Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

PRAWO JAZDY - jak Wam szły starania o nie?

Polecane posty

tez mnie to interesuje czytaliscie sobie kodeks drogowy? ja mam wrazenie, ze nie opanuje tej teorii bo ciagle robie 6 bledow w testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu padaaaa
teoria za pierwszym, jazdy też za pierwszym zdawałam w Łodzi. Mój kolega podchodzi 7 raz... Na teorie się testów naucz, po co od razukodeks. Z testów wyniesiesz odpowiednią wiedzę :D znaków się naucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu padaaaa
teorie i tak zdacie za pierwszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 lekcje jeszcze a myle sie na pytaniach o jakichs prawnymych ustaleniach kiedy i kto i po co musi zrobic przeglad, zarejstrowac itp - takie odnosnie auta...czasem o swiatlachh i pierwszej pomocy...bo tego jeszcze nie mialam. Rozumiem ze teoria jest w ten sam dzien co egzamin z jazdy tak? ( bo zakonczeniu teorii na kursie mam taki wewnetrzny egzamin ale on sie chyba do niczego nie liczy, potem jazdy a potem te 2 egzaminy w jeden dzien, tak) Co bedzie jak zdam teorie a miasta nie? caly egzamin od nowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu padaaaa
możesz zapisać się na 2 egzaminy jednego dnia albo najpierw na teorię a jak zdasz teorię to zapisujesz się na egzamin praktyczny (dłużej czekasz) W Warszawi nie możesz zdawać 2 egzaminów jednego dnia ale w innych miastach tak. Jeżeli zdasz teorie a jazd nie to teorie i tak masz zaliczoną. Ważna jest przez pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu padaaaa
egzamin wewnętrzny do niczego się nie liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katya2007
łatwiej nie mogło być :) ale to było za dobrych, dawnych czasów, kiedy prawko robiło się na maluchach czy dużych fiatach :) Pozdro🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brumbrum
teoria za pierwszym podejściem, praktyka za trzecim (na pierwszym egzaminie wymusiłam pierwszeństwo, cofajając z miejsca parkingowego, na drugim koleś zrobił ze mnie głupią, że niby na łuku wyjechałam na linię, a ja głupia zamiast sprawdzic i mu udowodnic że nie, grzecznie uwierzyłam mu na słowo.....na trzecim trafiłam na normalnego instruktora i do niczego się nie czepiał) czasem hulam sobie po mieście Fordem Fiestą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.grupaimage.com.pl/testy/ spojrzcie, tutaj.zaznaczylam tylko odpowiedz A, i okazalo sie, ze zle;| ze samochod moze wyprzedzic tez z prawej strony pojazd 3.a w przepisach jest tak napisane. pojazd szynowy moze byc wyprzedzony tylko z prawej strony, chyba, ze polozenie trow uniemozliwia takie wyprzedzanie lub wyprzedzanie odbywa sie na jezdni jednokierunkowej. no to przeciez to jest jezdnia jednokierunkowa wiec wyprzedzic moge tylko z lewej strony :O czy ja tu czegos nie zauwayzlam?wytlumaczcie mi, prosze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu padaaaa
który nr pytania bo wyswieltla się 1. a chyba nie o to Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nno i lipa, nie dam rady tego skopiowac. ale moze wytlumacze jezdnia jednokierunkowa po srodku jezdni jest torowisko i jedzie sobie tramwaj(nr3). z tylu za tramwajem po jezdni jedzie sobie samochod (nr1)a z przodu p jezdni przed tramwajem jedzie samochd policyjny(nr2). pytanie brzmi w tej sytuacji na obszarze zabudowanym kierujacy pojazdem nr1 moze wyprzedzic: a)pojazd 3 z lewej strony b)pojazd uprzywilejowany 2 c) pojazd 3 z prawej strony ja zaznaczylam tylko a) bo w przepisach napisane jest, ze nie mozna wyprzedzac pojazdu szynoweg z prawej strony na srodze jedokierunkowej:O a poprawna odp to a) i c)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tydzień temu odebrałam moje wymarzone prawko... :D Zdałam za pierwszym razem... Kurs wcale tego nie zapowiadał... Teorii mi nie zrobili bo po co? Instruktor powiedział, ze wystarczy nauczyć się testów... A jeśli chodzi o jazdę to bałam sie strasznie... A wszystko przez moje roztrzepanie i pewność siebie... No bokto wymyślił, zeby smigać 50 po mieście, to własciwie stanie w miejscu... Ale na egzaminie sie zmobilizowałam i egzaminator mnie nawet pochwalił... :D A od chwili gdy mam świadomosc posiadania prawka jeżdżę całkiem dobrze... ;) Najważniejsze to nie dać się zjesć nerwom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ktory przepis
mowi o tym, ze nie wolno wyprzedzac z prawej strony na jezdni jedokierunkowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, o które pytanie chodzi... I pomyśl, że jak jedziesz prawym pasem to spokojnie możesz wyprzedzić pojazd... Przyszpieszysz i będziesz przed nim, czyż nie? :) to też jest wyprzedzanie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kobiety kobiety
ile pasm ma ta droga jednokierunkowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj kobiety kobiety
pewnie 2. Może sz wyprzedzic z prawej strony a dlaczego by nie. Jeszcze nie miałaś jazd i nie masz wyobrażenia. Na suchych testach jazd i przepisów się nie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie bynajmniej
fajne sa te testy on-line;) nie wpadłam wczesniej na nie ale akurat jak teraz robiłam, to trafiłam na pytanie kiedy nalezy jeździć z uzycim świateł mijania i zaznyczyłam odpowiedź, że "cały rok" ale test uznał tą odpowiedź za błędną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tramwaj wyprzedzasz z prawej strony, chyba, że jest to droga jednokierunkowa, to wtedy można z obu. Coś źle doczytałaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spokojnie, poćwiczysz i będziesz już robiła bezbłędnie. W gruncie rzeczy zadć testy to łatwizna. Trzeba tylko potrenować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzieki widocznie zle zrozumialam z tym wyprzedzaniem:) teraz jak czytam to jeszcze raz to juz widze o co im chodzilo ale wydaje mi sie, ze zle jest ulozone zdanie, jest nieczytelne:).walne sobie jeszcze raz tescik :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×