Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dziewczyna mojego chłopaka

PRAWO JAZDY - jak Wam szły starania o nie?

Polecane posty

najgorsza jest sytuacja, kiedy do skrzyżowania równorzędnego dojeżdża z każdej strony samochód. Wtedy każdy przepuszcza tego z prawej i nie wiadomo, kto pierwszy ma jechać. Raz miałam taką sytuację - ja w elce, druga elka, egzamin i \"normalny\" samochód. Wszyscy czekają. W końcu pierwszy pojechał \"normalny\", bo temu już nic nie groziło (ani niezdanie egzaminu, ani opiep** od instruktora) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam problemm
na skrzyzwaniu , jak wjezdzam na skrzyzowanie to czasem musze sie na srodku skrzyzowania zatrzymac, bo tak kaze mi instruktor- mam kogos pzrepuscic i potem dalej jechac,,ake ja nie kumam dlazego, jakie to jest wtedy skrzyzowanie ze nagle na srdoku jego musze sie zatrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam masz wtedy chyba sygnalizatory swietlne bez znakow itp. i p prosturuch ma otwarty inny pas.ale wiem, ja wlasnie tez nie wiem za bardzo kiedy tak robic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam problemm
i czy na skrzyzowaniach gdzie jest sygnalizacja swietlna, ja mam zielone swiatło więc ruszam, i czy w takim przypadku gdy ruszam to tez bywa ze jak pzrejedzam na zielnym swietle to tez czasem musze sie zatrzymac na srodku skrzyzowania aby przepuscic innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak się zdarza, jeśli skręcasz w lewo i ci z naprzeciwka też mają zielone światło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja to mam problemm
tak sie zdarza, ale tylko na skrzyzowaniach z sygnalizacja swietlną czy na innych skrzyzowaniach tez? a jesli tez to na jakich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróć do poprzedniej strony, tam pisałyśmy o różnych skrzyżowaniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasiulala
Testy najlepiej sie uczyć na zrozumienie a nie na pamięć!!!!!!!!ja zdałam za pierwszym razem tylko testy miałam najpierw jakieś 4 tyg a potem jazde nie ma sie czego bac nie jest tak strasznie Życze Powodzenie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×