Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciekawskaaaa

Który balsam lepszy? Dove czy JJ

Polecane posty

Gość ciekawskaaaa

Hej, szukam balsamu, nie brązujacego, ale nadającego odcień ;) Z tego co sie orientuje mamy 2 do wyboru. Narazie uzywam z Avonu, jest ok, ale ze wzgledu na cene chciałabym zmienić. Który jest lepszy? Dove czy Jonhson? I który odcień wybrać? Mam ciemna karynacje, ale czasami te do ciemnych karynacji dają tragiczne efekty. Dzieki za pomoć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Używałam obydwóch i powiem Ci że oba są równie dobre:) chociaż dove nadaje odcień złocisty:) natomiast ja bym Ci polecała garnier skórę muśniętą słońcem:) naprawdę jest rewelacyjna i daje efekty tak jak to mówią po 4 dniach. Dla mnie rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***AM***
Ja mam Dove do twarzy, ale szczerze mówiąc bardziej odpowiada mi Nivea. Tak więc polecam Nivee (lepszy zapach i efekt)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaa
no to teraz zbiłyście mnie z tropu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMXXX
garniera najlepszy wszystkie przetestowalam :) dove dobry nawilza mocno ale smierci sie po nim strasznie i po J&J tez a garniera ladnie pachnie i delikatnie brazuje. a i nawilza te dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bladziuchna
Potwierdzam - po dove i JJ skóra śmierdzi jak zepsuta zupka chińska - nie polecam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawskaaaaa
mógłby ktoś wstawić link z foto tego garniera? bo nie kojarze go i nie wiem czego szukać na pólkach sklepowych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Emilia1984
z tych dwóch zdecydowanie Dove, JJ śmierdzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Johnosn&Johnson nadaje kolor pomarańczowy, a nie złocisty - mało tego, zostawia smugi i jeszcze jak się go nie rozsmarowuje w rękawiczkach, zostawia pomarańczowe plamy na dłoniach. I w dodatku śmierdzi... Nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Według mnie też Dove. Garnier może mniej śmierdzi, ale zdecydowanie mniej brązuje :P Natomiast JJ mi się w ogóle nie podoba, cuchnie i do tego plamy mam po nim zawsze, a po Dove nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×