Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

osti

fotelik samochodowy

Polecane posty

Witam Mam pytanie :) Od kiedy dziecko moze jezdzic w foteliku samochodowym na zupelniie siedzaco - fotelik montowany przodem do kierunku jazdy. Moja corcia juz ladnie siedzi i niestety nie miesci sie w poprzedni fotelik. Zastanawiam sie czy taka dluzsza jazda na siedzaco, nie jest zbyt duzym obciazeniem dla kregoslupa. Mala ma 7 miesiecy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle, ze moze byc meczaca ... szczegolnie ze kregoslup nie jest jeszcze zapewne w stanie utrzymac Twojej corci na siezaco przez dlugi czas np 15 minut , moj syn ma 9 m-cy i jezdzimy jeszcze w pierwszym foteliku, bo lepiej pozniej niz wczesniej. Ja tak mysle, a Ty oczywiscie zrob jak uwazasz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko może jeździć w fotewliku montowanym przodem odkąd waży 9 kilo i pewnie sdidzi ale są foteliki z regulacją pochylenia więc może jeździć w pozycji półleżącej. Są jeszce fotelii 0-18 kg, może na taki zmień nosidło jeśli dziecko się w nie już nie mieści, a wymienic na większy trzeba koniecznie gdy głowa dziecka wystaje za oparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jusiek
mój synek ma 8 miesięcy i jezdzi już w foteliku od 0-18 kg i siedzi bez problemu,wręcz nie chce leżec. Poprzedni był już za mały mimo że jest przeznaczony od 0-13 kg. Jak dziecko samo już siedzi bez podtrzymywania to spokojnie może jezdzic w takim foteliku przeciez w kazdej chwili można mu położyc oparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej osti odświże bo też jestem zainteresowana.:) Mi się wydawało że właśnie te foteliki to można rozłożyć do pozycji półleżaczej. I czy kupić od razu taki fotelik od 9 do 25 kg czy 36 - czy one się czymś różnią oprócz tej normy. Czy takiemy 9 mc maluchowi będzie dobrze. I myśle o foteliku coneco zenith a wy co radzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×