale wyczytałam że to okropnie niszczy naturalne rzęsy ( a moje przecież i tak są juz słabe) że moga nawet wypaść wszystkie, jak się zrobi w jakimś niesprawdzonym sklepie i szczerze powiem, że teraz jestem w kropce. Napiszesz mi dokładnie jaka to odżywka? pracuję na ursynowie,może fajktycznie się wybiorę do beauty clinic i tam się jeszczez poradzę, czy zabieg przedłużania w ogóle można zrobić na moich powiekach. nie chcę doprowadzic do jeszcze gorszego stanu moich rzęs, :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_A_G_I
najlepiej wybierz się do salonu, tam nawet na recepcji uzyskasz informację rzęsy zakładała mi p. Agnieszka, zadzwoń zapytaj jak pracuje i podjedź na pewno udzieli Ci informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super, na pewno podjadę i podpytam, przeprowadze tzw wywiad środowiskowy :) a możesz mi jeszcze powiedziec ile płaciłaś i po jakim czasie rzesy zaczynaja wypadać (odklejać się)? i czy trzeba jakos specjalnie dbac o takie rzęsy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a po jakim czasie rzęsy, które tam zakładacie zaczynają wypadać? Bo kiedyś moja koleżanka założyła sobie rzęsy i prawie wszystkie zgubiła po tygodniu więc szkoda byłoby inwestować tyle kasy w coś czym się nie będzie można pocieszyć nawet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi rzęsy trzymały się długo, dopiero po miesiącu trzeba było coś uzupełnić, także myślę, że to dobry czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niegrzeczna_90
K_A_G_I kupiłam odżywkę do rzęs za Twoja namową w beauty clinic 8 i jest rewelacyjna. postanoiwłam troche wzmocnić swoje rzęsy nim je przedłuże i chyba dopiero na sylwestra to zrobię (czyli przedłużanie), w końcu taka okazja. rzęsy są mocniejsze, nie wypadają jak wcześniej, przy najmniejszym potarciu oczu, po prostu sa dobrze wzmocnione. rewelacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombajaki
Dziewczyny, mam pytanie do tych, które robiły sobie rzęsy - czy często zdarza się uczulenie na klej? Mam bardzo wrażliwe oczy, generalnie często dopada mnie zapalenie spojówek. Ciekawa jestem jakbym zareagowała na klej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kocham się malować
jesli chodzi o uczulenie, to w salonie przed zabiegiem zagęszczenia powinni Ci zrobic próbę uczuleniową i wtedy wyjdzie, czy jesteś czy nie jesteś uczulona. a czy często się zdarza? pewnie nie, ale lepiej nie ryzykowac, bo może paść właśnie na ciebie. hej, a iel kosztuje ta odżywka do rzęs z beauty clinic8 o której piszecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Wszystkie zainteresowane Panie zapraszam na przedłużanie i zagęszczanie rzęs na terenie Warszawy www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K_A_G_I :-)
ta odżywka niestety nie jest tania, ok 300, ale wystarcza na baaardzooo długo. Ja miałam ją przez prawie pół roku. Mam zamiar powtórzyć "kurację". Pierwsze efekty zauważyłam po ok miesiącu stosowania, więc jak na sylwestra to proponuję Ci zacząć jej stosowanie już teraz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perfect-art
Dziewczyny, jeśli chodzi o odżywki do rzęs dające niesamowite efekty, to śmiało polecam Wam odżywkę z firmy Lasfood, jest droga bo ok 330 zł ale naprawdę warto , zajmuje się przedłużaniem rzęs od roku i mam możliwość obserwacji na moich klientkach jak doskonale wzmacnia osłabione rzęsy. Sama ją stosuję i mimo swojej wysokiej ceny warto. Jest wydajna, w sumie to wystarcza na dobre 5 miesięcy. Jeśli ktoś chciałby zainwestować w dobrą rzecz, to będzie to odpowiedni zakup. Pozdrawiam www.perfect-art.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bombajaki
Dzięki za odpowiedź! Dzwoniłam już do Beauty Clinic 8, zapisałam się na konsultację i wtedy dopytam się wszystkiego o tych uczuleniach! Ale mam nadzieję, że nie wyjdzie nic takiego, bo marzę o pięknych kreskach na moich oczętach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×