Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czy to jest problem

Wasza kobieta z innym mezczyzna

Polecane posty

Gość czy to jest problem

pozwlający Jestem ciekawy. Czy ktoś widział jak jego żona robi dobrze innemu facetowi? jak się z nim pieści? Jakie były wasze reakcje? Czy to było zaaranżowane czy wpadłiście na ten widok przypadkiem. Co żeście zrobili. Proszę o szczere wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiking67
Kilka lat temu byliśmy na mocno zakrapianej prywatce z moją żoną ,wiadomo jak towarzystwo się popiło to uderzyliśmy w tańce ,miałem już w czubie ale zauważyłem , że moja pani często tańczy z jednym i tym samym gościem ,ale co tam tańczy to tańczy ja także obściskiwałem inne kobitki jak to na takich imprezach. Parę razy przy wolnych kawałkach przechodzili w ciemne miejsce salonu i tam ona obejmowała go za szyję i tak kołysali się w rytm muzyki. Pod koniec impry jak towarzycho już się ululało albo porozchodziło do domów zobaczyłem że żona nie ma na sobie rajstop, na moje pytanie co się z nimi stało odpowiedziała ze sobie podarła. Koleś już jej wcale nie odstępował ja ledwo pociągałem nogami, a moja coraz bardziej się lepiła do niego. Gdy tak kołysali się w tym ciemnym rogu, żona miała dziwnie mocno rozszerzone nogi, czasami zastygali a ona aż prawie przysiadała. Domyśliłem się że facet musi robić jej palcówkę. Podszedłem od tyłu do mojej, przejechałem po jej pupie i tak jak myślałem wyczułem jego dłoń na jej cipie. Ona się wzdrygnęła a on nie wiedział co ma zrobić stał dalej z rękom na jej małej. Szepnąłem czy jej dobrze, nie odpowiedziała nic ,a ja stojąc za nią wcisnąłem swoja dłoń w jej majteczki i tak przez kilka minut pieściliśmy ją wsadzając palce do jej cipki. Ja bardzo się tym podnieciłem i już mi różne świństewka przychodziły do głowy ale ona nie wytrzymała tego i bez pożegnania z facetem zabrała mnie do domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luckylover
macie pojeby z zajobami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wiking
na ktorej melinie balujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×