Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ZalamkaTotalna

Jak zamaskowac koszmarny odrost na blond wlosach? Mam wazna impreze!

Polecane posty

Gość ZalamkaTotalna

Maltretowalam wlosy (farbowalam z czarnego na blond) i zaczely wypadac. W zwiazku z tym od dwoch miesiecy je odzywiam i nie farbuje, zeby doszly do siebie. Jednak odrost jest juz znacznie widoczny. Chcialabym jeszcze przez miesiac ich nie farbowac, ale za tydzien mam wazna impreze. Czy sa jakies sposoby, zeby ukryc troche odrosty? Nakrece wlosy na walki, to sie troche podniosa. Moze zrobie tez przedzialek zygzak. Ale co jeszcze? Sa jakies srodki do pomalowania, ale nie mam czegos takiego. Moze ktos cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może korektor w płynie
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjkkfh
Możesz nałożyć piankę koloryzującą taką która zmywa się przy pierwszym myciu.Innej rady nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalamkaTotalna
Ale czy ta pianka mi pokryje ciemne odrosty? Chyba nie? Czy jest to jakis specjalny specyfik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dgjkkfh
Nie słyszałaś nigdy o piance koloryzującej?Wszystko pokryje i zmywa ją nawet deszcz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalamkaTotalna
Poszukalam w necie na jej temat. Dzieki za info. Poszukam w sklepach i wyprobuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załóż
kapelusz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hgugu
kup szamponetke z mariona pokryje, nie zniszczy wlosow i zmyje sie szybciej niz farba no i nie zmyje jej deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalamkaTotalna
Kurde, dobre z tym kapeluszem :-D Ze tez na to wczesniej nie wpadlam. Gorzej jak go zgubie podczas tanca :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sddsfgd
mozesz zalozyc okulary sloneczne na glowe.moze troche odwrocic uwage od odrostwow.wiem bo sama tak robilam ostatnio ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemmma
i nie rob ulizanej gladko fryzury - bo przez to odrosty sa bardziej widoczne. podnies lekko wlosy u nasady - nie chodzi mi o jakis szalony tapir, tylko taki leciutki - spryskaj lakierem zeby sie trzymaly. i najlepiej jakis taki nieregularny przedzialek - jezeli zrobisz prosta linie na boku lub srodku glowy - odrost widoczny jak na dloni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gemmma
i nie uzywaj zelu, wosku i innych tego typu - efekt jest taki, ze odrost widoczny jest ze hoho. a moze szamponem koloryzujacym lub szamponetka przyciemnic troche ten blond??? zeby odrost sie zgubil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masz ci los
okulary na impreze w nocy??????????? hahaha co za głupi pomysł!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZalamkaTotalna
Za bardzo nie chce przyciemniac blondu szamponetka, bo pozniej moze sie nie zmyc. A juz i tak mialam przeboje, zeby wrocic do tego koloru. Nakrece wlosy na termoloki i rozczochram je troche, zeby nie byly ulizane, ale moze jeszcze ktos cos doradzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnieś włosy
ale bez przedziałków - tylko pasmo z przodu zaczesz do tyłu - złap tam jakąś spineczką czy czymś - lekko podtapiruj wcześniej i już:) ja tak robię jak mam odrosty a nie chce mi się do fryzjera iść:P i prawie nie widać - tylko naprawdę, bez przedziałka jakiegokolwiek, bo przy każdym widać odrost niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×