Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość haiillie25

ORKIESTRA czy DJ ?????????????????

Polecane posty

Gość haiillie25

nie wiem co wybrac na wesele. niby orkiestra to tak tradycyjnie. ale bylam na kilku weselach z orkiestra i szczegolnie jedno mnie zniechecilo - zespol byl kompletnie do bani. na moim weselu bedzie duzo mlodych ludzi(wiekszosc). mysle ostatnio o DJu - o takim ktory pusci wybrane przez nas kawalki i poprowadzi tez kilka zabaw. a jak to bylo u was dziewczyny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maści się pisze
u mnie był DJ, ale był beznadziejny, bo polecony nie miał terminu. Teraz też wzielabym dja, tylko sprawdzonego. pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia Ch.
Ja zawsze bylam na weselach z orkiestrą, w koncu zdarzylo mi się takie z djem. Bez porownania lepszy, ubawilam się jak nigdy, najlepsze wesele na jakim bylam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie byl dj i
wszyscy gratulowlai wyboru. doskonala muzyka, profesjonalene prowadzenie zabawy. bomba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To już było tyle razy.....wiadomo co jest lepsze!!,ale zdania i tak będą podzielone....ze wskazaniem na...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy zdecydujesz się na zespół na wesele, czy też dj-a zerknij na www.oprawa.gdziewesele.pl/Zespol-DJ/ tam na pewno znajdziesz kogoś ciekawego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PNINA

 I orkiestra i DJ. Na dwa dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DJ/wodzirej lepsi, ale to zależy od stylu wesela. Jeśli chcecie mieć coś "klasycznego" czy "premium" to może wynająć kilka osób ze skrzypcami. To da bardzo dobry efekt, a wszyscy będą po kątach prosić o namiary na te skrzypce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłam na weselu gdzie był dj. Niby ok, ale strasznie nachalnie zmuszał do zabawy a muzykę non stop puszczał tak głośno, że nie dało się przy stole rozmawiać. Także wszystko zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja całe życie chciałam orkiestrę ale teraz myśle czy dj nie bedzie lepszy, discopolo jest teraz bardzo na czasie i na to chciałabym postawić 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2020 o 12:21, Ada7 napisał:

Ja całe życie chciałam orkiestrę ale teraz myśle czy dj nie bedzie lepszy, discopolo jest teraz bardzo na czasie i na to chciałabym postawić 

Dlatego polecamy połączenie tych dwóch światów i wybranie na swoje przyjęcie weselne DJ’a, Wokalistki i dodatkowych instrumentów 👌 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×